1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

האבי דוס - מקום להרחבת התודעה

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י HeavyDose, ‏19/5/16.

1. HeavyDose

HeavyDose חבר חדש

לייקים:
    10
    אז רק לפני כל הוותיקים פה יתחילו לצלוב אותי אני לא ממליץ לאף אחד לנסות את המינונים האלה אלא אם הוא באמת מוכן להשתנות. זה מסוג הדברים של נגעת נסעת. ברגע שהגעת להבנה הזאת אתה לא חוזר להיות הבנאדם שהיית. חוויה כזאת יכולה להצמיח אותך או להרוס אותך. אם אתה שלם עם ההחלטה ואם יש בך את הדרייב לכוון את זה למקום הכי טוב שאפשר אז לך על זה. אבל אם אתה עדיין לא שם אל תכוון לאזור הזה בכלל. אתה יכול להשיג חוויות מדהימות והזיות יפיפיות עד 300 מיקרו בלי שישתנה בך משהו באופן קיצוני.

אז קודם נושא ההאבי דוס הוא הנושא היחידי שהוכח שיש לו תועלת משנה חיים. באוניברסיטת ג'ון הופקינס שבארצות הברית טיפלו בחולים סופניים הסובלים מדיכאון עקב המחלה נמצא שהמקום הזה של החיבור גרם לאנשים להפסיק לפחד מהמוות ולחיות את החיים שנשארו להם בצורה הרבה יותר חיובית.
    הוא נחקר על אנשים שיש להם הפרעות טורדניות והוכח כיעיל. הוא נבחן גם באופן פרטי ונמצא שאנשים שחוו את החיבור הזה יותר מצליחים, מסופקים ומאושרים בחיים שלהם.
    הדבר העיקרי ב"טיפול" הזה זה שלא צריך לעשות אותו יותר מפעם אחת. כי ברגע שראית את המעבר אתה יודע שהוא שם. אתה לא צריך לראות אותו שוב כל הזמן.
    אותו מעבר שאני כל הזמן מדבר עליו הוא רגע הניתוק או יותר נכון החיבור. הניתוק הזה מהגוף הפיזי שלנו, הניתוק מין התודעה שלנו (אותו אגו מדובר), והניתוק מהמציאות שמוכרת לנו.

משהו שחידשו לי זה שצריך לתת הפסקה למוח לפני החוויה. מומלץ חודש לפחות להיות נקי מכל הפסיכודליה (MD, פטריות, אסיד וכו'). החומרים האלה מרוקנים את רמת הסרוטונין במוח סרוטונין שאתה צריך שיתחדש לקראת החוויה העצומה הזאת.
    דבר עיקרי לא פחות הוא האסיד שאתה צורך, במידה והגעת לרמות האלה אתה צריך לדעת שיש לך משהו טוב שניסת גם אחרים וזה הכי טוב שיצא לך לנסות או שאתה באמת אבל באמת סומך ויודע שלא ישימו לך תחליף. כי במינונים כאלה גבוהים ה"זיופים" למינהם עלולים להרוג אותך. כאן כבר לא מדוברר על LSD איכותי יותר או איכותי פחות (למרות שכמה שיותר איכותי יותר טוב) אלא על משהו שהוא פשוט לא LSD.

הכמות המומלצת לחוויה הזו נעה בין 400-600 מיקרו, זה נורא משתנה מאדם לאדם וכל אחד יכול לחוות את החוויה בכל אחת מהרמות האלה. חשוב לדעת שברגע שהרגשת וראית תבין שאין מעבר זה לא שאם תקום ותעשה שבוע אחרי 12 זה ישנה לך משהו. משם אין לאן להתקדם, ראית את האינסוף. יותר מהמינונים האלה אתה נכנס למקומות שעדיין לא נחקרו במלואם ואתה לא יודע את ההשלכות של כמויות כאלה על התודעה האנושית שלך.
    כדי להגיע לחוויה הזאת צריך להיות בסביבה מוגנת, מוזיקה טובה (ממליץ משהו לאו BPM כדי ששבירה חזקה לא תעיר אותך אבל כל אחד מה שבא לו) *חשוב מאוד שהמוזיקה לא תהיה חרושה אלא משהו מיוחד שהכנת להאירוע הזה, התחלות של טראקים טובים בחודש שלפני תשמור למועד. מיטה נוחה, כרית נוחה, טמפרטורה מתאימה, אוזניות נוחות וכיסוי עיניים. מומלץ שגם אנשים לא יפריעו לך בזמן החוויה הזאת אלא שאתה תוכל לדבר איתם והם לענות לך לא מעבר. אולי רק בהתחלה להעזר בהם להיכנס למקום הזה, שירגיעו אותך ויתנו לך להשתחרר. כי כדי שהרגע הזה יקרה אתה צריך לתת לו לקרות. זאת אומרת לנסות להוריד את הידיים מהגה שאני קורא להם תודעה ולאפשר למוח להשתחרר. חבר שיזכיר לך להירגע ולשחרר מעצמך יכול לעזור לך לעלות.
    את כל זה עושים כדי לתת לגוף החומרי שלך את הכי נינוחות כדי שהוא יכול לשחרר את הנפש שכלואה בטוחו. לאפשר לנפש שלך לשכוח שהיא צריכה להישאר בגוף הזה ואז זה מתחיל.

