1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

זקוק לעזרה למרות שזה לא קשור לפורום פה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י קליט, ‏17/12/13.

1. קליט

קליט חבר חדש

לייקים:
    0
    איך אני יכול להימנע משרות צבאי בן 17 וחצי ולא הגעתי לשום צו שקיבלתי וגם הוצא נגדי צו מעצר
    איך אני יכול למנוע את הגיוס? חשבתי לנצל את הרישום הפלילי שיש לי ואני עדיין לא יודע מה לעשות ..

2. פרח של בחור

פרח של בחור קנאביסט

לייקים:
    1
    באיזה שהוא שלב יבואו לעצור אותך

3. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    לבוא לקבן , ולהגיד לו אני שותה הרבה אלכוהול , בגלל הפחד שלי להיות בסביבה אנשים, אני ממש מרגיש חרד להיות ליד אנשים בגילי, מהפחד שיחזור הטראומות מבית הספר, ושיציקו לי , זה מגיע לרמה שאני יושב ליד אנשים בני גילי או לאנשים שנראים מפחיד, ואני מרגיש לא נעים ובלחץ אטומי שאני בקושי מתפקד ובקושי מצליח לעשות משהו, ואם הוא ישאל אז איך אתה מסתדר בבית , אתה עונה לו שאתה עובד אם חברה של אנשים מבוגרים וממעט לצאת מהבית . (שיטה ראשונה ,עובדת רק אם אתה באמת יודע לדבר)

ויש עד שיטה , להודות שאתה מעשן בפניי קב"ן , ולהגיד לו שאתה מכור לנייס ולכל החרא של הפיצוציות וגם שאתה מעשן חשיש מגיל 12 ודברים כאלה, ואז אני מבטיח לך שאתה לא רואה צבא אפילו לא לשנייה, מה שכן הוא יכול להמליץ לך ללכת לגמילה ולכתוב את זה בתיק הרפואי (זה לא שווה באמת לתחת רק אם אתה לא רוצה להוציא רשיון נהיגה או לנשק או להיות עובד מדינה) רשיון נהיגה נגיד אתה יכול אחרי חצי שנה שאתה נקיי (כאילו אחרי חצי שנה לבוא אם בידקת שתן נקייה ולהגיד שאתה השתנת , שאני הצגתי את זה בטעיונים החזירו לי תרשיון, למרות ששללו לי לפני שנה , לתקופה של 3 שנים ,על תחרות שעשייתי אם חבר. וגם איחוד תקים על עבירות רכב אחרות.)
    וגם הקב"ן מיחויב בחסיון רפאוי ככה ששום דבר פלילי לא יכול לקרות לך אם תגיד את זה לקב"ן (בדוק כל רופא אסור לו על פי חוק, לדווח לרשיות על שום דבר מלבד פגיעה חמורה בגוף אדם עד רצח, אפילו אם הודת שאתה קרטל הסמים מספר אחד בארץ בפני רופא זה יהיה שווה לנייר שאתה מנגב תתחת מבחינה פלילית וחוקית)

#3 niv, ‏17/12/13
    נערך לאחרונה ב: ‏17/12/13
  4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    קליט,
    למה אתה לא רוצה להתגייס?

5. Marijuana

Marijuana קנאביסט

לייקים:
    5
    למה כן?
    חחחח Niv אני אמרתי משהו דומה לקבן שהייתי נרקומן ולפעמים אני חושב כמה טוב היה אם לא הייתי נולד הייתי סוחר בשביל לממן את המנה והתנהגתי כמו ילד בן 8 חולה נפש הבעיה שאמרתי שהפסקתי לעשות סמים ועכשיו אני מסתגר בבית ולא מדבר עם אנשים אני מפחד מהם
    והבת זונה הביאה לי קה"ס 43 אחרי שדפקתי שם משחק של החיים
    הבעיה הייתה כששאלו אותי אם אני חושב לפגוע בעצמי כמו טמבל אמרתי לא...
    עכשיו אני עריק אני ילך יסגיר את עצמי אחרי החורף
    בקיצור אם אתם רוצים לצאת תגידו כן אני חושב לפגוע בעצמי ושאני אפס לכולם היה טוב יותר אם לא הייתי נולד כאלה דברים ואם שואלים אם פגעתם בעצמכם תגידו כן שאתם נהנים לחתוך את עצמכם מידי פעם כי אתם זבל אנושי בלי בושה

6. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אמרת שהיית נרקומן (אתה נתנת לה לנסות לשקם אותך) אם היית אומר שאתה עדיין משתמש רב הסכויים שלא היית מתקבל.
    וזה גם למה עדיף להגיד שתייה (עדיף לבוא אם ריח) ולהגיד גם על סמי הפיצוציות, ככה כדי לעשות הגיון , מה שאתה אמרת זה נשמע חרטא שכל רופא צבאי יעלה אליו , אתה צריך לעשות את זה חכם כיאלו לתת לרופא להגיע איתך למקומות האלה.

ולדוד התמכרות זה גם סעיף נפשי 21 .
    וזה שאתה אומר לפגוע באצמך זה טוב כל עד אתה יודע להסביר את זה ברמה שלא יאשפזו אותך בכפייה, כיאלו אני חושב כבר ללכת מהעולם הזמן, ואני רוצה כבר למות , לא יכול כבר, הלוויא והיה לי תאומץ להתאבד, אבל אני מפחד . אני מרגיש ריק מבפנים ודברים דומים , אל תדבר כיאלו אתה לא מבין מהחיים שלך כלום למה יהיה אפשר להאשפז אותך בכפייה בלי לדבר (אם אתה מראה שאתה חושב בהגיון, ברמה אפילו מאוד נמוכה, העיקר שאתה יודע להבדיל בטוב לרע, ב99% לא יאשפזו אותך )
    אני אשית לא היית הולך על פטור (אם היה אפשר להחזיק את הגלגל) האלה הייתי מעדיף שירות לאומי ליד הבית, בשביל לעבוד וגם להוציא תהודעת שיחרור . זה רק יעזור בחיים.

#6 niv, ‏17/12/13
    נערך לאחרונה ב: ‏17/12/13
  7. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אני מתנגד להשתמטות, ואני חושב שצריך לתרום מה שכולם תורמים.
    לא רוצה לעשות צבא, תעשה לפחות שירות לאומי..
    לא רק שזה יעזור לך לפתח את עצמך, זה גם מסמכים שחשוב שיהיו לך אחרת נסגרות לך אופציות בחיים.
    לדוגמא, עבודות שלא רוצות שיבואו לעבוד אצלם ערבים מפרסמים שחובה שירות צבאי או שירות לאומי..
    יש הרבה מקומות עבודה שלא יקבלו אותך, או לא יעדיפו אותך כי לא עשית שירות צבאי.

8. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    תעשה צבא יא חתיכת מניאק!!!
    זה שאתה מעשן רחוק מלהיות תירוץ ללא להתגייס.

9. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    חחח התגובות פה נהיות יותר מצחיקות מהנושא עצמו.

10. nibiru

nibiru חבר חדש

לייקים:
    0
    זה העניין, שלחיות בתוך חברה לפעמים מתנגש עם הרצון של האדם לעשות כל מה שהוא רוצה.. וכשאנשים לא מבינים את זה החברה שלנו נראית כמו שהיא נראית.
    ובאותה נימה, באמת שדי עצוב לראות את התגובות פה. ממש הוריד לי מכל הקהילה הזו.

11. Roger

Roger חבר חדש

לייקים:
    1
    לגמרי איתך.

והדיבור הנגוע הזה לא רק מוריד מהקהילה, הוא הרבה יותר חמור.
    אדם רנדומלי שיכנס לפורום ייעשה קישור בין עישון מריחואנה להשתמטות והפורום הופך ליעוץ משפטי/פלילי.
    גם ככה המוניטין בארץ לא כזה טוב אצל כל אנשי החושך,
    אז למה רק להחמיר את המצב?
    חלק מהבעיה היא שאין מנהלים פה בפורומים.

