1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

באיזה ארץ הכי דופקים באנגים

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י niv, ‏31/10/13.

1. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    ??

רמז ???

מתחיל ב- א בשם , וזאת מדינה, במדינות המפותחות - חוי שרמוטה?

#1 niv, ‏31/10/13
    נערך לאחרונה ב: ‏31/10/13
  2. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    זה לא איראן אלא ישראל.

3. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    והכי מצחיק שאנו העם שאין לו כמעט אנשים אם מכשיר זכוכית 0.0

והתכוונתי במדינות המפותחות (קצת בראש ניגא?) אני יוסיף

4. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    ארהב / מקסיקו

5. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    ארהב זה הרב גילגולים ופייפ לא מכשרים

6. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    החנויות הקמעוניות הכי גדולות הן בריטיות. היצרנים הכי גדולים הם גרמניים. תסיק מזה מה שמתחשק לך.

7. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    אם אתה מחשיב דאבס בתור באנגים (אותו עיקרון ראש שונה) אז האמריקאים אובססיבים לגבי זה ובאופן כללי גם לbowls וכל הפייפים ומאכלי קנאביס הרבה פחות לפייסלים (עם חריגה לבלאנטים).
    ממה שאני ראיתי ספרדים מאוד מאוד אוהבים מכשירים אבל זה מבוסס רק על ניסיון אישי (כמה חודשים באמסטרדם) ואני בספק אם למישהו יהיה תשובה חד משמעית.
    בגרמניה הבאתי לארץ מכשיר זכוכית גדול ב40 יורו (אותו גודל עולה בערך 70-80 יורו באמסטרדם) אז כנראה שגם שם יש לזה שוק..

8. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אבל בישראל כולם עוברים להפיל כבר נדיר שאני פוגש מישהו שמעשן רק פייסלים , כנרא שאני גר באיזור של סטלנים רצח או שאולי זה בכל הארץ

9. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    אז אפגניסטן או אחת מארצות ערב.

10. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    כן אחי שמע זה לא עניין של סטלנים כבר זה פשוט שאנשים התרגלו בגלל היובש למכשיר שזה יותר חסכוני..

11. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    כן אבל זה מצב עצוב שאין לך תקציב לגלגל פייסלים

12. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אה,
    אנגליה?

13. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הרגת אותי מצחוק.
    אולי איטליה כי שם מיצרים את הבנג בה הידעה!
    והנה חידה חזרה: מה שם הבאנג?

ודרך אגב האיטלקים מעשנים צילום והישראלים לא רואים ממטר לא את גרמניה (אז מה אם המבחנות זכוכית מיוצרות שם?) לא את אמסטרדם (תיכנסו תבקשו בנאג בקופי שופ ויגידו לכם שלום בעיברית) ולא שום מקום בעולם!
    הישראלים חולים בראש!!!!

14. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    זה כבר הפך לדיון סביב גאוות יחידה, ולא סביב נתונים.
    ישראל לא יכולה "לדפוק הכי הרבה באנגים" בעולם, כי מספרית לבד ישנם יותר משתמשי באנגים/פייפים בארה"ב, למרות שהריכוז היחסי שם קטן לעומת למשל מספרד או גרמניה. וגם שם הם רבים מאיתנו מספרית.
    Ehle, Weedstar, RooR וכו', הם רק חלק משמות יצרני הבנאגים שמוצאם בגרמניה. HBI - החברה המייצרת את ניירות הגלגול Elements, RAW, DLX, Skunk Brand ו-Juicy J's, מוצאה בספרד.

בישראל בקושי יודעים מה זה באנג. רק "ראש" ו"בקבוק".
    זה כמו לטעון שבדרום אמריקה, באיזה איזור נידח אי שם באמזונס יש שבט ש"הכי דופק באנגים", מכוון ויש להם פייפ גולמי כלשהו שהם שורפים בו עשבים 24/7.
    זה דיון סתמי וטענות סתמיות עוד יותר.

אגב, צריכת הקנאביס בבריטניה גבוהה מפה. גם מספרית וגם מבחינת אחוזים. חלק נכבד מהתוצרת גודלה מקומית או באזור אחר באיחוד. משמע לא "מרוקאי", "הודי" וכו'. וכן, מבחינת צריכה הם עצומים.

15. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    חח כן מה אני רוצה איזה bluy bary מקוסס טוב במכשיר זכוכית הכי קטן (הגדולים זה פוזה לדעתי הקטנים הם אם יותר אפקט), וגם איזה ראש של חום בערב זה בכלל

בישראל ישבתי כמה פעמים סתם בפארק ליד הבית לעשן,ואני רואה ים מהסביבה שלי כולל הדילר (הוא היה גר לידיי ) מעשנים ביחד במכשיר של המי עדן, גם הדילר מפוחלץ כל היום. (הוא יושב שם, לא מוכר פארקים ,אבל אם תרצה תמיד היית רואה דובדבן ב150 שקל שמספיק לך ל5-6 יום בשקט,אם אתה מעשן 24-7 אני מדבר בפייסלים!!!) אבל זה היה לפני שנים כוסאמוק
    הוא היה מוכר בזול ולהמון אנשים, תפסו אצלו לפני שנה פיתה 30 אלף ו5 קילו גראס .

#15 niv, ‏2/11/13
    נערך לאחרונה ב: ‏2/11/13

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!