1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

המדריך להתמודדות עם טריפ רע

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י silky, ‏4/6/14.

1. silky

silky חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום חברים ! כתבתי מאמר מעניין ומקיף מאוד בכל הנוגע לאיך להתמודד עם טריפ רע של
    סוגי סמים שונים, איך הם משפיעים ובאילו דרכים אפשר לאזן את תופעות הלוואי שנוצרות מדי
    פעם שנקראות "טריפ רע", מקווה שתמצאו אותו למעניין :)

המדריך להתמודדות עם טריפ רע

2. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    אחלהמדריך אבל אני צריך לציין שיש מקרים שהשיטות האלה לא יעבדו כי הבן אדם בדלקה הרעה שלו... 4 קרטונים ודארקים בפאנקשיין ושום דבר לא יעזור חוץ ממרגיעים(לא זוכר מאיזה משפחה אבל זה כדור שתמיד כדאי לקחת שיהיה)...
    חוץמזה לנתק את הבן אדם מסביבה מלאת אנשים... עדיף שרק מי שבא לו בטוב יהיה איתו ולא מיליון אנשים שכל שניה ישאלו אותו איך הוא...
    עוד משהו חשוב זה תמיד לשאול אנשים שמתנהגים מוזר ומסתובבים לבד אם הם בסדר... גם אם זה לא חברים שלכם

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    מסכים עם mrkush,
    לא יעזור בטריפ ממש רע.

4. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    הדרך הכי טובה להתמודד עם טריפ רע היא לא להכנס עליו מלחתחילה.
    טריפ רע בדר"כ נגרם כשהבן אדם מפוחד מעוצמת הטריפ שלו, והוא מתחיל לחשוב מחשבות שהוא לא יצא מזה וכדומה.
    הכי חשוב זה לזכור שהכל זה סמים, והכל עובר.
    אם מרגישים תחושות שמעמיסות יותר מידי, לא להילחץ.. הלחץ הוא זה שמכניס אותנו לפרנויה.
    ללכת למקום שקט, לנשום כמה נשימות ארוכות, להזכיר לעצמך שזה רק אתה עושה סמים פסיכאדלים והכל יעבור עוד כמה שעות.
    אל תקחו יותר ממה שאתם מסוגלים להתמודד, תקפידו על אווירה טובה מסביבכם, ואל תעשו אם אתם לא מרגישים בטוחים בעצמכם.

5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    ואם אני בטריפ שאני לא יודע מי ואני וחושב שהיקום הולך למחוץ אותי למוות?

6. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    תחפש משהו לנסות להאחז בו במציאות(אפילו להחזיק יד של חבר שאתה מזהה שאמיתי) ותתכונן ל15 דק עד 24 שעות ויותר של סבל בהתאם למה שלקחת חח...
    אגב רוב הדלקות הרעות שאני נתקלתי בהם הם יותר תסביכים מאשר הזיות

7. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אז אל תעשה כלכך הרבה.
    ואם כבר עשית, good luck, now eat your soup for 12 hours.
    ככה זה, לפעמים האסיד מרביץ בחזרה.

8. TheFornicator

TheFornicator חבר חדש

לייקים:
    0
    לא תמיד זה עובר ולא חסרים אנשים צעירים שנכנסים למוסדות בגלל ״טריפ רע״.
    באופן כללי אנשים עם תסביכים ואפילו מעט חרדות ודכאון שמשתמשים בכל השיט הזה כבר יותר רגישים לסם ולא כולם מודעים אפילו לתכונות האלו שלהם אבל הטריפים האלה מעצימים אותם בהמון וזה יכול להתפרץ בלי שליטה וגם לא להיגמר, לעורר תגובות פסיכוטיות אצל אנשים ועוד מלא דברים טובים אחרים..
    אז בהרבה מקרים של טריפים רעים כדאי לקבל עזרה!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!