1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

יחורים

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י dani008, ‏10/6/14.

1. dani008

dani008 חבר חדש

לייקים:
    0
    היחורים שלי ישרישו אז כבר שמתי אותם בעדנית עם הדמה ומה אני צריך לעשות איזה דישון לתת להם מישהו אולי יודע מה אני צריך בשלב הזה

2. Skunk47

Skunk47 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני לא מבין יותר מידי, אבל אם הוא הצמיח שורש לדעתי אתה יכול להמשיך לגדל אותו רגיל בשלב בצמיחה..

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    כמה זמן ואיפה נמצא היחור?
    כבר רואים שורשים?

4. dani008

dani008 חבר חדש

לייקים:
    0
    כן יש שורשים השאלה שלי היא עם אני עכשיו ממשיך לגדל אותם רגים הוא שיש איזה דשן שהם צריכים לא יודע בגלל זה אני שואל

5. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    ייחורים מצמח קנאביס – כך נשמר את הגנטיקה של המריחואנה האהובה עלינו!
    3. מקצר את תהליך הגידול – כשאנו מגדלים צמח מייחור, הוא יתפתח מהר יותר מאשר להתחיל משלב הנבטת הזרע, אומנם לוקח מספר ימים עד שהשורשים ייתפסו, אך ברגע שהם נתפסים הצמח יתחיל לצמוח משלב מתקדם יותר יחסית לזרע שזה עתה נבט."

בעיקרון אתה יכול להמשיך לגדל אותם רגיל בשלב הצמיחה או להעביר אותם ל12\12 זו החלטה שלך...אין איזה משהו מיוחד , אם צריך לדשן אז תדשן אם לא - אז אין צורך. (במידה והאדמה מדושנת) .

ראה עוד: http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2011/11/ייחורים-מצמח-קנאביס-כך-נשמר-את-הגנטיקה/#ixzz34K86EBYZ
    מגזין קנאביס

6. dani008

dani008 חבר חדש

לייקים:
    0
    מה אפשר כבר אחרי שהוא משריש לשים אותו באדמה ולתת לו 12 12 כבר

7. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    נראה לי שכוונת הכותב הייתה לומר שמרגע שהייחור הצמיח שורשים, אתה יכול להתייחס אליו כמו אל כל שתיל מריחואנה קטן, בדומה לנבט מזרע שגדל והפך להיות שתיל קטן בגודל כזה. אם תכניס אותו ל12-12 הוא ככל הנראה יפריח בגודל קטן יחסית. אם אתה רוצה שיגדל עוד לפני שמתחיל להפריח כדי לקבל יותר יבול, תן לו עוד קצת זמן במשטר אור ודישון שמתאימים לצמיחה, כדי שיגדל קצת (אלא אם אתה שואף לגדל כמות גדולה של צמחים קטנים- sog). ובעניין הדישון אני מבין שהכוונה היא שמרגע שהייחור השריש, אתה יכול להתחיל לדשן אותו בהדרגה על פי הצורך, כמו שהיית מתחיל או לא מתחיל בשלב זה לדשן צמח שגדל מזרע ונגיע לגודל ולהתפתחות דומים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!