1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

טס לאמסטרדם- דרושים טיפים

הנושא בפורום 'קנאביס בחו"ל' פורסם ע"י Fan of kush, ‏31/8/15.

1. Fan of kush

Fan of kush חבר חדש

לייקים:
    0
    אודה לכם אם תקדישו 5 דקות לקרוא ולענות :)
    אני בן 18, ביום שישי הקרוב ה4/9 אני טס עם חברה שלי לשבוע באמסטרדם, במהלך השבוע נעשה כל מה שעושים בחופשה; אטרקציות, הסתובבויות בעיר, סתם לנוח..
    אני מתכננן לעשן במהלך החופשה באופן יומי ואף להתנסות בפטריות טראפלס שנשארו חוקיות לאחר הפרשה ב2008.
    קראתי הרבה ״מדריכים לסטלן״ שממליצים על קופישופס טובים, זנים טובים, מקומות לאכול, אטרקציות סטלה וכו׳,
    בנוסף קראתי מדריכים רבים לטריפ ראשון של פטריות, והפנמתי את הדברים set&setting בראש סדר העדיפויות.
    אך אני יותר מעוניין לשמוע ממקור ראשון מאנשים שהיו שם, מה ממליצים מבחינת קופישופס? מה ממליצים מבחינת זנים ולמה? מה ממליצים לגבי סוג, חוזק, וכמות הפטריות? (לא ניסיתי עדיין סם פסיכדלי בחיי, כן אני חושב שאני מוכן לחוויה, וכן אני מבין שזה לא כמו גראס וזה לא 'סטלה׳ אלא דבר עמוק יותר)
    עוד טיפים והמלצות יצירתיות יתקבל בברכה תודה לכם מראש על התשובות :)

#1 Fan of kush, ‏31/8/15
    נערך לאחרונה ב: ‏31/8/15
  2. Mishka420

Mishka420 חבר חדש

לייקים:
    13
    לא הכל צריך להיות מתוכנן מראש.
    כמו שאמרת, קראת הרבה
    לא מאמינה שאתה צריך יותר מזה
    אם אתה סקרן ורוצה תשובה מבן אדם שיודע
    תשאל שמה! :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!