1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דישון באדמה מדושנת

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י 14artnowo, ‏25/10/16.

1. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    טוב אז ככה אני די בטוח שהדשן שהיה באדמה בשיחרור איטי נגמר, אני חשבתי להתחיל ככה 2מ'ל סויל סופרמיקס ועוד 1מ'ל של 13/14 לליטר אחד של מים, זה נשמע בסדר בשביל לראות עם באמת נגמר לו הדשן?

2. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    חברה מישהו יכול בבקשה לענות לי? בעיקר בקשר למינונים כי אני צריך להשקות אותו...

3. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    למה אתה חושב שנגמר לו הדשן?
    אתה רואה סימני מחסור? אם לא אז לא נגמר ואין לך מה להוסיף כלום.
    אם אתה לא בטוח תעלה תמונה באור לבן של כל חלקי הצמח ותמונה אחת טובה של העלי מניפה.

4. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    1. נגמר הזמן שהדשן אמור להיות.
    2. הצמח התחיל להראות סימנים של חוסר חנקן.

שאלה כזאת: עם אני משקע 5-6 ליטר נוזלים כל 48-72 שעות, אז מתי וכמה צריך להוסיף דשן?
    למשל פעם אחרונה שהשקתי אותו עשיתי כך, מתוך ה6 ליטר לקחתי ליטר וחצי ובו הרבבתי את הדשן במינון שכתבתי 2של סופרמיקס ועוד 1של 13/14 לליטר וחצי, וזה מה שנתתי לו וכל שאר ה4 ליטר מים. זה בסדר? וצריך לעשות את זה כל השקייה? או כל כמה זמן?

5. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    אם אתה משקה שש ליטר אז כל השש ליטר מהולים בדשן. קצת מייקר אבל אין מה לעשות 100 לגרם יקר יותר.

6. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    זה בדיוק מה שכרגע ראיתי במיליון אחוז, עכשיו ראיתי את הצמח ואני לא יודע איך ומתי הוא הספיק אבל ראיתי סימנים של מחסור חנקן ורציני כבר, העלים כבר כמעט לבנים ממש איבדו את הצבע לגמרי ככה שאני הבנתי שנתית לו לא מספיק דשן!!! אבל הבעיה שהוא צריך את הדשן הזה דחוף כבר ראיתי כמה זה יכול להחמיר ממש אפילו בפחות מ24 שעות, אבל לצמח יקח עוד לפחות יומיים עד שהוא יתיבש כמו שצריך, מה עדיף לעשות?

7. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    -אפשר תמונה? קשה לי להאמין שהמצב עד כדי כך גרוע שאתה בטוח שביומיים הקרובים הוא יהפוךלקריטי.

- באיזה מצע גידול אתה משתמש?

8. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    זה כל הבעיה הוא כבד מדי פעם הבאה אני מוסיף פריליט!
    ותגידו יש כזה דבר שהפריחה נעצרת ? יש בערך 20-30% שערות חומות , הטרכיומוט ניראות כמו טיפות מים צלולות, והוא לא מת או גוסס אבל אני חושב שהוא הפסיק לפרוח, זה כבר סוף החודש השלישי לפריחה, וכמת חצי שנה סך הכל!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!