1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הכל מוכן לגרילה !!!

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י דוקטור, ‏3/5/15.

1. דוקטור

דוקטור חבר חדש

לייקים:
    1
    טוב אז ככה השטח מוכן לגידול חוץ ,בורות של 15 ליטר זרעים אוטומטים , מצע : טוף מרום גולן ,הומוס ,פרלייט

יחס: 3:3:4

בגלל שבגידול גרילה אני לא כל כך מבין אני הבקש את עזרת המבינים. הזרעים הם אוטומטיים ואני מעדיף לא להעביר באיזשהו כלי למקום הסופי (בור שמוכן מראש) אז מה אתם אומרים לשתול ישר בבור ?? הבעייה שאני קצת פוחד שייקרה משהוו כי הם פגיעים בשבועיים הראשונים מדובר ב15 אוטומטיים

#1 דוקטור, ‏3/5/15
    נערך לאחרונה ב: ‏3/5/15
  2. Shos

Shos קנאביסט

לייקים:
    2
    שמע 15 זרעים זו כמות אדירה להתחלה...
    בעקרון בור 15 ליטר יספיק לכל אחד,וכן לשתול ישר באדמה.
    במידה והאיזור שבחרת מבודד,אתה יכול לקנות רשת ולשים סביב הצמחים.
    תוסיף קומפוסט למצע.

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    לטפל ב 15 צמחים בחוץ יכול להיות כאב ראש רציני אם אין לך מערכת השקיה ודישון מסודרת.

אני לא הייתי שותל ישר בבור.

4. דוקטור

דוקטור חבר חדש

לייקים:
    1
    יצא לי לגדל כמה שתילים פשוט לא בגרילה .. כנראה גם אני לא יישתול הכל במכה אחד נתחיל עם 5

5. or sehemesh

or sehemesh קנאביסט

לייקים:
    0
    אם הם אוטומטים חבל לשתול את כולם ביחד.
    המחזור חיים שלהם קצר יחסית ולכן אתה יכול לשתול כמה פעמים עד ספטמבר\אוקטובר.
    יהיה לך קשה מאוד לטפל ב15 בו זמנית במיוחד שזה גידול גרילה ואת הכל אתה צריך לסחוב איתך וכמובן שיותר קל למצוא 15 שתילים מאשר כמה בודדים.
    בהצלחה

6. דוקטור

דוקטור חבר חדש

לייקים:
    1

אז ככה אין מה לסחוב יותר מידיי .. את העבודה הקשה עברתי עשיתי בורות אדמה מוכנה כבר בתוך שקית ענקית דלי מיים גדול (ליישון המיים) כל פעם שאני מגיע להשקות אני רק יגיע עם ג׳ריקן 5 ליטר לדאוג שהדלי יישאר תמיד מלא ... זה הכל בכל אופן לא נראה לי שאני שותל את כולם ייחד ... תודה לכולם

7. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    מה גודל מיכל המים שלך?

8. דוקטור

דוקטור חבר חדש

לייקים:
    1
    כרגע במקום דלי 10 ליטר .. בהמשך כנראה אני יהיה צריך דלי נוסף .. אבל זה הבעיות הקטנות

אגרונום אני יכול לשתול ישר במקום הסופי ומעל כל שתיל שייצא מהאדמה יהיה כמו רשת מברזל שתגן עליו ממזיקים מה אתה חושב ??

9. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    מיכל של 10 ליטר ל 15 צמחים?
    אתה לא בסדר גודל הנכון. אתה צריך מיכל של מאה ליטרים לפחות לגידול בהיקף הרצוי.

רשת ברזל לא תעזור. היא גם לא דרושה מכיוון שלקנאביס אין אוייבים טבעיים רציניים.

אני חושב שכדאי לך להתנסות בגידול של 2-3 צמחים לפני שתעבור לגידול של 15 צמחים.

10. דוקטור

דוקטור חבר חדש

לייקים:
    1
    אני מתחיל כנראה אם 5 .. וכן אני יעלה לי עוד דלי שיהיה במקום

והשאלה על הרשת זה יהיה זמני רק לזמן שהם פגיעים כי הכוונה זה לשתול ישר שם במיקום הסופי .. פשוט אני מעדיף לא לשחק אם העברות !

11. דוקטור

דוקטור חבר חדש

לייקים:
    1
    טוב חברים עדכונים מהשטח .. החלטתי להתחיל עם 3 לראות מה העניינים התחלתי 3 זרעים עברו הנבטה הוכנסו לבורות שלהם ישר אחרי הנבטה .לפניי יומיים אך עוד לא הציצו החוצה וביגלל שניסיוני בגרילה הוא אפסי אני רוצה לשאול אם זה בסדר ממישהו שהיה באותו הסיפור ??

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!