1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בעיה רפואית בדרכי העיכול - קנאביס

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י dahan_shalev, ‏19/9/16.

1. dahan_shalev

dahan_shalev חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום!
    לפני כשנה+ התחלתי ירידת משקל מאסיבית מלוות בכאבים לא מוסברים מהקיבה במצב אכילה ובמצב מנוחה למרות כל הבדיקות והרופאים שהעברתי כולם פסלו כל דבר אפשרי.
    עד שביום בהיר וצח הגיעו אליי תוצאות הבדיקות של הגסטרו (בדיקות שנשלחות אחריי חצי שנה לביתו של המטופל כ"ארכיון") במכתב היה כתוב שנמצאו גידולים מסוג קרצינואיד.
    בנוסף התחילו להבחין ברמת חומציות מאוד גבוה בקיבה.
    המצב הנוכחי הוא שאחרי שנה וחצי בערך , השלתי ממשקל גופי 30 קילו! (מ95 ל65), אני מאובחן בגידולים מסוג קרצינואיד בקיבה וגסטריטיס (PH גבוה בקיבה), עדיין לא מצאו ממה כל זה נובע רק החשדות מובילות לבדיקה גנטית והתאמה לFMF (אני עדיין ממתין לבדיקה 5 חודשים המתנה..לכו תבינו).
    העיניין הוא שהקנאביס עוזר לי מאוד, , הן באכילה (אני מצליח לאכול!!!) והן בכאבים שמלווים לפני האכילה ואחריה , וגם סתם ככה באמצע היום , התקפים באמת לא נעימים בכלל.
    אני מקבל כרגע כמרשם רופא פירקוסט 10 , רופא המשפחה שלי מודע למצב ואף תומך בדעה שקנאביס אכן עוזר למצב שאני נמצא בו אך הוא טוען שידיו כבולות ואין שביכולתו לעשות משו בנידון.
    לפני כחודש התחלתי טיפול שנקרא סומטולין , זריקה בטוסיק אחת לחודש שאמורה לאזן את רמות הPH בקיבה...עדיין אין החלטה האם זה באמת עוזר , אותה הרופאה שהמליצה לי על התרופה , דר' סימונה גרוזינסקי מהדסה דיי התעלמה משאלתי לגביי הקנאביס , מכאן הבנתי שהיא לא הכי בעיניין...
    המצב העכשיווי שלי הוא כזה...סובל מכאבים ומחוסר תזונה , יכול להעביר יומיים שלמים בלי אוכל , ממש בלי כלום! מה אפשרי לעשות?

2. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    מבין לליבך אחי. אדבר שאני הייתי ממליץ לך זה לחפור קצת באינטרנט לבדוק איזה זן טוב שעושה מנצ״י ואז לקנות זרעים ולגדל כי מין הסתם אתה בטח גם לא עובד בגלל מוגבלות
    יש פה אחלה אנשים שיכולים לעזור לך בתשובות לשאלות שלך במיוחד בהקשר של גידול קנאביס
    המון בריאות אחי בשורות טובות ושתהייה שנה טובה

3. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    אני יודע על מישהו שהייתה לו בעיה כמו שלך והוא הלך על אוגי קוש זן של קנאביס עזר לו מאד. אבל עזר במלוא מובן המילה. רק עכשיו דיברתי איתו. אותה בעיה כמו שלך
    בהצלחה אחי

newbudder אוהב/ת את זה.
  4. שלומי סנדק

שלומי סנדק חבר חדש

לייקים:
    24
    אם אתה סובל מגסטריטיס קוליטיס , אתה עומד בקריטריונים של משרד הבריאות לקבלת קנאביס רפואי.
    אם תרצה, ראה www.osher.co.il

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!