1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול זן אוטומטי בשטח ציבורי

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י smokeysnake, ‏10/6/18.

1. smokeysnake

smokeysnake חבר חדש

לייקים:
    0
    אין לי שום ניסיון עבר בגידול וכנראה שלא אוכל לגדל בדירה שלי (משלל סיבות), אבל חשבתי על רעיון,קראתי קצת על זנים שונים והגעתי למסקנה שלמתחיל במצב שלי זנים אוטומטיים הכי מתאימים,עכשיו השאלה שלי היא אם אני יקח זרעים של זן אוטומטי ופשוט ישתול במקומות שיש להם גישה לאור האם הם פשוט יגדלו מעצמם? אם לא מה אני כן צריך לעשות כדי לגדל את הצמח במקום פתוח לא עציץ תוך כדי שאני מושך כמה שפחות תשומת לב אליו (מינימום ציוד שיגרום לו לבלוט בשטח)

תודה ענקית לעוזרים!

2. Tuta

Tuta קנאביסט

לייקים:
    27
    תמצא מקום דיסקרטי, רחוק מעיניים של אנשים. תחפור בור , תמלא אותו באדמה מחנות הידרו ותבוא כל כמה ימים להשקות

3. smokeysnake

smokeysnake חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה על העזרה!!
    עוד שאלה קטנטנה, כל כמה זמן אני אמור להשקות ובאיזו כמות?

4. Tuta

Tuta קנאביסט

לייקים:
    27
    בקיץ החם בארץ, אם אין מקום מים בסביבה כל יום/ יומיים. כמות ההשקיה תלויה בגודל הצמח

5. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    יש פתרון שניסיתי להשקייה עם דלי 18 ליטר עם תחתית כפולה שמאפשר לך להגיע לשטח פחות. (שתילה בעציץ לא ישירות לאדמה. עדיף גם בקטע של הניידות אם חייבים)
    תחפש ביוטיוב:
    Grobucket self- watering
    בכל מקרה, תהיה חייב להיות במעקב לפי התנאים והמזג אוויר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!