1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

האם לקנאביס יש השפעות לטווח ארוך על גוף צעיר?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י swag, ‏28/8/14.

1. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אני הייתי צמוד למכשיר מאז סוף כיתה י', גיל 15-16 כזה.
    הוצאתי אחלה של בגרות ויש לי תואר ראשון בכלכלה ותואר שני בשיווק.
    הפסקתי לעשן לשנה וחצי במהלך השירות הצבאי, ואחרי שנה וחצי חזרתי לעשן כי השירות שלי אפשר לי את זה.
    כשאני אומר צמוד למכשיר, אני מתכוון שבכל רגע שהיה לי גראס עליי, הייתי מסטול. ותמיד היה.
    התאהבתי בצמח הזה מהיום שניסיתי אותו, ומגיל צעיר הרגשתי שאני יכול לתפקד באופן מושלם כשאני מסטול.
    להפך, הרגשתי לפעמים בעיות בתפקוד שלי כשלא הייתי מעשן. יותר קל לי לנהוג מסטול, ללמוד מסטול, לאכול מסטול, ללכת מסטול, לדבר עם אנשים מסטול..
    קנאביס פשוט עוזר לי להעלים הרבה חסרונות שלי כמו אפאטיה, חוסר סבלנות, ואימפולסיביות יתרה.
    אם אתה בן אדם חכם, גראס זה לא מה שיעשה אותך טיפש גם אם תעשן אותו מלא מגיל צעיר.
    אני ההוכחה המהלכת לעניין הזה.

2. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    אחי אני אגיד לך ככה אני כבן 16 שהתחיל לעשן מגיל 14 וחצי או 15 כבר לא זוכר אני מעשן ממש מלא אחי ואני יכול להשבע לך שאני מרגיש הרבה יותר טוב מאז שהייתי סאחי (חושן), כשאני בן אדם לא חושן (מסטול) אז אני הרבה יותר סבבה אחי אני בן אדם הרבה יותר טובבב.
    קיצור גם אם אתה ילד בן 3 אחי תדפוק באנגים חופשי אחי גם בשירותים בביצפר אחי תעשן
    קנאביס זה תרופה לגוף וזה אחלה דבר זה עושה את הגוף שלך יותר בריא מנטאלית וגם פיזית כי זה מפתח את המערכת האנדוקנאבידואידית אחי וזה מגן על הגוף שלך יותר ממחלות ובקיצור זה תרופה !!!

3. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    כל אחד אדון לעצמו, ואתה רשאי להחליט מה מתי ולמה להכניס לגופך אחרי הכל.
    אם אתה חושב שכל מה שכתבתי הוא בלוף אחד גדול, תמשיך לעשן יום יום ותהנה.
    גם אני נהנתי בגילך, עד שקיבלתי כאפה שגרמה לי להתרחק קצת מהגראס לתקופה.
    לא כל מה שטוב עכשיו אומר שימשיך להיות טוב בעתיד. עישון יום יומי זו התמכרות לכל דבר שיכולה לפגוע בהתנהלות רגילה.
    ובנוסף אצל רוב המתבגרים תחת השפעת קנאביס המוח לא עובד בשיאו, בלשון המעטה.. אם אתה חושב שכל יום לעשות שאכטות זה דבר בריא למערכת האנדוקנבינואידית הכל כך צעירה שלך, ולמוח הכל כל צעיר ועדיין לא מספיק מפותח שלך - לבריאות. חבר את המכשיר באנילציה מצידי.

אני לא אכתוב כאן יותר כי זה מרגיש לי קצת מציק. זה אמנם דיון פתוח לכולם ולכל הדעות. אבל זהו דיון בו אנשים בוגרים טוענים מול קטינים שאין כל נזק בשימוש תכוף בקנאביס, וזה קצת מרתיח אותי. זה זלזול באינטליגנציה של אדם בוגר, ועבודה בעיניים על דור הצעיר.
    אני באמת לא מבין למה ילד בן 15 צריך לעשן כל הזמן! למה לא לחכות עוד כמה שנים ולהנות מהקנאביס כמו שבאמת אמורים להנות ממנו עם פחות תופעות לוואי אפשריות ופגיעה.

4. JustAQuestion

JustAQuestion חבר חדש

לייקים:
    0
    pandora,
    זה תלוי אם אתה מדבר עם מישהו בן 15-18, התגובה ידועה מראש ואין לך שום דרך לשכנע אחרת.
    די דומה לתקופת מלווה אחרי קבלת רישיון והגבלה על מספר נוסעים ברכב (זה עוד קיים?). נער בן 17 ישבע שבחייו שזו שטות מיותרת וזה בזבוז זמן כי חוסר סובלנות מאפיינת את הגיל הזה. מבחינתו אתה חטייאר זקן שרואה את העולם בדרך מיושנת.
    כשהוא יגדל ויחכים קצת קצת הוא יחשוב יותר ויותר כמוך.

5. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    On a side note,
    הקטע עם המלווה דווקא לא טוב לכל אחד, שאני הייתי בתקופת מלווה לא היה לי מי שיהיה לי מלווה ועד שיכלתי לנהוג לבד כבר שחכתי את מה ש"למדתי" בשיעורי נהיגה

6. JustAQuestion

JustAQuestion חבר חדש

לייקים:
    0
    המרכאות במקום. בשיעורי נהיגה לומדים איך לעבור טסט לא איך לנהוג.
    הנקודה היא לא אם זה חוק יעיל או לא, אלא נקודת המבט שמשתנה עם הגיל ושלא ניתן לתפוס אותה לפני שאתה מגיע לשם.

7. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    זאת הייתה הכוונה שלי עם המרכאות, הנקודה שניסיתי להעביר זה שמה שנכון לאחד לא נכון לאחר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!