1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

התעלפות - עזרה בבקשה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י DumbWitch, ‏18/10/14.

1. DumbWitch

DumbWitch חבר חדש

לייקים:
    0
    ראיתי שיש אשכול דומה אבל המקרים שונים אז חשוב לי בכל זאת לפתוח.
    אני בת 21, מעשנת רק כחמישה חודשים ולא לעיתים קרובות מאד (פעם בשבוע-שבועיים או פחות). אתמול עישנתי חום אחרי כמה שבועות שלא עישנתי כלום. זה חומר שכבר עישנתי ממנו בעבר. הוא היה חזק גם קודם, אבל למרות שבעבר יכולתי לעשן שני ג'וינטים ממנו, הפעם גלגלתי אחד חלש מאד ולא הצלחנו לסיים, הוא גרם לי ולחברה לבחילה שלא היתה בעבר, כיבינו אותו והדלקנו מחדש אחרי כמה שעות. פתאום התחלתי להרגיש בחילה חזקה מאד וסחרחורת, כיביתי אותו ואחרי כמה דקות התעלפתי. אחרי שהתעוררתי שתיתי מים שמיד החזירו אותי לפוקוס, הייתי מכוסה זיעה ולקח לי עוד כמה זמן לחזור לעצמי לגמרי.
    הג'וינט היה עם מעט חום אבל הרבה טבק (הערכתי כמויות לא נכון), ארוך ושמנמן.
    חשוב להדגיש שלא לקחתי שום תרופה באותו יום (מלבד גלולה), אכלתי בריא מאד (וגם די הרבה שוקולד - כך שזה לא מחסור בסוכר), שתיתי מספיק מים ולא נראה לי שיותר מדי, לא היו פרכוסים או תנועות בגפיים בזמן שנפלתי, ולא שתיתי אלכוהול בכלל. בעבר הייתי אנמית ובמחסור של B12 אבל כבר לא. לא הייתי בחרדה באותו יום בכלל וזה לא היה התקף חרדה. הבריאות שלי טובה ואני בכושר, ולא מעשנת טבק מחוץ לג'וינט כמעט בכלל. היו לי הפרעות אכילה בעבר אבל בתקופה האחרונה אני אוכלת טוב וכמעט שנה שלמה בלי הקאות יזומות. למעשה, הקנאביס לגמרי עוזר לי בתחום הפרעות האכילה, החרדות והדיכאונות.
    הפעם היחידה שהתעלפתי עד עכשיו הייתה לפני בערך 6 שנים, בגלל בדיקת דם.
    אני לא רוצה להפסיק לעשן אבל אני מאד מפחדת שזה יקרה שוב, ומפחדת להתייעץ עם רופא כי גם אם אספר לו שעישנתי, הוא יכול פשוט להגיד לי להפסיק אוטומטית. אני לא יודעת מה היתה הסיבה לעילפון אבל די ברור שהעישון היה הטריגר - מה אתם אומרים? להפסיק בינתיים? להפסיק לגמרי? יכול להיות שהחומר התקלקל אחרי שבערך חודש הוא עומד בצנצנת?
    סליחה על החפירה :cool:

2. BigBud

BigBud חבר חדש

לייקים:
    1
    את צריכה ללכת לרופא ולהגיד לו שהתעלפת, בלי להזכיר חשיש. החומר לא יכול "להתקלקל" בצורה שגורמת לאנשים להתעלף. בנוסף, ג'וינט עם הרבה טבק עלול לעשות בחילה מאוד חזקה ללא מעשנים.

#2 BigBud, ‏18/10/14
    נערך לאחרונה ב: ‏18/10/14
    cannabisnaut אוהב/ת את זה.
  3. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    קודם כל אני חייב לציין שזה האשכול הראשון שנפתח בנוגע ל"התעלפות" שבאמת נתנו בו את כל הפרטים החשובים ואת הסיבות האפשריות.

בשורה התחתונה, נשמע שזה הטבק.
    ישיבה הבאה, בלי טבק, בלי חשיש (מדולל).
    ג'ויינט ירוק קטנטן, שאכטה ולהניח. אני חושב שהכל ייפתר.

ובשביל הקטע, גלגלי קינג סייז שמן מלא רק בטבק ותעשני אותו חצי חצי עם חברה -
    אם את לא מעשנת טבק ברגיל - סיכוי גדול שגם הטבק לבדו יעשה לך רע!

4. idoido

idoido קנאביסט

לייקים:
    3
    קרה לי גם
    אבל מירוק נקי.
    אל תקחי את זה בצורה דרמטית.

5. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    זה מה שהפארש עושה לאנשים ישראל 2014 אין לגילזציה לא תהיה בזמן הקרוב גרם עולה 100-120 שקל ואנשים בשביל לחסוך חומר מעשנים עם פארש ומתעלפים, חוטפים שחורות, מקיאים, מזיעים ..

cannabisnaut אוהב/ת את זה.
  6. Marijuana

Marijuana קנאביסט

לייקים:
    5
    זה לא מהפארש אני יכול להגיד לך בוודאות

7. BigBud

BigBud חבר חדש

לייקים:
    1
    עוד משהו ששווה להזכיר זה שכל החשיש בישראל מדולל, בדרך כלל עם שרף של צמחים אחרים ולפעמים גם הפתעות אחרות. לפעמים הדילול הוא לא סימטרי לאורך האצבע, כך שקורה לפעמים שחתיכה אחת מהאצבע תהיה מאוד ריחנית וטובה, ולחתיכה שאחריה יהיה ריח מאוד חזק של דילול, ובעישון היא עלולה לגרום לכאבי ראש ובחילה, אבל לא משהו רציני.

8. DumbWitch

DumbWitch חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה, הרגעתם אותי.
    marijuana איך אתה בטוח?

9. maor1994000

maor1994000 חבר חדש

לייקים:
    0
    מצטער שזה לא קשור לאשכול אך קרה לי סיפור דומה קצת , איך אני פותח אשכול מישו יכול לעזור לי בזה?

10. שמיל החתול

שמיל החתול קנאביסט

לייקים:
    176
    תבדקי את מה שעישנת סיכוי גבוה שזה מעורבב בכל מיני חומרים, לא חסר כל מיני דילולים או אפילו סנטתי

11. Mushi Mushi

Mushi Mushi קנאביסט

לייקים:
    24
    לדעתי זה שילוב פשוט של מכה חזקה בשבילך של סטלה כי את לא רגילה, עם חשיש מיושן וסחרחורות של טבק..

12. SuperWeed

SuperWeed קנאביסט

לייקים:
    80
    עבר כמעט שנתיים וזה עדיין רלוונטי. עצוב :(

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!