1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איזה זן קנאביס עשוי לעזור לי???

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אני וכבודי, ‏27/4/20.

1. אני וכבודי

אני וכבודי חבר חדש

לייקים:
    0
    היי,
    אני בת 22 ולאחרונה קיבלתי רישיון לקנאביס רפואי.הבעיה שאני לא מוצאת מה מתאים לי.
    הבעיה היא פוסט טראומה,חרדות מאוד מאוד קשות ודיכאון.
    הפסיכיאטרית בעצמה לא מבינה איזה סוג בדיוק וכמה thc ו cbd דרוש לי.המבחר שמשרד הבריאות מציע מצומצם מאוד.היא טוענת שמה שלא של משרד הבריאות לא ניתן לדעת עד כמה הקנאביס טהור.זה נכון?
    ניסיתי שמן של 30 סי בי די וזה היה לא טוב.עכשיו מנסה שמן של thc 5 ו cbd 5. אני כבר יומיים לא לוקחת את זה אבל ההרגשה שזה עשה לא עוברת!!! אני כבדה,חסרת אנרגיה,עייפה כל הזמן,מעורפלת ומטושטשת.אני רואה שיש כל כך הרבה זנים והרכבים!!! איך אני אמורה לדעת מה יעזור לי??
    אשמח לעצה....

2. THCBD

THCBD חבר חדש

לייקים:
    2
    לעשן\לאדות סאטיבה בריכוז THC וCBD שווה
    הזן החדש של חברת קנאשור הנקרא "גלילאו" מאוד מומלץ עבורך הערכים שלו הם 10% THC ו10% CBD
    אמור להגיע לבתי המרקחת באמצע מאי
    גידול אינדור מאוד איכותי שהתוצרת שלו לא עוברת הקרנות.
    קישור לכתבה במגזין עליו

3. אני וכבודי

אני וכבודי חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה.
    כתבת לעשן/לאדות.כרגע אני לוקחת רק טיפות.האם יש הבדל בין עישון לטיפות מבחינת אפקטיביות הטיפול? כי לפי הבנתי החומר הפעיל הוא אותו דבר,לא...?
    לפני כמה ימים לקחתי כמה ימים רצוף את השמן שרשמו לי- הערכים הם 5 cbd ו5 thc. אני יומיים כבר לא לוקחת את זה וההשפעות לא עוברות!! הרי ההשפעה אמורה להימשך מספר שעות,לא באופן בלתי הפיך!! מה עושים...?
    מדוע אתה חושב שאני צריכה לעשן משהו עם ערכים של thc ו cbd זהים? בגלל שהטיפות שניסיתי עכשיו לא היו כל כך טובות לי אני חוששת לנסות את הסוג שהצעת.....אני דווקא חושבת אולי אני צריכה משהו עם יותר thc ופחות cbd.משהו שיעורר אותי קצת,כי אני ישנונית מאוד.

4. THCBD

THCBD חבר חדש

לייקים:
    2
    השמן שהחברות עושות הוא במילים מועטות פח אשפה ולא יעיל לשום דבר
    99 אחוז שמן זית מעורב עם אחוז אחד של קנאביס
    אם תרצי טיפול בשמן הדרך היחידה להשיג שמן איכותי הוא לקבל תפרחת ולהכין שמן RSO בבית לבד
    לעומת השמן זית של החברות אידוי\עישון יעיל הרבה יותר ואני אומר זאת מניסיון שלי ושל המון אנשים שאני מכיר
    והסיבה שאני ממליץ על זנים מאוזנים היא שהCBD מאזן את ההשפעות הפסיכואקטביות של הTHC
    ושניהם יעילים מאוד נגד דיכאון
    ובמיוחד שהזן גלילאו של קנאשור הוא הראשון בארץ בגידול אינדור ומגיע ללא הקרנות על הפרחים מה שאמור להבטיח את אחד הפרחים האיכותיים שקיימים היום בשוק (אמור להגיע לבתי המרקחת באמצע מאי)
    הסיבה שאת מרגישה שההשפעה של השמן לא נעלמה אחרי יומיים היא מוזרה ולא נפוצה כנראה הרגשה פסיכולוגית ממליץ לך לאכול כמה שיותר ולשתות מיץ לימון\מיץ תפוזים זה אמור להקל על זה
    נ.ב לא לקחת תפרחת גרוסה\גוינטים מגולגלים אף פעם הם תמיד שמים את הפרחים (עלים) שהם לא רוצים שאף אחד יראה...

#4 THCBD, ‏27/4/20
    נערך לאחרונה ב: ‏28/4/20
  5. מאיר כהן

מאיר כהן חבר חדש

לייקים:
    3
    שמן זה קשקוש רק עישון או אידוי

6. מאיר כהן

מאיר כהן חבר חדש

לייקים:
    3
    ממליץ מניסיון במצבך לעשן בלנד. חצי סאטיבה חצי אינדיקה .
    סאטיבה לבד טובה לדיכאון אבל החרדות צריכות אינדיקה גם.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!