1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הזמנה מחו''ל

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Maddox, ‏3/2/14.

1. Maddox

Maddox חבר חדש

לייקים:
    0
    היי , אני יודע ששאלו את זה בערך כבר אבל אני רוצה להזמין באנג מחו''ל ,
    עכשיו אני הבנתי בערך שלפי החוק אסור להחזיק או לייבא באנגים , אז אני הולך להזמין מיני באנג (16 ס''מ נראה תמים ) , נראה לכם יעבור ?
    ובמקרה אם תופסים את זה במכס מישהו יודע מה ה''פרוצדורה'' ? אני גם מזמין ביחד עם זה כל מיני שטויות סקייל ניירות גרינדר ופייפ ,
    והדברים האלה אני יודע שאמורים לעבור אבל במקרה אם תופסים את הבאנג מחרימים לי רק אותו או את כל החבילה ?
    אין לי מושג מה הנהלים שלהם במכס אני אף פעם לא יודע בוודאות את מה הם מעבירים מה לא עם כל המגבלות פה ..תודה למי שעוזר !

2. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    יש סיכוי שיגיע חלק ויש סיכוי שיתפסו, אם תפסו יקחו לך רק את הבאנג, את כל השאר תקבל.

אם תפסו תקבל דף מהמכס שבו נכתב שהבאת באנג, שאסור ביבוא, ושהוא הוחרם לך.

זה הכל. זה מכס לא משטרה, לא יבואו לך שוטרים לבית כי הזמנת באנג.

אם יש לך אפשרות לתקשר אם המוכר תבקש שלפחות יפריד את המבחנה מהבאנג וישלח אותה באותה חבילה אבל בנפרד, ככה יש אולי פחות סיכוי שיתפסו בשיקוף

כל הנאמר נכתב מנסיון (מר).

בהצלחה!!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!