1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הזרעים שלי הגיעו סוף סוף

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י no_one165, ‏21/5/14.

1. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1
    אז ככה אחריי הרבה זמן של לחץ ואכילת סרטים הזרעים שלי הגיעו ליעד . עכשיו יש לי כמה שאלות
    1) אני מיתכוון לעשות גידול גרילה . עכשיו כמה שמש צריך ? כי יש לי 2 איזורים פוטנציאליים אחד אם הרבה מאד שמש . כאילו בוא נגיד מ9 עד 18:00 יהיה עליו שמש או מתחת לאיזה עץ כך שיהיה עליו שמש רק בין 12:00 ל 18:00 ?
    2) עדיף לשים אותם באדניות ? אם כן כמה ליטר צריכים להיות העדניות ?
    3) אם עדיף לחפור בור מה הנפח של הבור צריך להיות ?
    4) מהו יחס האדמה שאני צריך לשים ? וכמה זה יעלה לי פחות או יותר לכל צמח ?
    5) איזה שיטת הנבטה הכי טובה ? כי יש לי רק 5 זרעים ...
    6)הזמנתי סוג שיחסית ממש קל לגדל אותו כל כמה זמן אני צריך להשקות את הצמח ?

וזהו מי ששואל הזמנתי דרך seedsuprme ...בבקשה תענו דחוף כי עכשיו זה העונה של השתילה לא ?

2. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    1) משום שעוד מעט מגיע הקיץ והטמפרטורות יעלו מעל 30 מעלות צלזיוס מומלץ בשעות הצהריים להניח את הצמח בצל.
    2) את הגידול שלי שמתי באדנית כי אני לא יודע מה קורה עם האדמה של איפה שאני מגדל ולא רוצה לקחת סיכון למקרה שיש שם יצורים שיזיקו לצמח או משהו כזה, מעל 25 ליטר, אני מגדל ב40 ליטר.
    4)יחס האדמה הוא 1:1:1 אדמה קומפסט ומצע מאוורר (פרלייט וורמקולייט סיבי קוקוס אפילו קלקר במקרה של חבר אחר שמגדל למרות שזה לא מומלץ וכו')
    5)אני מנביט קודם 12 שעות בכוס מים ולאחר מכן בין שני מגבות נייר על צלחת ונייר ניילון שעוטף אותה.
    6)בגידול חוץ זה תלוי בתנאים, אם חם ואין הרבה לחות אז צריך להשקות לעיתים תקופות, בין יומיים לארבעה ימים, אם לא עד כדי כך חם ויש לחות וצל אז אפשר גם להשקות פעם פעמיים בשבוע אם לא פחות.

עכשיו זו עונה מצויינת בשביל גידול חוץ ואני כמוך מתחיל עוד גידול חוץ אוטוטו.

3. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1
    אני חושב שכדאיל לשים אותם על שמש ישירה לא ? כלומר שרב הזמן תהיה השמש עלהים . כמה עולה עדנית של 40 ליטר ? וכל האדמה וקומפוסט בערך ? (אני רוצה לקנות 2 עדניות )

4. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    בנתיים זה בסדר לשים אותה שתהיה בשמש ישירה אבל כשהקיץ יבוא והטמפרטורות יעלו מעל 30 מעלות אז זה לא טוב לצמח אז כדאי שיהיה עליו צל וזה בדרך כלל בשעות הצהריים.

5. OshriIL

OshriIL חבר חדש

לייקים:
    0
    כמה זמן לקח לזרעים שלך להגיע?

6. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1
    לקח להם 13 יום בדיוק מאז שהזמנתי את הזרעים להגיע אליי . אז זהו שאני גר במקום שהטמפרטורות בו די חמות יחסית לשאר הארץ בגלל זה אני חושב לשים אותו במקום שיחסית יש בו פחות שמש . אני רוצה לשתול צמח אחד אז כדאי ליתר ביטחון להמביט 2 זרעים ולשים אותם בעדנית של 40 ליטר ? ולפי מה שהבנתי בוא נגיד יש לי עדנית של 40 ליטר אז אני צריך :13.33 קומפוסט , 13.333 אדמה ומה עוד 13.33 ? ולמה אתם מיתכוונים אדמה ? ממש אדמה כאילו מהגינה שלי ? כזאת אדמה ? או אדמה אדומה ?
    ועוד שאלה : קראתי באינטרנט שהזן שהזמנתי לוקח לו לגדול בין 60 ל65 יום כלומר בימים האלה הפרחים כבר גדלו והופכים להיות צהובים ? והאם כדאי לשים לצמח בציד בקבוק סגור אם חור במכסה בשביל שהמיים יכנסו לאט לאט לשורשים של הצמח ?

#6 no_one165, ‏22/5/14
    נערך לאחרונה ב: ‏22/5/14
  7. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אין צורך לשתול בעציץ כ"כ גדול אם מדובר בזנים אוטומטים.
    15- 20 ליטר יספיק.

אדמה הכוונה לאדמה קנויה ממשתלה (תערובת מוכנה לשתילה).

8. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1
    זה לא זן אוטומטי . זה זן של נקבה רגיל

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!