1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בן 15 רוצה לגדל

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י תלמיד עם כיוון, ‏11/7/13.

1. תלמיד עם כיוון

לייקים:
    0
    שלום אני בן 15 ואני מעשן גראס אני לא רוצה שתתחילו עכשיו להתפלאות למה אני מעשן ותגידו לי אל תעשה את זה זה סתם תסביך,
    קיצר אל תסבכו אותי, אני בן 15 ואין לי שום דרך להשיג כיוון אני גר שעתיים מתל אביב ואין לי כוח ללכת לשם כל הזמן, אז אני רוצה לקנות זרעים פעם אחת ולגדל
    הבעיה היא שאני בעיר קטנה ואני גר עם ההורים שלי אין לי גינה... תוכלו להמליץ לי על איזה מקום שאני יכול לגדל בו בלי שישימו לב? זה חייב להיות בחוץ איפהשהו, או שתמליצו לי על דרכים למצוא כיוון טוב, אני ממש ישמח לקבל עזרה :cool:

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    תראה ילד, זה עושה רושם שאתה די נחוש אז אני לא יתחיל להטיף לך אם תעשן או אל תעשן.

לגבי הגידול עצמו - הקנאביס הוא באמת פשוט צמח ולכן אין שום סיבה שתהיה לך בעיה לגדל אותו, גם אם אתה בן 15 -
    אבל משומה יש בעיה, ואם אתה חי בישראל יכולים לעשות לך הרבה בלאגן על זה. אולי בגיל הזה פשוט לא כדאי
    להיכנס לכל עניין הגידול. אני לא אומר לך תעשה אל תעשה, תשקול.

3. Satla.Harepa

Satla.Harepa חבר חדש

לייקים:
    2
    לדעתי ההפך, אם כבר לגדל אז זה בגיל הזה, בגיל שאפילו תיק על סחר יכול להסגר אם תקבל קצינת מבחן וכל מיני דברים כאלה.

בכל מקרה נשמה אני מעשן מגיל 14 וגם לי בגיל 15 - 16 - 17 ובעצם עד היום יש מחשבות על גידול,
    אבל תאמין לי שעם הזמן אתה מבין שצריך להיות מתוחכם ושבגיל 15 אין כלכך הרבה ידע וכלים כדי להתחיל דבר כזה.
    אני לא רוצה לדכא אותך, אבל באמת צריך בגרות מנטלית כלשהיא וגם גישה קצת "עבריינית" עם המשטרה כדי להתמודד בסיטואציה הזאת במקרה ותתפס.

כאילו, קח תזמן אחי אל תהרוס לעצמך ואם אתה מגדל אתה צריך לפתוח את הראש ולחשוב מראש לקופסא של גיל 15.

4. hash hash

hash hash חבר חדש

לייקים:
    0
    בלי תסביכים עאלק .... גבר גבר ברוך הבא למהפכה
    ישנם כמה מדריכים ממש מושקעים באתר
    העניין אם יש לך כיוון זרעים אתה מסודר אם לא אז אתה בבעיה בגלל הגיל
    לפי שהבנתי אתה מחוץ לעיר יש לי מלא פתרונות לגידולי חוץ מוסתרים
    תכתוב לי בפרטי

#4 hash hash, ‏30/7/13
    נערך לאחרונה ב: ‏30/7/13
  5. אזרח חופשי

אזרח חופשי חבר חדש

לייקים:
    0
    תלמיד,
    עזוב אותך מזה, אתה רק בן 15, ואל תתן ליחוס לגילך לפגוע בך, כי זה בא ממקום מתחשב.
    אתה קטין ואוי לאדם שמוכר לך!
    יש לך צבא לעבור, ללמוד ולהתפתח אל תסתבך, זאת המלצה אישית בשבלך.

ולאלה שמפרגנים לו, תעשו חושבין עם עצמכם, אם אח שלכם או אחותכם הייתה מבקשת ממכם ג'וני בגיל 15.
    קצת אחריות, אתם הורסים את כל העקרון שלשמו אנשים עובדים שהדבר הזה יהיה חופשי.
    אולי זאת לא אשמת הילד, אבל בהחלט הביקורת היא כלפכם שאתם מועדדים דבר כזה.

נקודה למחשבה.