ולנושא המקורי - תעשה צבא. ואם לא, אז לפחות שירות לאומי.

12. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    תקשיב אחי יש פה אנשים שנלחמו אני חושב שרובנו גם יש הרבה מהמשפחה שעשו קרבי, ויש כאלה שגם מתו להם מהמשפחה בצבא, אז זה לא תגובה שגויה להגיד לך תעשה צבא, בשביל הדם של לוחמו ובשביל משפחתנו שסכנה חיים, אנחנו חייבים להם את זה גם מאיזה שהוא מקום (לדעתי) אז אתה שוגה במה שאתה אומר בן אדם שמרצון לא רוצה לעשות צבא זה טבעי שזה יעצבן אחרים, וזה לא עניין של נאורות זה עניין של דעה והסתכלות מבט אישית אחי, ואתה זה שלא מקבל את דעתו ואת רצנו של הבן אדם להביע דעה, זכותו לחשוב שונה ממך, וזוכתך לא להסכים וגם להתעצבן אבל לא לאשים קיהלה שלמה בגלל משהו שהוא הגיוני לחלוטין לחשוב.

13. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אני מנסה לחשוב עד כמה אתה באמת רציני, עד כדי כך שאתה מפרסם שאלה בפורום שעוסק בקנאביס. והתשובות [סלחו לי] ברמה של ילדים בfxp.
    אם אתה רוצה שיענו לך ברצינות תתחיל בזה שתכתוב פה למה אתה לא רוצה להתגייס.
    אחרי מה שכתבתי נתייחס לגופו של עניין. יש הרבה דרכים להשתחרר מהצבא. חלק נחמדות חלק די מסריחות.
    אני יודע שלחלק מהאנשים זה לא מתאים להתגייס, שהם חופשיים בנפש [או כל דבר אחר, לפעמים המסגרת לא מתאימה. כמובן שאני לא שופט אותך].
    רק להזכיר לך שיש חובות ויש זכויות. בימים שציבור שלם דואג לא להתגייס שמה הצבא טמא. אתה בוחר לא להתגייס.
    למרות שהחוויה שלי בצבא הסתיימה עם צלקת. עדיין אני ממליץ להיות במערכת הזו למרות הקושי הנ"ל.
    לכל דבר בחיים יהיה לך סיבה למה לא לעשות אותו.
    לי היה קשה ולמרות הקשיים נשארתי בצבא והייתי קרוב להשתחרר על 21.
    אחרי החפירה חפש בגוגל "טרגט 21" ואיחלתי לחייל בהצלחה!.

14. באנג

באנג חבר חדש

לייקים:
    3
    איזה תיק יש לך? יכול להיות שיש לי עצה טובה בישבילך...

15. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    צבא של עבדים ובולדוזרים זה מה שיש לנו פה

16. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    אחלה דויד , אם לבנאדם יש באמת בעיה מוצדקת שהוא לא יכול לעשות צבא שלא יעשה...אבל אם הוא סתם מנסה לברוח , חבל ..יש כלים שהצבא נותן שאפשר לנצל אותם לחיים וגם לתרום במקביל. הכל עניין של גישה, לדעת להפיק את המיטב .

אנשים אמרו פה דברים נכונים , לא לעניין הקללות פה , "ימיזדיין" "חתיכת שרמוטה" - צר לי אחי אבל זה ממש לא תורם לדיון ולפורום בכלל .
    זה שהבורח אמר "יא מאנייק תתגייס" ... הוא לא קילל אותו אלא ניסה להגיב בצורה יפה שאם אין לו סיבה אמיתית לא לעשות צבא אז שהתגייס ושלא ינסה לברוח עם תירוצים.

