1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בשעה טובה הצמח שלי נכנס לפריחה ע....כשיו!

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Hizky434, ‏18/1/16.

1. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    אחרי כמעט שלושה חודשי צמיחה בארון (בגלל טמפרטורה נמוכה מדי רוב תקופת הצמיחה הצמח צמח די לאט) סוף סוף נכנס לפריחה!!! יה הי!!

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    מברוק ושהיה בהצלחה. מוזמן לשתף אותנו בתמונות כדי שנשטוף קצת את העיניים...

3. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    תודה רבה, אני אעלה תמונה כשהפריחה תכנס לשלב המאסיבי יותר.
    ועל הדרך כמה שאלות לגבי דשני פריחה:
    1. הגעתי בדישון צמיחה לדישון ברמה של 450 ppm - כשהppm הבסיסי של המים הוא 50-60 (מי גשמים), עוד 250 זה הדשן צמיחה ועוד 150 זה תוספת של מלח אנגלי, כי התפתח לי מחסור במגנזיום. האם כשאני מתחיל לדשן בדשני פריחה להתחיל ישר מ450ppm או מיותר נמוך? קראתי איפה שהוא שכשעוברים לדשני פריחה מתחילים מדישון נמוך יחסית, אני רוצה לוודא שהבנתי נכון.
    2. עד איזה מינון של דישון מגיעים בפריחה? באחד ממדריכי הדישון שקראתי באתר היה כתוב שצמח בוגר מדשנים בעד 450ppm. זה אומר שאני ממשיך לדשן ב450ppm בלבד לאורך כל הפריחה, או שלהמשיך להעלות בהדרגה את מינון הדשן? ועד איזה מינון? כמובן תלוי בתגובת הצמח, אני רק רוצה לדעת אם יש תקרה מסויימת, כ"כלל אצבע". עד כה גידלתי רק צמחים אוטומטיים ככה שלא הגעתי ל"תקרה" שכזו
    3. דשן הצמיחה שלי כנראה לא נותן מספיק מגנזיום, הייתי צריך לאורך כל הצמיחה לתת תוספת מלח אנגלי. בדשן הפריחה אני רואה שאין בכלל מגנזיום בפירוט המיקרואלמנטים. הסתכלתי במשתלה על כמה דשנים שמיועדים לפרחים ובאף אחד מהם אין מגנזיום במיקרואלמנטים. האם זה אומר שבפריחה הצמח פחות זקוק למגנזיום? או שעדיין כדאי לתת תוספת באמצעות מלח אנגלי גם בפריחה? בגידולים קודמים שלי הוספתי מעט מלח אנגלי בכל דישון גם בפריחה, השאלה אם יש בזה צורך או שעדיף במקום להוסיף עוד קצת דשן פריחה ללא תוספת המגנזיום.
    4. תוספת סוכרים בפריחה - האם יש לזה תרומה לפריחה, ואם כן באיזה שלב של הפריחה?

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    1. צורת החישוב שלך לא נכונה. אתה צריך לתתת מינון של כל יסוד בנפרד. מכיוון ש 450 PPM יכולים להיות של חנקן בלבד, או של כל אלמנט אחר באופן שווה.

2. צורת חישוב לא נכונה. תחשב מינון לפי כמות חנקן של 150 PPM בתמיסה הסופית וסביר להניח שאתה מסודר.

3. בד"כ בדשנים זולים לא יהיה מגנזיום. תן תוספת מגנזיום בנפרד. כמו דשן שעשיר במגנזיום וכו'.

4. לא. סוכרים בתמיסת ההשקיה לא תורמים בכלום.

5. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    תודה אגרונום
    כלומר מה שאתה אומר זה להגיע לתקרה של 150ppm חנקן בתמיסה הסופית בשלב הפריחה?

6. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    כן. פחות או יותר.

7. hear boom

hear boom חבר חדש

לייקים:
    0
    יש מצב שמישהו מעלה סרטון של איך צריך לדשן ומתי?
    או הסבר כל שהוא על הדישון וההאדמה מהיום הראשון ועד הסוף

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!