1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אני רוצה הסבר

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Peleg, ‏8/7/17.

1. Peleg

Peleg חבר חדש

לייקים:
    4
    http://m.ynet.co.il/Articles/4958270
    אם קנאביס לא פוגע אז למה נותנים את המאמרים האלה? האם הנתונים האלה של האשפוזים כתוצאה מקנאביס נכונים? אני רוצה הסבר

2. דוביק

דוביק חבר חדש

לייקים:
    2
    יש מלא מחקרים שהולכים לכל מיני כיוונים... ככה זה בעולם המחקר ואין מי שיכול לתת לך תשובה חד משמעית.
    הכי הרבה שאפשר לעשות זה להמשיך לחפש מחקרים, להסתכל עליהם בעין ביקורתית ולבחור בעצמך למי אתה מאמין...

3. 521

521 קנאביסט

לייקים:
    56
    מדובר בבני נוער שהתנסו.
    הם אכלו סרט רע ואישפזו את עצמם.
    שלא היה חוקי הם פחדו לאשפז את עצמם בגלל המשטרה.
    היו ממתינים כמה ימים וזה היה עובר, אבל בגלל שזה חוקי הם מרשים לעצמם להתאשפז.

ככה שלפי דעתי זה נתון חיובי.

Cannabush אוהב/ת את זה.
  4. Cannabush

Cannabush קנאביסט

לייקים:
    20
    קח בחשבון שבאתרים כמו וויינט,וואלה וכל שאר אתרי הסאחים הם מסלפים את הדברים או כותבים אותם בצורה שונה,זה לא בהכרח אומר שזה לא נכון פשוט לפעמים זה לא כל האמת.
    למשל תראה את ההבדל בין:
    תוצאות לגליזציית הגראס בארה"ב: פי 4 אשפוזי בני נוער

לבין:תוצאות לגליזציית הקנאביס בארה"ב:נערים לא חוששים לפנות לעזרת אנשי מקצוע כאשר חשים ברע לאחר שימוש בסמים.

תראה את ההבדל,הכתבה הזאת מחזקת את רעיון האי הפללה של כל סוגי הסמים,למשל אם האמדי/קוקאין/אלאסדי/הרואין/כל סם אחר שיותר מסוכן מקנאביס היה חוקי (או לפחות אם הייתה אי הפללה) נערים לא היו חוששים ללכת לבית חולים אחרי שאכלו טריפ רע או כשאחד החברים פתאום איבד הכרה באמצע המסיבה,היה מונע הרבה נזק להרבה מאוד אנשים,גם למבוגרים יותר.

canna420 אוהב/ת את זה.
  5. tomitom

tomitom חבר חדש

לייקים:
    1
    זה הרע במיעוטו..הבנתי שיותר מזהירים לפני שמספרים על הסגולה של הצמח כי עדיין זה לא הכי חוקי אבל ברוב המאמרים דווקא מציינים שהצמח עושה טובב..

6. mosmos

mosmos חבר חדש

לייקים:
    0
    ובדיוק פה אני עוצר אותך, קנאביס פוגע ועוד איך שפוגע, אם אתה חושב שאין שום השלכות לעישון קנאביס ( חוץ מהקטע של העישון והכנסת עשן לריאות אז אני מציא שתתחיל לקורא ולחקור טיפה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!