אני יכול לספר רק על החוויה שלי אבל לפי רוב המחקרים והעדויות הדברים שהורגשו שם היו זהים כמעט אצל כולם.
    בכשאתה עוצם עיניים עם כמות כזאת גדולה של LSD ההזויות שאתה רואה הרבה יותר מפחידות ממה שראית ונחפשת אליהם אי פעם בחיים שלך. מה שרואים מהזיות האלה זה מעבר לכל דימיון שקיים בך (תמונות פסיכודליות וקבל את הקונספט) אתה מרחף בתוך התמונה הזאת וגם רואה אותה מלמעלה. כל התמונה חיה זזה ורוקדת, אתה רואה סמלים עתיקים של תרבויות עתיקות (הינדו, הודים, היצטקים וכו') כנראה הם ידעו משהו שאנחנו רק עכשיו מתחילים להשכיל לראות.
    אבל מה שאתה מרגיש ברגע הזה, זה בעצם מה שמשנה. נתחיל בזה שאתה מרגיש אושר עילאי שבו כל הרגשות הטובים שלך מחוברים ביחד בעוצמה הכי חזקה שאפשר. אתה מרגיש אהבה, חמלה, צחוק, גירוי מיני ואושר מעבר לכל דימיון. לא ידעתי שאפשר להרגיש משהו בעוצמה כזאת חזקה (רק תיזהר אם ליפול להרגשה כי אז אתה תהיה מכור). אתה תרגיש חיבור כזה חזק ועוצמתי לכל היקום שאתה חיי בו. חיבור כל כך חזק שהוא אפילו מעבר ליקום שאתה חיי בו. לכל הקוסמוס והמיקרו קוסמוס שביצירה הזאת ביחד באותה עוצמה. זה מעבר לחיבור הגשמי שיש מהמנות הקטנות יותר, חיבור לעצים וצמחים וחיות. זה חיבור של הכל, של מחשבות, של החיים, של המוות, של האתמול והמחר. זה רגע שבו אתה בעצם יוצא מהגוף שלך אבל במקום לראות את עצמך מלמעלה, אתה יוצא מהגוף שלך למקום שהמציאות הזאת שאני ואתה שחיים בה עכשיו בכלל לא מתקיימת.
    אין בה חוקים של זמן, מרחב וכבידה, אין בה אנשים או חיות או דגים או כל דבר אחר שאתה מכיר, אפילו אתה לא נמצא שם אלא רק התודעה המרחפת שלך, בלי גוף בלי בפרצוף ובלי מחשבות.
    ובגלל שאתה (ביום רגיל) לא שולט יותר על התודעה שלך, אתה בעצם חולק רגע של תודעה משותפת עם כל היקום. מה שחי ומה שלא, מה שקיים ומה שחסר. הרי חיות פועלות על פי אינסטינקטים בלי לחשוב יותר מידיי וככה הם שורדות להם אין אגו. ככה גם הצמחים שצומחים ומתפתחים בצורה הכי נכונה להם, כי גם להם אין אגו. הם עושים משהו בלי לחשוב עליו ועושים אותו טוב.
    לאחר החוויה הזאת אתה יכול אולי להבין שאם תתין לאגו שלך קצת פחות חשיבות ותתחיל לעבוד על אוטומט
    האוטומט הזה הוא בעצם חסור התודעה שחווית באותו הרגע של הארה, הרגע הזה שמלא רק בטוב. אותו חוסר תודעה שאתה יודע שהוא מבין הרבה יותר ממך בכל דבר ביקום הזה. תן לחוסר תודעה שלך להוביל אותך לצמיחה כי חוסר התודעה בשונה ממך יודע מה לעשות. כמו באותו הטריפ שחייך השתנו בו, נתת לו את המושכות והוא נתן ל את ההרגשה הכי טובה שיכולת לקבל בעולם המופשט (אולי אלוהי ברמה מסויימת). אם תצליח להמשיך לתת לו את המושכות הוא ככול הנראה יקח אותך גם למקומות מדהימים בעולם המוחשי הזה שאנו חיים בו.
    אתה מבין שהזמן שלך פה הוא טיפה בים ביחס לכל האינסוף הזה. אתה מפסיק ברגע לפחד מהמוות כי אתה יודע שהוא מקום טוב. שהנפש שלך הגיע לעולם הגשמי הזה לתקופה ובסוף התקופה אתה חוזר לאותו אינסוף שאתה יודע שקיים.

