1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בטוח להזמין מפה?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ASASD, ‏19/8/13.

1. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    #1 ASASD, ‏19/8/13
    נערך לאחרונה ב: ‏20/8/13
  2. עשן ירוק

עשן ירוק חבר חדש

לייקים:
    0
    הלינק שבור....
    כאחד שלא מעשן טבק ניסיתי כמה וכמה תחליפים
    דמיאנה, אורגנו, פסיפלורה, בזיליקום וגם עלי מרשמלו והעלי מרשמלו "עברו" הכי חלק אז אני ממליץ עליהם
    הזמנתי 1 OZ שזה אמור להיות 28 גרם והגיעה חבילה של 32 גרם במעטפה תוך 9 ימים
    כמובן אפשר לקנות יותר אבל בשביל הניסיון לראות אם זה זורם לך....
    http://www.ebay.com/itm/22125311212...eName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

3. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    אחי קודם כל הנה הקישור http://www.ebay.com/itm/Damiana-Org...Home_Garden_Food_SM&hash=item4ac0e4d74a#rpdId

דבר שני , אני לא מכיר את המרשמלו, על הדמיאנה יש הרבה באנטרנט שזה לא פוגע לא מזיק וגורם לשלווה ויצר מיני מוגבר,,,, על המרשמלו כלום, איך אני יודע שזה לא מזיק / ממכר ...

4. עשן ירוק

עשן ירוק חבר חדש

לייקים:
    0
  5. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    Asasd היקר, שמו העברי של צמח המרשמלו הוא "נטופית רפואית". הרגש חופשי לקרוא בנושא.

6. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    אמרו פה שמומלץ להרבב או לא?
    A SUNY Fredonia student who wished to remain anonymous was asked if he would ever try to smoke marshmallow leaf or herbal incense mixes. He identified himself as a daily marijuana user and said, “No, absolutely not. I wouldn’t smoke anything like that except weed. How do I know what it’s going to do to my body? It’s made in a lab.”
    While more and more wannabe stoners are being tricked into buying marshmallow leaf and root and smoking it, others are peeved by the whole thing. Marina Hirschfeld, a junior theater major at Fredonia, expressed her feelings regarding legal highs. Those who are smoking marshmallow leaf, she says, “Are the people who should be spending their time advocating for the legalization of marijuana.”
    It seems the real issue here is the stigma surrounding marijuana. People’s desire to get high exists, for one reason or another, without question. Drug testing and the reputation that marijuana carries with it persuades many hopeful users towards products like this with devastating effects.

7. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    מדובר שם על "Legal Highs", משמע סמים סינתטיים. צמח המרשמלו אינו ממסטל בשום צורה. כל תערובת המכילה מרשמלו וממסטלת, עושה זאת ללא קשר למרשמלו. ניתן גם לקנות זרעי מרשמלו ולגדל. זה לא מיוצר במעבדה. זה צמח בר שבעבר היה נפוץ בישראל.

8. BigBud

BigBud חבר חדש

לייקים:
    1
    אל תזמין דמיאנה באינטרנט!!! יש 2 אופציות, או שתקבל דאמיאנה במחיר מופקע לחלוטין, או שתקבל דאמיאנה עם קנבינואידים סינתטיים ('נייס גאי'). לך לעדן טבע מרקט, הם מוכרים דמיאנה ב13 שקל ל30 גרם פעם אחרונה שקניתי, הרבה יותר זול מכל אתר אינטרנט שמנסה להרוויח מסטלנים. חשוב להדגיש שדמיאנה לא ממסטל בכלל, הוא מרגיע ממש בקטנה, בערך כמו תה קמומיל. לעשן שלו יש בדיוק את אותו הטעם המגעיל של נייס גאי, ולתה יש טעם של... תה נייס גאי.

בקיצור, הייתי מוותר במקומך, עישנתי הרבה מאוד דמיאנה ואף פעם לא התרשמתי. אבל אם אתה קונה, אל תיפול למלכודות סטלנים של האינטרנט! לך לעדן טבע מרקט.

9. עשן ירוק

עשן ירוק חבר חדש

לייקים:
    0
  10. עשן ירוק

עשן ירוק חבר חדש

לייקים:
    0
  11. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    אין את זה בעדן טבע יותר
    ועשן ירוק אפשר קישור למרשמלו שהזמנת ממנו באיביי?

12. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
  13. עשן ירוק

עשן ירוק חבר חדש

לייקים:
    0
    לא עשו בעיות בכלל בשני המקרים
    מהדמיאנה הזמנתי 200 גרם שזאת חבילה גדולה ולכן היא הגיעה לסניף דואר שלי
    את המרשמלו הזמנתי אונקיה אחת שזה 28 גרם (בפועל הגיע 32 גרם ) וזה הגיע לתיבת הדואר שלי בבית במעטפה כאילו שלחו מכתב רגיל

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!