1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חשד סביר לחיפוש

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י apsord, ‏2/3/14.

1. apsord

apsord חבר חדש

לייקים:
    0
    האם יכול להיות מצב שבו חבילה עם זרעים נתפסה במכס והם החליטו לתת לה לעבור ואחרי חודש יגיע שוטר לבית של מי שהזמין אותה?
    מעטפה עם כמה זרעים זה משהו שיינתן עליו צו חיפוש? שמעתם על מקרים כאלה?

מה שאני רוצה לדעת זה אם המשטרה מספיק מתוחכמת בשביל לחכות שהצמח יגדל קצת ואז תופסים אותך בלי יותר מידי אפשרות להכחיש

והם עדיין לא יודעים אם החבילה הזאת באמת שייכת לאיש שגר בכתובת שאליה נשלחה החבילה...אני יכול עכשיו לשלוח חבילה עם זרעים לבית של חצי מהאנשים במושב שלי...זה לא אומר שזה שלהם.

תודה!

2. eliran

eliran קנאביסט

לייקים:
    27
    סיכוי ששואף לאפס שדבר כזה יקרה לדעתי . למרות שאני חיי בדעה שהכל יכול להיות
    אבל ההגיון הבריא אומר לי שאם היא נתפסה ורוצים לנפח את זה כבר יבואו אלייך עם הזרעים וצוו חיפוש בו זמנית .

3. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    סיכוי גבוהה ביותר! גם להם יש אינטרנט וגם להם יש את המדריך להתחמקות מתמנונים.

4. apsord

apsord חבר חדש

לייקים:
    0
    אם תופסים במכס חבילה עם זרעים הם ישר מודיעים למשטרה או שהם פשוט זורקים אותה?

5. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    למשטרה, הם אף פעם לא זורקים מכתבים לפח.

6. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    בגלל זה הסבירו לך במדריך להתחמקות מתמנונים -
    אף פעם אל תזמין לאותה כתובת שאתה מתכנן לגדל בה,
    ושהכתובת שאליה אתה מזמין תמיד תהיה נקייה,
    ואם אתה יכול תחכה איזה חודש לפני שאתה מתחיל לגדל.

7. apsord

apsord חבר חדש

לייקים:
    0
    טוב תודה.
    יש לכם מושג כמה אחוז בערך מהדואר שמגיע לארץ נבדק?

8. חייזר

חייזר חבר חדש

לייקים:
    0
    שאלה טובה והתשובה הפשוטה היא יש ויש,
    יש מקרים שבהם המשטרה טיפה מפגרים והם קופצים ישר על ההזדמנות ואז קולטים שהחליק להם הכל ואין להם עכשיו כלום בידיים, ויש את היותר מתוחכמים שגולשים באתר שאתה נמצא בו עכשיו וקוראים אפילו את האשכול הזה (אהלן מניאק d:) אז הם כן יחכו זמן מסויים ואז יכנסו לך לדירה ולא יהיה לך מה לומר, בואו נודע בזה לא כולם מזמינים לכתובת "נקייה", רובנו מזמינים את הזרעים לבית הגידול אז אני מאמין שהמשטרה לפעמים תופסת אנשים שמגדלים אצלם בבית "בזכות" החבילת זרעים שהגיע בתיבת דואר.
    זה עצוב אבל מקרים כאלה קורים.
    אומרים ש2-5% מהדואר שנכנס לישראל מחו"ל נבדק, אני לא יודע עד כמה זה נכון אבל זה מה שאומרים.
    אבל רציני אם יש לכם אפשרות - עדיף שתזמינו לבית אחר, בית "נקי", בית שבו אתם לא מגדלים שבמקרה שיתפסו תגידו שזה לא שלכם.

#8 חייזר, ‏2/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏2/3/14
  9. Roni_

Roni_ קנאביסט

לייקים:
    3
    תשמע תמיד יש סיכון אין מה לעשות :/
    בכל מקרה עם כבר מזמינים והולכים על זה אז כבר תלך עד הסוף על הדרך הכי מוגנת גם עם זה להזמין לכתובת אחרת שממש רחוקה לך, זה סך הכל זרעים,נסיעה חד פעמית.
    במידה ותזמין שיהיה בהצלחה אחי.שבוע טוב:)

10. eliran

eliran קנאביסט

לייקים:
    27
    אתם סתם פרנואידים , זה לא הדבר היחידי שיש למשטרה להתעסק בו כרגע ..במיוחד לא בתקופה הזו עם כל הפשע הגובר ברחובות.
    לגבי אחוזי תפיסה במכס אני מאמין שאפילו 2-5% זה אחוז גבוה מידי לתפיסות מעטפות , אין להם את המשאבים האלה לפתוח חבילה חבילה ..כל יום ביומו נכנסת לארץ כמות אדירה של מעטפות , אין להם לא זמן ובטח לא כוח אדם כדי להיות כ''כ קפדניים !
    אף פעם לא שמעתי על מקרה שבו נתנו לחבילה להגיע ליעד בשלום ורק לאחר תקופה מסווימת הגיעו החברה הכחולים כדי לבדוק אם הזמן עשה את שלו , אם הם תופסים אם כבר יגיעו עם החבילה וצו חיפוש בתקווה שזה הוזמן במקרה לאיזה מעבדה שרצה על ליין .
    אם הגיעה משטרה תקופה לאחר ההזמנה כנראה שאותו מגדל נוהג לספר את חווית הגידול שלו למספר אנשים שעולה על אצבעות הידיים שלו .
    אבל תמיד טוב להשתמש באמצעי בטיחות רבים .

11. Roni_

Roni_ קנאביסט

לייקים:
    3
    אתה צודק שרוב המעטפות עוברות בשלום אבל גם עדיין צריך להיות זהירים!
    כמה שיותר בטיחות לא תזיק רק תועיל :)

12. חייזר

חייזר חבר חדש

לייקים:
    0
    יש שאומרים שהקו שמפריד בין זהירות לבין פרנויה הוא מאוד דק אבל תכל'ס להיות פרנואיד לדעתי לא מזיק ואני מתכוון לסוג הפרנואיד שנמצא בדיוק על הקו שמפריד בין זהיר לפרנואיד.

13. Roni_

Roni_ קנאביסט

לייקים:
    3
    הזהירות בנושא הזה לא תזיק לך רק תועיל לך, יש היגיון במה שאתה אומר אבל כרגע כמה שיותר זהיר כמה שיותר טוב :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!