לאחר החוויה הזאת מידת החששות שלי לגבי החיים שלי ירדו משמעותית, נהייתי שמח יותר ופעיל יותר, הפסקתי לראות סדרות שגוזלות לי את כל הזמן והתחלתי לפעול ולקדם דברים בחיים האישיים שלי גם בפן הכלכלי וגם בפן הרגשי שיקחו אותי רחוק יותר ממה שנאמר לי שאני מסוגל. אני יכול להגיד שראיתי את מה ש"יוצרי התודעה" גרמו לי לשכוח ברגע שנודלתי.

מחקר חדש מראה הדמיית MRI מוח, של אדם על LSD וגילו שתחת ההשפעה המוח שלו עובד כמעט במאה אחוז במקביל.
    (בוא נפוצץ את המיתוס על זה שבני האדם לא משתמשים 100% מהמוח שלהם כי זה פשוט לא נכון, בלי חלקים כל החלקים במוח אתה לא יכול להתקיים באופן תקין. אנחנו משתמשים בכל, אבל לא במקביל)
    מעבר לזה ראו את הדימיון הרב שיש בין מוח של תינוק מאוד קטן לבין המוח של אותו אדם על LSD. מכאן אני רק יכול להעלות את ההשערה שכאשר נכסת לגוף הזה בתור תינוק עוד ראית את המעבר כי המוח שלך יכל לקבל אותו. אבל ברגע שאתה גודל מספיק עד לזמן שאתה יכול לזכור את זה כבר "איכות" המוח שלך יורדת והזיכרון שלך נמחק. אז הLSD באיזשהו מקום נותן לך לראות את המציאות בצורה נכונה יותר, כמו שהיית צריך לראות אותה אילו היית מפותח מספיק.

אומרים שהמחיר הוא גדול בגלל שאתה כביכול יודע מה מחכה לך אחרי החיים, אתה יכול לקחת את זה למקומות מאוד הרסניים על זה שאתה תקוע במציאות הזאת עד שהגוף שלך יגמור ואז תוכל לחזור לאינסוף. ואתה יכול לקחת את זה לכיוון החיובי שאתה בורא המציאות שלך ואתה יוצר הגורל שלך ואולי באיזה שהוא מקום אלוהים של עצמך ושל הרגשות שלך.
    תידע שבגלל שאתה יודע שהחיבור הזה קיים כשמוח רץ על מאה הוא גם קיים כשמוח רץ רק על10% (לפי המיתוס). אתה מחובר לכל מה שמסביבך תמיד. אתה יודע שיש חיבור כבר ראית אותו ואם אתה מחובר אליו אתה יכול להיות יותר נינוח בחברתו. בין אם זה אדם זר או תחום לא מוכר וברגע שאתה נינוח ושלו מרגישים את זה ממך ונפתחים אליך יותר וגם אתה נפתח יותר לדברים חדשים (ולא הפעם אני לא מדבר על עוד סמים)
    אומרים שחוויה אחת של האבי דוס משנה חיים והטיפול הכי נכון בה הוא טיפול חד פעמי (או אחת לכמה שנים) והסתכלות על תובנות להמשך לא כדי לחזור שוב ושוב לראות את המקום הזה, שם נמתח הגבול בין תרופה שמצילה לחיים לקללה שהורסת אותם.

אני עוד פעם רק רוצה להגיד שברגע שראית אתה לא תחזור להיות אותו אחד שהיית. תבוא מוכן לזה

מקווה שנהנתם
    ואשמח לשמוע סיפורים וחוויות של אנשים שהתנסו בזה וכבר יודעים מה שנקרא.

*תיקונים יתקבלו בשמחה
    @שולגין
    @What_ever

#1 HeavyDose, ‏19/5/16
    נערך לאחרונה ב: ‏19/5/16
    Northenlight אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!