1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איך לעשן את זה ?! באנג ? ג'ויינט ?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י shuee, ‏2/3/14.

1. shuee

shuee קנאביסט

לייקים:
    2
    הגידול הראשון שלי עומד לצאת לדרך :)
    ההתרגשות בשמיים הזרעים כבר מונבטים מחר אני קונה אדמה מהידרו שופ קונה קומפוסט ושותל בעוד יומיים שלוש זן אוטומטי בגידול גרילה :)

עכשיו אני מתחיל לחשוב על איך אני הולך לעשן את התענוג שיצמח לי ...

קודם כל אני לא מעשן סיגריות , רק נרגילה . ככה שטבק לא בא בחשבון !

אני מתכוון לצרוך בג'ויינט אבל אני לא יודע איזה נייר גלגול לקנות ואיזה פילטרים לקנות :x
    וחשבתי גם על באנג , קצת מפחיד זה מרגיש נרקוטי מדי , אבל מצד אחד מה ההבדל ? זה לא שעישון מבאנג ישרוט אותי ...

בקיצור השאלות שלי הם :

איזה נייר גלגול ואיזה פילטרים לקנות ?!
    כדאי לעשן בבאנג ?! אני די חדש בנושא ... מאיפה אני קונה באנג ? או שאולי עדיף להכין ? יש לי ידיים טובות .
    ואחרון חביב מה ההבדל בין כל סוגי הבאנגים ?! ראיתי באינטרנט באנגים ב 500 וב 800 שקל מה מיוחד בהם ?!?!? באנג זה באנג לא ?

תודה מראש לכל חברי הפורום :)

2. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    אני משתמש בנייר גלגול של raw, תרגיש חופשי למצוא איזה נייר אתה אוהב.
    המלצה שלי - תקנה אחד בלי פסי בעירה.
    בקשר לבאנג, זה דיי דומה לעישון נרגילה, אין לך מה לפחד מזה למרות שלא ממולץ לעשן פעם ראשונה מבאנג.

בקשר לבאנגים השונים, הכל בתכלס אותו דבר, אין לך מה להתבלבל בין באנגים באינטרנט כי אין לך איך להביא לפה.

3. Roni_

Roni_ קנאביסט

לייקים:
    3
    יש מלא טובים.
    גם אני מציע raw , אבל אתה מוזמן לבחור מה שבא לך.
    ואתה יכול לגלגל לך ג'וינט נקי בלי טבק לא חייב טבק זה רק בשביל הדילול כדי לחסוך בחומר!
    לגבי הבאנגים אתה יכול לעשן באנג זה מה שאני מעדיף גם תתחיל להרגיל את הריאות שלך לבאנג גם עם תשתעל לא נורא
    רק שתדע באנג זאת הדרך הכי מהירה והכי חסכונית.
    לגבי מחירים שמע עזוב אל תזמין באינטרנט אולי יש באנגים שאתה רואה אותם ואומר לעצמך ואו נכון אבל תאמין לי שלא עדיף לשלם 500
    שקל על באנג ושיתפסו לך אותו במכס נכון? יכול להיות שיעבור אבל זה סיכון.
    אפשר לבנות באנג בלי בעיה מבקבוק פלסטיק עד אגרטל זכוכית.

4. מוריס

מוריס קנאביסט

לייקים:
    1
    למכור את הפרווה של הדוב לפני שהרגת אותו...
    טוב עם הידיים? תכין בונגים משאריות כמו בקבוק פלסטיק ותראה אם אתה אוהב את הטעם.

5. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    העישון בבאנג הרבה יותר נקי, ויותר חסכוני :) אם אתה לא רוצה לעשן טבק למה לעשן נייר?
    לג'וניט תביא נייר דק, כזה שנראה כמעט שקוף אם אתה לא רוצה טעם של נייר למרות שהעבים יותר מתגלגלים יותר בקלות.. הפשרה הכי טובה שאני מכיר זה גיזה ירוק.
    פילטרים רק קרטון! אתה לא קונה פילטרים ספוג אחי כי זה בדיוק לא הפואנטה. פילטר אתה יכול להכין מחתיכת קרטון שתמצא בבית כל עוד אין עליו דיו ולא דבק, או שתקנה בקיוסק חבילה של או סי בי עם פילטרים, יש גם קיוסקים שמחזיקים משהו שנקרא רולי פילטר Rolly Filter, זה פשוט מלא קרטונים בצורת מלבן מקופלים באקורדיון וסגורים בצורה שמאוד דומה לOCB עם הפילטרים, רק שבמקום ניירות יש שם דבק כדי שתוכל להדביק חבילה של ניירות מאיזה סוג שבא לך

6. חייזר

חייזר חבר חדש

לייקים:
    0
    רק התחלת לגדל כבר אתה חושב על איך לעשן את זה?! כל דבר בעתו אבל בוא תן לי להסביר לך משהו - כל עוד לא הסתיים לך הגידול בהצלחה בלי שהרגת את הצמח או תפסו אותך או שמסתבר שזה זכר, אל תקפוץ יותר מדי רחוק כי עם כל האובר קונפידנס הזה בסוף נופלים ואז זה עוד יותר כואב, תהיה מוכן להכל וכשיגיע הרגע לעשן תתענג על כל הסבלנות שהייתה לך ועל כל המאמץ שהשקעת.
    בהצלחה.

7. Roni_

Roni_ קנאביסט

לייקים:
    3
    באנג עדיף אבל אל תקפוץ ישר ותזמין יקרים תבנה בהתחלה אחד חמוד ממבחנה ובקבוק אלוורה
    מבחנה יכולה להיות גם עיפרון חודים מפורק. וגם תתרגל אליו תרגיל את הריאות שלך לסחוב את העשן זה לא כזה קל לכל אחד.

8. shuee

shuee קנאביסט

לייקים:
    2
    קודם כל לא לדאוג יש הרבה זרעים כולם נקבות מנירוונה הבורות נחפרו ומילאתי אדמה רק מחכה שיצא שורש לבן בהנבטה ויאללה לשתול ,

לגבי הבאנג מאיפה אני משיג מבחנה בארץ ? אני מעדיף להזמין מחול מאשר לחפש מבחנות ... בכל מקרה איזה מבחנה לקנות ? ונראה לי שאני אכין באנג מבקבוק קולה קטן ויחבר לה מבחנה זכוכית שאני אזמין ...

לגבי הג'ויינט - איזה גודל נייר מומלץ ? קינג סייז ? חברים אם תוכלו להציע דגם ספציפי זה מאוד יעזור רצוי שיהיה דק ללא פסי בעירה קינג סייז :)

9. shuee

shuee קנאביסט

לייקים:
    2
    up :) אשמח לעוד עצות .

10. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    פעם מכרו ראשים לבאנגים מזכוכית בכל פיצוציה שנייה. אני מאמין שעדיין אפשר למצוא בלי בעייה.

11. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    מה יש לחפש אשכרה בהרבה קיוסקים יש מבחנות באמת אבל אם אתה רוצה להזמין תזמין אחי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!