1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ארון גידול

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י אדון סטלה, ‏10/8/14.

1. אדון סטלה

אדון סטלה חבר חדש

לייקים:
    0
    מה אתם אומרים על ארון שירות פלסטיק כזה על ארון גידול https://www.homecenter.co.il/catalogue/product/7841
    אני מצפה הכל נייר כסף כדי שיחזיר אור שם מאוור קטן למעלה מנורה ובצד אחד עושה חור מכניס לו מאוורר מחשב למעלה
    וגם למטה אחד שימשוך פנימה אוויר ואחד שיוציא שיהיה סירקולציה

2. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    ממליץ על אוורור יותר ראוי.
    ונטה קטנה או אפילו מאווררון.

הרעיון הוא לבצע החלפה לכל נפח האוויר מחלל הגידול כל כמה דקות (עד אפילו מספר פעמים בדקה שזה אופטימלי).
    מאוור מחשב קטן לא מסוגל לעשות את זה.
    תוכל אולי לחבר מספר מאווררי מחשב למעלה שיוציאו אוויר ולשים אחד למטה שיכניס (או אפילו לעשות פתח כניסת אוויר פסיבי).

3. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    בלי קשר לאוויר יוצא ונכנס אז אתה גם צריך מאוורר בתוך הארון שיהיה על הצמח עצמו.
    זה קודם כל מונע הצטברות לחות פטריות ועובש, מחסן את הצמח כלפי מעט חום ומחזק את הצמח מבחינה פיזית (מדמה רוח בטבע ולכן הגזע מתעבה ומתווספות רקמות יוצרות).

4. אדון סטלה

אדון סטלה חבר חדש

לייקים:
    0
    אמרתי כבר שאני שם מאוור בתוך הארון ואני ישים כמה מאוררים כדי שיהיה סירקולציה

5. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    לא מתכוון להתווכח איתך אחי.
    אמרת "אחד שיוציא שיהיה סירקולציה". מכאן ועד מה שניסחת בהודעה האחרונה יש הרבה הבדל.
    קח את העצות באיזי ותבין שמנסים לעזור לך.
    גידול פורה ומוצלח,
    שבוע טוב.

6. אדון סטלה

אדון סטלה חבר חדש

לייקים:
    0
    חחח בויה לא התכוונתי להתווכח תודה רבה אחי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!