זה לא לעניין פה לדבר על זה - זה ממש מוריד מהערך של הפורום לתת פה הסברים לאנשים איך להשתמט מהצבא, אין שום בעיה שתעשו את זה בהודעות אישיות,תדברו תעזרו לבחור מה שבא לכם... אבל לא שכל גולש נכנס ויכול לצפות בזה, זה מבזה ומכפיש .

אני לא בא לחנך,לשפוט אותכם או להראות לכם איך לדבר(כל אחד והמקרה שלו מהבית) , דויד וכל השאר פה שדיברו...תגיבו מה שבא לכם אבל תחשבו דקה לפני שאתם מגיבים ...יש דרך להגיב ולדבר .
    זה שאתם מאחורי מסך זה לא אומר שזה בסדר לדבר פה ככה... אל תהפכו את המקום הזה לאיזה רחוב בדרום ת"א .
    אני בכיף עוזר פה לכולם ..אל תהרסו את הכיף הזה . =\

אבל בחייאת אל תעשו מהפורום הזה גנון עם קללות ונושאים כאלה רגישים ... אחרי זה באמת ישייכו את המריחואנה בארץ להשתמטות ודברים עם קונטציות שליליות שרק יתנו לחברה על הכיסאות הגדולים עוד סיבות לאי לגליזציה במדינה שגם ככה מקשה איתנו ונמצאת בצעד אחד אחורה בנושא הזה בזמן שהמון מדינות כן מתקדמות.

#16 alechko, ‏18/12/13
    נערך לאחרונה ב: ‏18/12/13
  17. Marijuana

Marijuana קנאביסט

לייקים:
    5
    כל הרעיון מאחורי פורום "מדברים על זה" שיהיה פורום רנדומלי שאנשים ידברו על מה שהם רוצים קשור\לא קשור לקנאביס.
    לא רוצה להתגייס ולא חייב לאף אחד כלום.
    אני מאוד מקווה שאתה צוחק כי הוא כן קילל אותו ואם בן אדם לא רוצה להתגייס זאת סיבה מספיק מוצדקת אף אחד לא יכול לקחת לו תחופש ואיזה מזל שאנחנו חיים במדינה דמוקרטית אה?
    המצב בחיתולים באמא שלי אין לאנשים שכל.

18. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    אמרתי לא לדבר על זה? אמרתי שחייבים לי הסבר? (אגב ביקשו פה הסבר בנימוס...לא חייב כן?).
    אמרתי שזה ממש מוריד מהערך של הפורום לדבר על זה פה ויהיה נחמד יותר להסביר דברים כאלה בהודעות פרטיות מאשר ליצור פה רעש על נושא שיש בו המון דעות ואי הסכמות ..ויוצר מעין מראה מכוער עם כל הדיבור - לא כזה חיובי לדיון . תגיבו מה שבא לכם...שוב אני לא בא לחנך אף אחד.

"יא מאנייק" - קללה איומה ...בטח אם היה אומר לו את זה ברחוב ישר דקירה.

אבל להמשיך עם הקללות זה מאוד בוגר נכון? שיעשה מה שבא לו אני כבר אמרתי את זה בתגובה הקודמת ואני יאמר את זה שוב , לא רוצה להתגייס- שלא יתגייס(כל מקרה לגופו).
    אבל לפי דעתי אם זה בלי סיבה מוצדקת , הפסד שלו...לא של צהל בהכרח.

19. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אדם שרק רוצה שיעשו בשבילו וסתם רוצה להשתמת... סליחה לא סתם, בגלל שיש לו תיק פלילי אז הוא חתיכת מניאק!

וזה לא פורום משפטי או של מתגיסים אלא של קנביס והקישור בין השניים עושים אותו מניאק.

20. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    David123, ידידי קרא את כל ההודעה ותחזור לי עם תשובה לשאלה:
    האם נתתי לו רעיון איפה להתחיל את החיפוש שלו??אם כן, איפה הבנאדם צריך לחפש ומה??

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!