1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אידוי קנאביס לעומת עישון קנאביס.

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Pandora's Box, ‏19/6/14.

1. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    2 גרם זה המון, וחסר אחריות לפעם ראשונה. כך בחשבון שברפואי יש 21-29% THC (לפחות לפי הנתונים שעל השקית).

CR17 כך חצי גרם לפעם ראשונה במידה ואתה רוצה השפעה חזקה אינטנסיבית, או רבע גרם על מנת להבין את העניין וליהנות כמו שצריך.
    אם אין לך כוח להכין את החמאה, הרעיון של Pandora's Box נשמע מעניין.:D

2. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    נצל"ש-
    הבנתי שהקנאביס משפיע מאוחר יותר בצורת אוכל לעומת עישון. אם זה כך, האם אפשר לאכול קצת לפני נהיגה, כדי להגיע ליעד ולקבל שם סטלה בגלל שאכלת איזו עוגיה לפני שיצאת, אך בזמן הנהיגה, בדרך לשם, להשאר סאחי, כי החומר הפעיל עדיין לא נכנס לדם?
    כמה זמן לוקח לזה להשפיע?

3. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    לפי ניסיון אישי, על קיבה ריקה חצי שעה-שעה ואז ממשיך לעלות ומתייצב לקראת הכניסה לשעה השלישית מרגע האכילה. אם אכלת משהו לפני,
    אז שעה וחצי-שעתיים..

4. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    אני באמת שמח שיש לך ידע בנושא ובכלל ושמח שאני לא היחיד שקרא את "תקופת היובש" חח, ואכן כל מה שאמרת הוא אמת.
    אך כמו שכבר ציינו, נתון קטן אך גדול מכל הוא אחוז החומר הפעיל בחצי פלטת חשיש ממנה משולם הכין את העוגה לעומת אחוז הקנבינואידים ב50 גרם של קנאביס רפואי. הבדלים של שמים וארץ.
    מבחינתי 2 גרם של ירוק איכותי שווים לכ5-10 גרם חשיש ישראלי(תלוי בטיבו). ככה שמשולם והחברים אמנם אכלו כמות רצינית אבל בל נשכח מה היה טיב החומר, ובנוסף - מדובר בפעם הראשונה שבה משולם והחברים התנסו
    בפעם הראשונה בה מתנסים בקנאביס התחושות לא תמיד ברורות ולפעמים גם חלשות או שונות בהרבה מהפעם השניה. זה עוד נתון שלא ייחסת לו חשיבות. דבר אחרון, ששלומי סנדק טרח לכתוב ואתה כנראה התעלמת - למשולם ולחברים הייתה חוויה חזקה ולא הכי נעימה ומשום כך משולם עד היום מתייחס לפן הפסיכואקטיבי של הצמח ביתר זהירות!

אני מעשן כגרם וחצי לאורך היום של זני קנאביס משתנים בעלי חוזק של 18-24 %
    2 גרם באכילה - עושים לי חוויה מהנה חזקה ועוצמתית. (מעשן כבר 10 שנים, מעל גרם ליום)
    אני לא רוצה לחשוב מה יקרה למישהו שלא מנוסה בעישון או למישהו שמתמסטל בקלות מ2 גרם..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!