1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דשן של GHE

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י סוסו, ‏3/3/17.

1. סוסו

סוסו חבר חדש

לייקים:
    5
    אהלן

למישהו יש ניסיון עם הסט של ג'נרל הידרופוניקס?
    אני משתמש בהם בהידרופוניקה (הידרופון חובב) ורוצה לדשן איתם גם את השתילים שלי, במצע קוקו פרלייט.

יש לי את הסט המשולש, קל-מג, מינרל מגי'ק ומאיץ שורשים של ביו-ביז.
    מישהו יכול להמליץ לי על תכנית דישון בגדול לתקופה הקרובה עם כל הסט הזה? צרה אחת גדולה שיש לי היא איכות המים בברז, EC של 1.3 בממוצע!
    אני יכול להיצמד לטבלה ולהוריד את המינונים שרשומים שם בחצי לפחות, אבל אם מישהו יכול לתת לי המלצות אחרות, אשמח לשמוע.

מצרף תמונה של שני שתילים בני קצת פחות משבועיים. עוד שניים כבר הוציאו ראש מהאדמה.
    אחד מהגדולים יותר נראה טיפה צהוב מהאחר.
    https://dropfile.to/vw8xvZ1
    אני יודע שנעשה להם צפוף, מיד מעביר אותם לעציץ יותר גדול

תודה חברים

2. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    כמו שכתבת. להעביר עציץ בהקדם עוד היום!
    לגבי הדשן Ghe הוא מתאים לכל מצע. ולא הבנתי מה הבעיה איתו.

לגבי הec הגבוה של המים
    מה שאני ממליץ לך זה שבשבועיים הקרובים תוריד את הec של המים ע״י עירבוב של 30% מים מזוקקים או מי גשם נקיים אם יש לך.
    מי גשם פחות מומלץ למי שלא מורגל היות וצריך לשמור אותם נקיים לפעמים נכנסים זרעים פיצפוניים של עשבים שוטים למים

3. סוסו

סוסו חבר חדש

לייקים:
    5
    נשארו לי קצת מי גשם שאני יכול למהול את מי הברז בהם. לא 100 אחוז נקיים אבל נראה לי שהסיכון עדיף על פני לתת לשתילים קטנטנים כאלה מי ברז עם אי סי גבוה ועוד בלי הדשן.

לגבי ההצהבה של אחד השתילים, יש לך השערה? צפיפות לשתיל? השקיית יתר? מחסור בדשן?

4. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    ההצהבה: תעביר קודם לעציץ יותר גדול. תן לשורשים להתפתח בעציץ החדש איזה שבוע בערך. וגם הצמח יוציא עוד סט עלים ואז תתחיל לדשן במינון נמוך.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!