1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חוט קנבוס (hemp wick)

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Mr.Weed, ‏18/3/14.

1. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    חוט קנבוס חוקי בארץ? אם אני אזמין מהאיביי יעשו לי עם זה בעיות במכס או משהו כזה? תודה לעונים

2. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    חוקי, מוכרים את זה בארץ.
    המפ כצמח הוא לא חוקי, תוצריו חוקיים למהדרין.

3. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    לא כל תוצריו חוקיים בארץ !! ממש לא נכון אחי.
    יש המון מזון מבוסס על המפ שאסור לייבא לארץ לדוג'. לא תיענש, אך אם תיתפס המוצר יוחרם.
    המפ וויק יש בארץ, ברולינג סטונד. אבל להיות אמיתי? הוא קקי. משאיר קצת ריח וטעם לוואי לא רצויים.
    אך למרות זאת מדובר תחליף אולטימטיבי כשמעשנים בפייפ ולא רוצים לשתות גז להנאתנו.
    ה"בי לאסו" המקורי ובכלל כל ההמפ וויק האיכותיים הם לא ברמה של מה שיש ברולינג סטונד.
    לגביי להזמין המפ וויק באינטרנט? למה לא...!

4. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אתה טועה - מוכרים שמן המפ בחנויות טבע ואני בטוח שאם אתה רוצה לייבא בקטע מסחרי - אחרי שתוציא אישורים והכל לא תהיה לך בעיה,
    ייבוא אישי פרטי בקטנה זה כבר משהו אחר,
    זה כמו שלא תוכל להכניס לארץ שורש של איזה צמח או איזה תבלין (במידה ותופסים אותו) או בעצם כל דבר אורגני.

5. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    אני לא מדבר על נייר גלגול, אני מדבר על החוט שמדליקים אתו באנג או פייפ כדי שיהיה יותר נוח http://www.google.co.il/imgres?um=1...hBwwAA&iact=rc&dur=419&page=1&start=0&ndsp=24

6. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
  7. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    יש אנשים שלא כ"כ נוח להם ומעדיפים להשתמש בחוט במקום במצית...אני אישית מאוד מבין אותם...תחפש ביוטיוב תמצא הרבה תוצאות של אנשים שמשתמשים בזה

8. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    נו אופנס אבל לא אמרת לפני כמה זמן שלא עישנת בחיים שלך גראס או חשיש ?

הייתרון היחיד שאני רואה בזה, זה בעצם יתרון גדול זה שאתה לא שואף את הבוטאן המגעיל הזה מהמצית,
    הבעיה היא שבטח כמו גפרור ברגע שתקרב לראש ותיקח שאכטה זה יכבה.

#8 woogs, ‏18/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏18/3/14
  9. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    כה לא שואף בוטאן זה בהחלט יתרון, אחריי שנים של חוסר מצתים וראשים עם גפרורים רגילים חחח חושב גם אולי להביא את החוט הזה, בדוק כל אחד מתרגל בשניה לזה גם, כולה להסתכל על הלהבה ולדפוק לאט יותר אבל צודק חיסרון:))

10. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    לא עישנתי בחיים אבל אני מתאר לעצמי איך זה וכמה זה נוח...ד"א כששואפים הוא לא נכבה

11. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    אני אסתה מהנושא: זה טוב שאתה קורא ומתעניין ליפני שאתה מחליט לעשות/לנסות משו לא משנה מה זה, זה חשוב, הבעיה היחידה שזה לא הכי נגיש, אז כנראה תיווצר אצלך התלהבות, אין לי מה לשפוט או לדפוק לך מוסר כי זה לא אשמתך בקיצור אם תתחיל לעשן מתישו תנסה ליהיות מתון עם זה ולזכור שלכל דבר יש זמן ומקום, ויכול ליהיות שזה לא יפריע לך בכלל יש אנשים שדופקים כל יום כל היום, קיצר אם יגיע יום ותדפוק באנגים כל יום כל היום וזה קצת יפריע לך תיזכר במה שאמרתי ותצחק:)) חחח

12. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    כבר נוצרה התלהבות אם אתה פאקינג רוצה להזמין מהאינטרנט חוט מיוחד בשביל להדליק באנגים עוד ליפני שניסית לעשן אבל לא נורא נראה לי קורה לרוב, קיצר יהיה בסדר אחי אל תמהר אם אתה עוד קטן וגם אם לא זה תמיד יהיה בעולם זה לא נעלם לשום מקום אל תדאג אחי,
    לא משנה מה אני יגיד אתה כבר נחוש ברוחך לעשן אז תיהיה מתון אחי והתנסות מהנה כש היא תיקרה:)

13. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    כולה רציתי לקנות חוט קנבוס מה עשיתם עניין זה אפילו לא כדי להדליק באנג

14. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    היית יכול לכתוב מה עשית עיניין: רק אני עשיתי עיניין אחשלי! לכל השאר היו תגובות שקשורות מאוד לנושא, וואללה זכותי ונראה לי דווקא היית תגובה לעיניין גם אם לא קשורה לנושא(אבל קשורה לתגובה) כי ראיתי שרשמת שעוד לא עישנת מה רע קצת יכולות הבנה והבעה אחי חחח
    תעשה מה שאתה רוצה עם החוט הזה תדליק אותו תכבה תסתכל עליו, תכין מפרסים לספינה מה שבא לך אחי חחחחחחחח

15. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    ווגס, לכן רשמתי "לא כל תוצריו חוקים"
    לגבי שמן המפ, תשים לב שגם הוא נמכר במקומות בודדים ורק של חברה אחת (פוקה).
    טעים, בריא, שווה את המחיר שמבקשים עליו. רק חבל שנגמר מזמן חח
    ותאמין או לא, בעיה להכניס לארץ דברים מבוססים המפ.
    אחרת בכל חנות טבע שנייה הייתה רואה אבקת המפ(אבקת חלבון המפ) ועוד שלל מוצרים מבוססים המפ.

מיסטר וויד, כנראה שהרבתי במילים אז התבלבלת.
    אני דיברתי בדיוק על מה שאתה מחפש,לא על שום ניירות גלגול. מוכרים אותו ברולינג סטונד.
    יש שני גדלים אפילו, 3 ו 9 מטר אם אני זוכר נכון.(ליפפתי אותם על מצתים אחרת הייתי אומר לך)

16. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    אני דיברתי פה לאלה שעשו עניין מזה שרק רציתי לקנוט חוט קנבוס וכבר דיברו על זה שזה נכבה בשאיפה וכאלה חח...תכלס תגיעו לאן שאתם רוצים בשיחה זה אשכול ציבורי לפורום זכותכם המלאה :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!