1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בקשת מידע בנושא קנאביס רפואי.

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י Benjaman, ‏19/8/15.

1. Benjaman

Benjaman חבר חדש

לייקים:
    0
    אני בן 23 שסובל מתסומנת מעי רגיז (IBS) בדרגת כאב מאוד גבוה, עיקול רע וכאב כרוני (בתוספת דלקות) מזה 8 שנים. לאחר כישלון כל הניסיונות התרופתיים (קונבנציונליים/רפואה משלימה/אנרגטיים) להקל על מצבי - הומלצתי ע"י פסיכיאטר לפנות לגסטרולוג ולבקש אישור לטיפול בקנביס רפואי. לפי כל הנתונים אני זכאי כיוון שבנוסף לעדות שהמחלה כרונית אני גם הולך לקבל אחוז נחות, אך בכל זאת יש לי שאלה או 2 לפני שאני פונה לגסטרולוג שלי (חודש הבא) בנושא:

1. הומלצתי לפנות לד"ר גיל מורלי בירושליים אם ו.. הרופא שאפנה אליו באזורי יחליט לא להגיש בקשה (למרות שאני לא מאמין אבל בכל זאת) אך הרופא נמצא מרחק מאוד גדול ממני ואני לא יכול לנסוע מרחק כזה בגלל הסימפטומים, אלא אם כן ממש ייגמרו לי האפשרויות. אז מכאן השאלה - האם תוכלו להפנות אותי לרופא גסטרו באזור צפון שמבין בתחום וימליץ בשבילי אם הרופא שלי יחליט שלא? (אני חבר בקופת חולים 'מכבי')

2. לאור העבודה שהבעיה אצלי היא שילוב של מעיים ותאים עצביים - הומלץ לי דווקא השימוש בשמן בשביל לעבוד על 2 הגורמים, אך הבנתי שהשמן שמשרד הבריאות מאשר הוא ממש לא כמו השמן של ריק סימפסון. יכול להיות שהמידע שברשותי ישן, אז רציתי לברר לאיזו ספקית קנאביס אתם ממליצים לי לפנות בשביל: לקבל שמן טוב ואולי גם פרחים בשביל הכאב הכרוני או, אם כל החברות משתמשות באותו שמן חלש של משרד הבריאות, לאיזו עליי לפנות בשביל לקבל מההתחלה טיפול בפרחים בשביל הכאב ולקוות, בשילוב עם הדרך חיים שלי, שגם ישפיע לי על העיכול ושאר התסמינים ?

#1 Benjaman, ‏19/8/15
    נערך לאחרונה ב: ‏19/8/15
  2. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!