1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חייהם הסודיים של הצמחים

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י ChaoExplo, ‏23/8/17.

1. ChaoExplo

ChaoExplo קנאביסט

לייקים:
    31
    כתבה ממש מעניינת בהיי טיימז על תקשורת הצמחים, מצבים נפשיים, זיכרון ותגובתם לגירויים שונים ביניהם מוזיקה:
    http://hightimes.com/grow/the-secret-life-of-pot-plants/

מה דעתכם? מה ניסיונכם? אני מנגן להן מוזיקה אבל לא שמתי לב לתופעות מיוחדות עדיין...

2. ChaoExplo

ChaoExplo קנאביסט

לייקים:
    31
    ״plants were played the sounds of a caterpillar chewing leaves, and as the sound waves vibrated the leaves, the plants responded by producing chemicals to ward off the predators (despite facing no actual danger).This readying process is known as “priming” and is not unlike how our own human immune system functions.While the precise mechanism by which plants perceive the sounds has yet to be determined, this is still an intriguing find in this field of study nonetheless.״

זה יכול להיות סופר יעיל וחייב לנסות, רק מאיפה אני מוריד אלבום של זחלים אוכלים עלים הממ...?

3. 521

521 קנאביסט

לייקים:
    56
    זה הזכיר לי את זה:

וסרט של הbbc:

ChaoExplo אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!