1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

יומן גידול - הימור השואף להצלחה

הנושא בפורום 'יומן גידול' פורסם ע"י Pato, ‏1/5/14.

1. Little

Little חבר חדש

לייקים:
    2
    נראת מעולה!!

2. Pato

Pato חבר חדש

לייקים:
    0
    אש!! תודה!!

3. Pato

Pato חבר חדש

לייקים:
    0
    ערב טוב חבר'ה :)
    אממ אני לא יודע איך להתחיל.. טוב אז ככה הגעתי היום לבקר את הנסיכה ומשומה התרגשתי כל הדרך התרגשתי! הייתי בטוח שיהיה משהו מיוחד! גדלו הפרחים או משהו.. הרגשתי שאני הולך לראות משהו חזק.. כשהגעתי למקום ראיתי שהיא לא נמצאת שם.. מישהו עקר אותה.. האדמה הייתה מפוזרת בצדדים והיא לא הייתה שם, עכשיו זה לא שהמקום לא היה טוב כי חצי שנה גדלתי שם בשקט ואפחד לא הפריע לי.. אז מה אני כבר יכול להגיד?.. כן באסה, כן נהרס לי כל הפרוייקט המדהים הזה של החצי שנה האחרונה.. אבל פסדר.. מה לעשות מטעויות לומדים.. מתחת לקטגוריה של יומן גידול כתוב "תיעוד של הצמחים משלב ההנבטה ועד הקציר החגיגי" אז אני לא הגעתי עד השלב של הקציר :( אבל לא נורא.. היומנים פה נועדו כדי שכל אחד יוכל לעיין ללמוד ולראות איך המצב שלו ביחס לאחרים.. אז מהיומן הזה אולי לא תלמדו איך קוצרים את הגאנג'ה אבל לפחות תוכלו ללמוד מהטעות שלי.. אותה גם אני עדיין לא מבין אני מניח שאחרי חצי שנה שגדלתי בשקט במקום שלי אולי הפכתי להיות קצת שאנן ז"א אחרי הכל זה גידול חוץ ועד שלא רואים אותך מלטף את הפרח לא יכולים להאשים אותך בכלום (וגם מזה אפשר לצאת בקלות) אז כנראה שברגע שהפסקתי עם התצפיות על האיזור התחלתי לטעות.. אל תהיו שאננים! תהיו שמחים :) אבל תמיד תזכרו שכנראה יש מישהו מאחוריכם או במציאות כמו שלנו אנשים רבים שרק מתים לראות אותך נופלים או אפילו יותר גרוע להפיל אתכם. אני רוצה להודות לכל בנאדם שייעץ לי! כל בנאדם שעזר לי! וכל בנאדם שליווה אותי בכל החוויה הזאת! תודה מיוחדת לwoogs alechko אגרונום Adiv ועוד רבים טובים!
    תמשיכו להחזיק את הפורום הזה אתם גדולים :)

4. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    היי פאטו,
    מצטער לשמוע אבל אלה הסיכונים שאתה לוקח בגידול גרילה.

בהצלחה פעם הבאה !

5. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    הצטערתי לשמוע....לא פעם ראשונה ששמעתי על דברים כאלה קורים בארץ...חבל.

בכל מקרה אני שמח שאתה לוקח את זה בצורה טובה ומעריך את החוויה שהייתה! :)

6. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    מצטער לשמוע ואני יכול אפילו להבין ולהזדהות כי גם אני מגדל בחוץ ואני ארגיש ממש רע אם יקטפו לי את הצמח, כל הכבוד על הגידול עצמו, מאוד מרשים אבל חבל לי בשבילך שלא הצלחת להגיע עד הסוף, בהצלחה בפעם הבאה אם תהיה כזו (מקווה שכן :))

#46 buddy, ‏15/5/14
    נערך לאחרונה ב: ‏15/5/14
  7. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    Pato , צר לי לשמוע אחי אבל אני מאוד אוהב את הגישה שלך לעניין :)

בסופו של דבר - הדרך שעברת זה הדבר הכי חשוב(אפילו יותר מהתוצר) ! ניכר שלמדת המון אחי ומאחל לך את כל ההצלחה בגידול המקצועי הבא :)

8. Pato

Pato חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חבר'ה
    קודם כל תודה רבה :)
    דבר שני החלטתי שלא אוותר.. אנסה עוד גידול! יש לי 4 זרעים שמונבטים כעת (אני מאמין שתוך יומיים שלוש הם כבר ישתלו) יש לי רק כמה שאלות
    האם זה בסדר לשתול עכשיו? ז"א ברור שזה יבוא על חשבון התוצר הסופי אבל האם זה בסדר מבחינת שעות אור?
    ועוד שאלה מתי בערך אני אוכל לקצור אם אני שותל עכשיו?
    תודה רבה!!!

9. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    סוף אוג' תוכל לקצור לפי דעתי ... אבל אתה יודע זה תלוי לא רק בתנאים שבחוץ אלא גם באופן שזה יצמח , גנטיקה ועוד כמה גורמים..במידה וזה לא אוטומת , אני לא זוכר מה מחזור היום שהולך להיות בחודשים הקרובים אבל זה בערך עד סוף אוגוסט כי הימים הולכים להיות ארוכים בקיץ , זריחה בסביבות 5 וחצי בבוקר ושקיעה בסביבות 19:30 ניראה לי זה בשיא הקיץ ביולי ככה.
    בהצלחה וכל הכבוד יא גבר :)

10. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    סוף יולי זה לפי דעתי הערכה קצת יותר מידי אופטימית.
    אם מדובר באינדיקה טהורה שיקח לה 8 שבועות לסיים פריחה זה הולך להיות משהו כזה -
    מעכשיו עוד חודש - חודש וחצי בערך עד שהיא תתחיל פריחה, זה אמצע יוני - תחילת יולי, תוסיף 8 שבועות זה אמצע אוגוסט, תחילת ספטמבר

11. Pato

Pato חבר חדש

לייקים:
    0
    אממ טוב אז ככה, האמת שזה לא אוטומט וגם סאטיבה דומיננטית לפי דעתי אממ הזרעים הגיעו ממישהו בפורום הכי הרבה שאני יכול להגיד זה שיש להם גנטיקה טובה, ראיתי תמונות של הזרעים בגידול מתקדם והצמחים נראים דבש :)
    בכל מקרה סוף אוגוסט תחילת ספטמבר אתם אומרים? וואו אז לאיזה גובה הם יגיעו?
    ואם מישהו יכול לכתוב פה את הנוסחה המאוסה הזאת של המצע האדמתי אני אודה לו מאוד :)
    תודה רבה :)

12. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    1:1:1
    פרלייט,
    אדמה
    קומפוסט

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!