1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

זן קנאביס שמשפיע על ה GABA

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י LarryOG, ‏9/7/15.

1. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    קנאביס משפיע מאיך שאני הבנתי כמעט ורק על הדופמין... אבל חשבתי האם יש זנים מסוימים שיכולים להשפיע גם על הרצפרטור GABA.

לדעתי זה הרצפרטור הכי מהנה שקיים במוח! התחושה שהוא משקיט את המוח פשוט גורמת לתחושת אופוריה ששום רצפרטור אחר לא התקרב לזה... גם אופיום והרואין משפיעים חזק על ה GABA.

גם לבנזודיאזפינים יש השפעה על הרצפרטור המדהים הזה... ומה שכדור קסנקס/לוריוון מצליח לעשות לי, לצערי שום זן קנאביס בינתיים שניסיתי לא הצליח לתת לי את אותה תחושה של אופוריה כמו הבנזו.

לדעתי זה פשוט מאוד בגלל שרוב זני הקנבאיס לא משפיעים על הGABA..

מה עם ה CBD, על איזה רצפרטורים במוח הוא משפיע? אני יודע שהוא נוגד פסיכוטי חזק מאוד והוא ההפך מה THC, אז אני משאר שבתור נוגד פסיכוזה הוא ממש לא מגביר את הדופמין כמו הTHC.

יש כאן מישהו שניסה זני CBD חזקים כמו ACDC/Cannatonic/ Harlequin...?

2. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    ה-CBD משפיע על קולטן בשם CB2, ה-THC משפיע על קולטן CB1.

לא במקרה האותיות cb שמזכירות ישר קנאביס, את הקולטנים גילה פרופסור רפאל משולם בעקבות מחקר על הקנאביס. משולם והחברה שלו במעבדה גילו מערכת שלמה בגוף, מערכת הגנתית שמתקשרת גם למערכת העצבים - המערכת האנדוקנבינואידית.

עד כדי כך הוא קושר את הצמח לטבע שלנו... אנדו - שהגוף מייצר, קנבינואידית - כמו שזה נשמע.

אם הצלחת להשיג כל כך הרבה ידע על האופיום והרצפטורים שהוא מפעיל, למה לא לעשות אותו מחקר על הקנאביס? ממליץ להיעזר באתרים כמו leafy, תקרא קצת על הקנבינואידים השונים ומה בדיוק הם עושים לגוף. אולי אגרונום יודע דבר או שניים? קשה לי להאמין שמישהו כאן בפורום ידע לתת תשובות מדוייקות בנושא.... אולי woogs!?

Woogs, אתה מבין בדברים האלה, לא?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!