1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

Mdma

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י deleted4, ‏13/7/14.

1. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    יש בארץ mdma טהור? בלי שעירבבו את זה עם כל מיני זבל... שווה בכלל להתנסות בזה?
    אני בטוח שבמסיבות טבע ובכל מיני פסטיבלים אני יוכל למצוא המון כדורים, השאלה איך אני יכול לזהות אם מדבר במשהוא איכותי ?

מאיך שקראתי קצת על החומר הזה, אקסטזי גם יכול לעשות לי ראיה חדה עם צבעים חדים ותחושה תלת מימדית, וזה בדיוק מה שאני מחפש.

2. adon shoko

adon shoko חבר חדש

לייקים:
    1
    יש בארץ mdma טהור והוא מגיע בצורת אבקה גבישית דביקה כזאת שאותה ניתן לערבב במים ולשתות.

באקסטזי אכן קיימים חלקים של mdma אבל מעורבב עם עוד חומרים אחרים.

ובקיצור אמ די אמ אי זה "אקסטה נקייה" וזה הרבה יותר מומלץ מצריכת כדורי x

נחליאלית אוהב/ת את זה.
  3. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    תחפש גבישים,
    כשאומרים לך שזה md, וזה מגיע בצורת גביש זה בד"כ md טהור,
    יש הרבה צבעים לגבישים אבל כמעט תמיד הם יהיו קצת שקופים בנוסף לצבע שלהם,
    גרם אמור לעלות בערך 400 וזה אמור להספיק ל4 אנשים,
    אז קח את הגביש - זרוק לתוך בקבוק מים וכל כמה דקות תערבב אותו עד שהגביש יימס לגמרי.

ושתה לאט, בומבה של קצת יותר מידי md יכולה להיות לא נעימה ולהרוס את כל הרעיון..

4. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    חצי גרם ומעלה של אם די - לקשוחים בלבד.
    סם חזק, עוצמתי, ומהנה, אם להוציא את הדאון שאחרי.
    אם די בארץ בדר"כ מגיע באבקה, כמובן שהאקה מגיעה מגבישים, אז גם הם קיימים רק פחות.
    באירופה יצא לי לראות גביש ענק של אם די, גודל של חצי כדור טניס פחות או יותר.

עריכה: זה לא הפורום המתאים לנושא, שים לב להבא, ותעבירו..מי שמעביר :) puff puff pass

#4 Pandora's Box, ‏13/7/14
    נערך לאחרונה ב: ‏13/7/14
  5. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    אני לא מאמין, גם זה בא בתור גביש? פעם זה היה נפוץ בתור כדורים שבולעים... אבל אני מבין שכדורים זה כבר לא הולך והם לא משהוא טהור ואיכותי.

נראה אם אני בכלל יצליח להשיג את זה התור גביש או אבקה, חחחחחחחח יש לי הרגשה שכדורים הרבה יותר קל להשיג.

סתם שאלה כמה גרם זה כדור אחד של אמדי ?

#5 deleted4, ‏13/7/14
    נערך לאחרונה ב: ‏13/7/14
  6. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אחי, לא מוכרים md בכדורים.. מוכרים לך אקסטות.
    בגלל שכל האקסטות מסריחות, אז אנשים לא קונים, אז כבר אין ביקוש, ואין היצא כמעט. ( אלא אם כן אתה מתעסק עם ערסים שבורים )
    לא משנה מה קורה לעולם, אל תאכל כדורים.
    רוב הmdma בארץ נמכר טהור בגבישים או אבקה.
    אתה יכול לצרוך אותו איך שבא לך, אתה יכול לאכול אותו, אתה יכול להסניף אותו, אתה יכול גם לדחוף אותו לתחת ( באמת! )
    כל צורת צריכה תתן לך השפעה מעט שונה. אבל אני אחרי כמה שנים שהייתי עושה md מידי פעם, הפסקתי עם זה לגמרי ואני שומר את הסם הזה נטו בשביל זיונים.
    ולזה יש לי מתכון מנצח, רבע גרם גושים עטופים בריזלה בבליעה + רבע גרם אבקה דרך האף. ונכנסים למיטה. ואחרי שעתיים עוברים למקלחת.
    זה כיף לעשות md, אבל זה סם שקר בדיוק כמו קוק, הרואין וכל שאר הסמים שמקנים לך תחושות מזוייפות.

7. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    טוב תודה אנשים :d

אני רוצה לנסות את זה פעם חד פעמית, בגלל זה חשוב לי שזה יהיה משהוא שאני יודע ב 100% שהוא טהור ולא איזה חרטא.

8. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אהה כן וכמו שהחבר פה למעלה אמר - הדאון - דאון ...
    די מבאס להעביר אותו בלי שאכטה או משהו אחר שיוריד אותך (כמו אופיאטים), וממש לא הייתי ממליץ לעשות בצהריים ככה שהדאון יהיה בערב כי יהיה לך די קשה לישון,

9. satel47

satel47 חבר חדש

לייקים:
    2
    בשביל למנוע תופעות מבאסות כמו נעילת לסתות החתול שלי לוקח בנוסף מגנזיום ובכללי ויטמינים וחומצות אמינו מומלץ תוך כדי
    ובשביל הדאון החתול שלי אמר שהוא לקח 5htp משהו כמו 12 שעות אחרי וזה עוזר לאזן את הסרוטונין וכל העניינים שם
    ורבע גרם נשמע המון, ידוע לחתול שלי שמנה זה באיזור ה100-120 מ"ג... וגם אגב אם זה באבקה יש סיכוי טוב שזה עם ספידים (אבל עדיין זה לא חרא כמו אקסטות...)

החתול שלי אומר שאין כמו הפעם הראשונה שהאמדי נפתח... הלילה הכי טוב בחייו. מומלץ לעשן תוך כדי...

10. LSD Neko

LSD Neko חבר חדש

לייקים:
    0
    כדי לקחת 100-150 מ"ג, ואחרי חצי-שעה עוד 40-50 מ"ג. זה יארך את הטריפ באיזה שעה.
    המלצה של סשה שולגין ז"ל, אשר היה אחראי על פופולריזציה של md בעולם.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!