1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דוח קנאביס ללא שימוש בקנאביס.

הנושא בפורום 'ייעוץ משפטי' פורסם ע"י פדר בוש, ‏2/11/21.

1. פדר בוש

פדר בוש חבר חדש

לייקים:
    1
    שלום לכולם.

אספר את הסיפור מההתחלה, עישנתי בביתי קנאביס בבוקר , חשוב לציין שסיימתי לעשן בבית ויצאתי.
    בזמן שאני מחכה לאוטובוס ושומע מוסיקה באוזניות ניגש אלי שוטר , כשאני מוריד את האוזניות הוא טוען שיש ריח של קנאביס ממני ושעישנתי קנאביס.
    שאני שואל אותו על מה הוא מדבר הוא הולך 5 מטר מאחורי, שם כפפה ומרים בדל שבנינו אני חושב של סיגריה מגולגלת.
    טען שזה שלי ואמר לי להתלוות לניידת, כמובן שהתלוותי ושיתפתי פעולה.
    ליד הניידת הוא התחיל לשאול בצורה אגרסיבית שוב ושוב אם יש לי עוד משהו והתחיל לבדוק לי בכיסים מבלי שאמרתי כלום באותה נקודה..
    ביקש שאוריד את התיק והורדתי ובאותו רגע הבנתי שאני נופל לעסק מלוכלך, באותה שנייה שאלתי על מה הוא עושה לי חיפוש והתחלתי לצלם.
    מכאן הכל מתועד
    בזמן החיפוש שהוא עושה לי בתיק ולא מוצא כלום (כמובן), הוא שואל למה עישנתי מול אנשים בתחנת אוטובוס קנאביס, אמרתי לו שהוא טוען שעישנתי אבל לא עישנתי, אמרתי שיש לו מצלמת גוף אם הוא אומר שעישנתי אז יש לו צילום ?
    הוא באותו רגע התעצבן ואמר אני פה שואל את השאלות בתוקף!
    הוא בזמן הזה הלך לרכב להוציא שקית לשים בה את הראיה, ביקשתי לצלם את הבדל שהוא טוען ששלי (שיהיה תיעוד למה שהוא אומר ששלי), הוא סרב והסתיר ממני את הראיה בתוך השקית עטף את הבדל ביד שלו ומנע ממני לצלם.
    כשאמרתי לו שהוא חייב לתת לי לצלם והוא עובד ציבור הוא התעצבן ואמר לחבר ניידת שלו שיבדוק את הפרטים שלי ואז החבר ביקש תעודת זהות ממני, בגלל שהיה חשוב לי לשתף פעולה ושיראו בסרטון שאני משתף פעולה, ישר עצרתי והבאתי לו את הפרטים.
    כשסיימתי להקריא לו תעודת זהות ושם מלא, חזרתי לצלם את השוטר שאת השקית כבר הכניס לאוטו ולפני שהספקתי לומר מילה ביקש ממני תעודת זהות למרות שלפני שנייה הבאתי לשותף שלו והוא בדק אותי במסוף.
    ביקשתי שישחרר אותי לאחר שהוא רשם את הפרטים בגלל שאני מאחר למכללה, הוא לא הסכים ועיכב אותי שם עד שהאוטובוס עזב את התחנה (בערך 7 דקות לאחר החיפוש בתיק ונתינת תעודת הזהות).
    לבסוף הוא שיחרר אותי ואמר שדוח יגיע אלי בדואר.
    עד לכאן הכל מתועד

האם יש לי מה לעשות בנידון חברים ? קחו בחשבון שאני סטודנט ובלי תקציבים למלחמות.
    סליחה על החפירה ותודה לכולם מראש

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!