1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אחיין נתפס עם ירק ומקבל כדורים

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י SimpleLife, ‏28/8/16.

1. SimpleLife

SimpleLife קנאביסט

לייקים:
    8
    אז אחיין שלי נמצא בפנימייה כבר שנתיים והוא נתפס עם ירק אבל הבעיה זה שהוא לא מעשן כל כך הרבה ומכריחים אותו לקחת כדור ציפרלקס שזה נגד דיכאון אבל לא היה לו והשאלה שלי עם זה חוקי לעשות לו את זה כי אני רואה אותו והוא בקושי מגיב בזמן האחרון ונהיה מאוד דכאוני בגלל שהוא מקבל אותה אז השאלה שלי עם זה חוקי לעשות לו את זה או שאני יכול איכשהו לצאת נגדם ושהוא לא ייקח את זה?
    אני מניח שנתנו לו את זה כי חושבים שהוא מכור ואז הוא נהיה דכאוני אבל הוא לא והיום ואתמול ראיתי אותו בלי התרופה והוא היה רגיל לגמרי אבל בפנימייה נותנים לו בכח

2. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אם האפוטרופוס רוצה שהילד יחיה מבלי להיות על התרופות כל החיים, מומלץ ואף כדאי להוציא את האחיין ולהעביר אותו לפנימיה אחרת או מקום שלא ידחפו לו כדורים. בכל אופן לאחיין מומלץ להפסיק לעשן לכל הפחות לחכות עד שהוא יהיה בגיר. ולא נתון להחלטת האפוטרופוס.
    על שימושים בודדים, לא הייתי נותן כדורי נוגדי דיכאון. בכל אופן ממליץ שלא יקח אותם.

*האפוטרופוס - הורים שלו, לא חייב שהם יהיו הביולוגים שלו. פשוט מונח משפטי.

3. SimpleLife

SimpleLife קנאביסט

לייקים:
    8
    זה בעיה למה הוא שמה על צו בבית משפט מסיפור מסוים שקרה עם ההורים שלו ובעקרון לא ידוע לי אם יש לו אפוטרופוס
    בגלל זה חיפשתי עם יש חוק שיכול לשחרר מימנו את הכדורים האלה הוא פשוט בשישי שבת היה בחופשה אצלנו בדרך כלל לא נותנים לצאת שמה

4. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    @תומר123456 ,
    אשמח אם תענה לי על כמה שאלות
    1 כמה זמן הוא לוקח את הציפרלקס ובאיזה מינון?
    2 מי בדיוק החליט שהוא צריך להיות מטופל בציפרלקס?
    3. האם הוא טוען שהכדור עוזר \ לא עוזר לו? הוא בכלל הרגיש צורך בטיפול נגד דיכאון לפני שהחלו עליו את הטיפול הזה?

בכל אופן:
    במידה והוא לא סובל מדיכאון אין שוב סיבה שבעולם שבנאדם יטול SSRI סתם כך. אם הוא לא לקח את הציפרלקס לתקופה ממשוכת הייתי אומר לו שיפסיק בבום. במידה והוא כבר לוקח את הכדור תקופה ארוכה יווצרו אצלו תסמיני גמילה בצורת חשמל במוח, דיכאון ומחשבות רעות. אם זה המצב, להוריד את המינון שהוא מקבל כרגע במקום כל יום אז אחת ליומיים למשך תקופה ואז להוריד לאחת ל-3 ימים ובסוף להפסיק לגמרי.
    באמת באמת אני אומר, אם הוא לא סובל מדיכאון שלא יקח! אין דבר כזה להכריח זה הגוף שלו ואף אחד לא ידחוף לא כדורים. שפשוט יגיד שהוא לוקח ולא יקח, עדיף על לקחת כדור בלי סיבה.

nimrodg אוהב/ת את זה.
  5. SimpleLife

SimpleLife קנאביסט

לייקים:
    8
    1.התחילו לתת לו לפני בערך שבועיים קצת אחרי שהוא נתפס בפנימייה
    2.עם אני לא טועה פסיכיאטר ופסיכולוג (אני לא בטוח את זה ההורים שלו יודעים אני ישאל אותם מחר)
    3. הוא אומר שהכדור לא עוזר לו בכלל הוא אומר שזה עושה לו רק רע והוא לא היה בדיכאון לפני הוא אמר לי שהם חושבים שהוא היה בדיכאון שלא נתנו לו לעשן אבל הוא היה פשוט מבואס כמה ימים שלקחו לו 4 פרחים
    ותודה על ההסבר שלך

6. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אם ההורים משתפים פעולה, להעביר זריז לפנימיה אחרת או לכל הפחות להתערב בתהליכים ושיעבור לתהליך טיפולי אחר. כל שטות אחרת שיש העיקר בלי תרופות.

7. rpglolman

rpglolman חבר חדש

לייקים:
    2
    נשמע כמו התנהלות הזויה של הפנימייה. לא מסתדר לי שמכריחים בנאדם לקחת ציפרלקס בזמן שהוא בכלל לא צריך ועוד בניגוד לרצונו. שבועיים זה לא מספיק בשביל שהכדור אפילו יתחיל להשפיע ככה שאפשר לדעתי להפסיק בלי לדאוג מתופעות לוואי. ואין פה בכלל שאלה - אין דיכאון ? לא לוקחים ציפרלקס. אפילו במצב שיש דיכאון לא הייתי ניגש לקחת כדורים נגד דיכאון כלכך מהר אלא נעזר בטיפול אצל פסיכולוג. לדעתי התרופות הללו אמורות להוות כמוצא אחרון בלבד. דבר עם החבר שלך ותדאג שיפסיק לקחת את הכדור. ושממש לא ידאג בגלל הפנימייה זו אמורה להיות החלטה שלו בלבד!

8. SimpleLife

SimpleLife קנאביסט

לייקים:
    8
    נדבר איתם נראה מה יקרה בינתיים הם מנסים לדבר עם המנהל והפסיכיאטר אחרי שהסברתי להם למה זה לא כדאי

עריכה: עכשיו קיבלתי SMS מאמא שלו שהם אומרים שהוא מכור והם עושים לו תהליך גמילה אז הוא יוכל להפסיק עד שיהיו בטוחים אבל זה דפוק כי הוא בקושי השתמש וגם זה היה בזמן החופשי שלו

#8 SimpleLife, ‏29/8/16
    נערך לאחרונה ב: ‏29/8/16
  9. SimpleLife

SimpleLife קנאביסט

לייקים:
    8
    ננסה לדבר אבל הם מתנהגים כמו זונות כל פעם שאמא שלו דיברה איתם היא קצת הרימה את הקול והם לא הסכימו לדבר אחרי זה (יש להם כח עלינו כי זה פנימייה של המדינה וצו של בית משפט אז אי אפשר להעביר פנימייה בלי שופט לפי מה שהבנתי)
    ודרך אגב הוא לא חבר הוא אחיין פשוט רוב הזמן שהוא בחופש (פעם בחודשיים שלוש כי זה מקום של כאלה שהסתבכו) הוא אצלי ואצל חברה שלי בדירה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!