6. avanon

avanon קנאביסט

לייקים:
    2
    אם לנסות פעם אחת לגדל - אתה ממש בגיל הטוב לזה(גם אם תחזיק 500 גרם לפני 16 רק יפתחו לך תיק)
    עד 18 לא תכנס לכלא/תלך למוסד גמילה אם ההורים יסכימו...
    עריכה:
    לזה שמעלי, אני בן 18(חגגתי רק לפני 3 חודשים) ומעשן מגיל 14.
    הממוצע לימודים שלי היה 97, אני לא מתגייס לצה"ל(פטור רפואי עקב בעיה מולדת) ואני כבר מתחיל תארים בכימיה וכלכלה(ומגיל 14 אני בקיא בלימודים עם רמה אקדמית במס' תחומים)...
    הגיל אינו משתנה קשור לזמן הרצוי להתחלת עישון(יותר קשור לגיל מנטאלי)

#6 avanon, ‏30/7/13
    נערך לאחרונה ב: ‏30/7/13
  7. אזרח חופשי

אזרח חופשי חבר חדש

לייקים:
    0
    חברים,
    אתם מעודדים קטין לעבור על החוק, קחו את עצמכם בידיים וצאו מהסטלה שלכם!

ולחמוד שפתח את ההודעה, שוב זה לא אישית כלפיך.

8. avanon

avanon קנאביסט

לייקים:
    2
    ---

הבהרה: כל המידע שאני רושם לא נועד לשום מטרה(ובייחוד לא עבירה על חוקי מדינת ישראל!)
    השיקולים הם של פותח האשכול בלבד.

Hello mr. Blue guy

*אין איסור חוקי ב"שידול לסמים" וירטואלי(בנוסף כמובן, אף אחד פה לא יודע מה הגיל האמיתי של הפותח) ע"פ החוק..

9. hash hash

hash hash חבר חדש

לייקים:
    0
    היי אזרח
    והאם חשבת שלגליזציה זה לגיל 18 ומעלה ולא יזלוג לגילאים נמוכים יותר אז אני לא יודע מי בסאטלה
    ואם זה זה או אלכוהול אני מעדיף שיעשן עד שיעוף ולא ישתה עד שישב (על אלימות או כל מה שיוצא מהחר ההוא)

10. אזרח חופשי

אזרח חופשי חבר חדש

לייקים:
    0
    יש הבדל גדול בין שאכטה שילד מקבל לבין גידול.
    או שאתה ביחד איתו באותם גילאים.

11. avanon

avanon קנאביסט

לייקים:
    2
    אני בן 18...

12. hash hash

hash hash חבר חדש

לייקים:
    0
    כבר מזמן עברתי את גיל ה 40 ועדיין עדיף שיגדל ולא יתעסק עם כל החרא שהולך בחוץ ועוד יהפוך לאיזה נרקומן או סוחר
    שישב בבית בשקט וימשיך לעשן בפינה שלו... הכי בריא
    דרך אגב הילדים שלי קיבלו אותה תשובה

13. blue_planet

blue_planet חבר חדש

לייקים:
    0
    השאלה העיקרית היא, האם בן 15 יכול לשמור את זה בסוד מכל החברים ואפילו החבר הכי טוב לא יידע על הצמח, זה מה שמפיל אנשים ותמיד יפיל, קשה לא להתגאות בצמח, אבל צריך להתאפק ולא לספר. לדעתי בגיל כזה אי אפשר לשמור בסוד ובכלל אין סיכוי להחביא צמח מההורים בתוך החדר.
    לגבי הגיל, אני הייתי ממליץ להמתין עוד כמה שנים, לצבור קצת ניסיון ממקרים כושלים של אחרים, אני מעשן כמעט 11 שנים, וממש אחרי הפעם הראשונה שהתארגנתי חשבתי לגדל בעצמי ותמיד חששתי להוציא את זה לפועל, אם אני אחד שיש לו את המיקום האידיאלי להחביא כזה צמח עדיין חושש, אתה צריך לשקול מחדש.
    יש המון דרכים להחביא, אבל בחדר מבלי שההורים ישימו לב זה מאוד קשה.
    יש את האפשרות של מארז מחשב ריק שישמש בתור ארון, אבל שוב, זה בלתי אפשרי בשבילך, תחכה עד שתהייה לך דירה משל עצמך ושם תוכל להיות יותר חופשי.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!