1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גיוס חוכמת ההמונים

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י LipTheGreat, ‏1/9/18.

1. LipTheGreat

LipTheGreat קנאביסט

לייקים:
    29
    שלום לכל חברי פורום קנאביס.

אני מתגורר בארה"ב בשנים האחרונות, במדינה שמרנית למדי, ועדיין איני מרגיש מוגבל כצרכן קנאביס ( לאחרונה בדקתי כמה אני מעשן, וההתשובה היא מעל לגרם ביום) המחיר הוא 10 דולר לגרם במקום שבו אין תנאי גידול אופטימליים, ולכן נדרש לייבא את הסוורה ממדינות המערב, שעושה דרך ארוכה פי 30 מהדרך מסיני לתל אביב לדוגמא.
    שוטר שעצר אותי עם 4 גרם באוטו שיחרר אותי לדרכי, לאחר שבדק שאיני נוהג בגילופין, למרות שהעונש המירבי על החזקת סם מסוכן הוא 15 שנים בכלא.
    כאשר אושר כאן הטיפול בקנאביס רפואי, שיכנס לתוקף רק ב2019, חוקק באופן מידי שימוש בCBD והוא נמכר בתצורות שונות בכל סופר מקומי.

המדינה שאני מתגורר בה היא שיאנית מעצרי הסמים, שימוש במאת' והרואין בין כל מדינות ארה"ב, מדינה בה הקנאביס נחשב לסם מסוכן, מדינה בה הטיפול בקנאביס רפואי עוד אינו חוקי אבל כבר מנפיקים רשיונות על מנת שיכולו לרכוש קנאביס רפואי במדינות אחרות.

הסיבה שהמדינה הזו פועלת בצורה כזו, היא משום שיש הפרדה ברורה בין משרד הבריאות, המשפטים, בטחון הפנים והרווחה.

אין אינטרס לשוטר לעצור צרכן קנאביס, כשיש כל כך הרבה סמים מסוכנים באמת להתמודד איתם, כנ"ל מערכת המשפט שרואה בהפללת צרכני קנאביס בזבוז כספי ציבור, משרד הבריאות אינו מושפע מהחלטות משרדים אחרים, משום שהוא מנוהל בידי רופאים, ונמצא תחת פיקוח של רופאים, ההחלטות המתקבלות הן רק ע"י רופאים והשיקולים השונים, הם בריאותיים בלבד, ללא התערבות לוביסטים, או חברות תרופות.

זה מה שנעשה כאן, אני שואל אתכם מה לדעתכם צריך להעשות בישראל, על מנת שצרכני קנאביס לא יאלצו לחשוש, לשלם מחירים מופקעים ולהיות בעתיד הלא רחוק בכלל, מסחטת הכספים של המשטרה?

הרי ליגלזציה לא תיהיה בזמן הקרוב, אז מה כן אפשר לעשות?

2. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    להמשיך לשים זין על המשטרה ולגדל ולעשן.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!