1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ייחורים- יכול להיות שעליתי על פטנט אדיר?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י student86, ‏10/11/13.

1. student86

student86 חבר חדש

לייקים:
    0
    היי,

יש לי שאלה... נכון לעשיו יש לי כמה צמחים שכבר כמעט הגיעו לשיא הגדילה ועוד מעט עוברים לפריחה.

השאלה שלי היא האם אני יכול לקחת מהצמחים האלה ייחורים (אחלה נקבות) ולגדל אותם בחלל נפרד בזמן הפריחה של צמחי האם כך שמייד אחרי הקטיף של צמחי האם אוכל להעביר את הייחורים לשלב הפריחה?

אם זה אפשרי, אפשר לעשות את זה עד אין סוף?

תודה ושבוע מצויין

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    תאורטית כן.

בהנחה שהצמחים לא נכנסו לשלב הפריחה של - 12\12.

#2 אגרונום, ‏10/11/13
    נערך לאחרונה ב: ‏10/11/13
  3. student86

student86 חבר חדש

לייקים:
    0
    או קיי... כבר טוב.

שאלה נוספת. נכול להיום יש לי תאורה דואל ספקטרום שמשמשת אותי לשני השלבים. אני מעדיף לא להפעיל עוד מנורה בלחץ גבוה בגלל צריכת חשמל. את שלב הגידול, אני יכול לעשות עם פלורסנט עד שאני מעביר ללחץ גבוה?
    כשמדברים על פלורסנט, זה הפלורסנט הרגיל שקונים בחנויות תמבור?

תודה!

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    איזה נורה אתה משתמש עכשיו?

אתה יכול לנסות להשתמש במנורת led, חסכונית בחשמל ומתאימה גם לשלב הגידול וגם לשלב הפריחה.

בהצלחה.

5. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    חחח עליתי על פטנט אדיר, בוא נשמש במנורות כדי לגדל... לא הבנתי היכן הפטנט, כל המגדלים המקצועיים מגדלים ב2 חדרים במקביל, זה בסך הכל הופך למקצועי יותר.

למען האמת גם בשלב הפריחה אפשר לקחת יחורים אבל זה יקח הרבה יותר זמן ליחור לחזור למצב הצמיחה, בעיקר בשבועיים הראשונים של הפריחה.

פלורסנט זה בסדר אבל רצוי בוואט גבוה לא 25 וואט וכמובן אור לבן, לד זאת אופציה יותר יקרה אבל יותר איכותית מפלורסנט כמה וואט המנורת פריחה שלך?

6. student86

student86 חבר חדש

לייקים:
    0
    התלהבתי מהרעיון שלא צריך למצוא יותר זרעיים איכותיים וגם אפשר להעלות את קצב הייצור בטירוף אם מורידים את החודש הראשון +/- של הצמיחה.

יש לי מנורה של 400 והבנתי ששתיים כאלה יכולות להלעות סימני שאלה אצל האויב... Led זאת בהחלט אופציה, השאלה היא האם ההפרש במחיר בין לד ופלורסנט (רק לצמיחה) משתלם במוצר הסופי

7. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    אני צוחק , זה בהחלט פרקטיקה מאוד שימושית גם אני התלהבתי בהתחלה של 2 חדרים כי זה כבר מתחיל להיות פס יצור, המצב האולטימטיבי זה חדר צמיחה קטן עם0 co2 לכל היחורים והאמהות
    ועוד 2 חדרי פריחה בהפרש של חודש האחד מהשני כדי שכל חודש משהו יצא מפריחה.

האוייב ממש לא מבחין ב400 וואט , הטלוויזיה שלך בסלון זה יותר מ700 וואט רק לשם השוואה, חשבונות של 2000 שקלים0 חשמל בדירת 3 חדרים0 זה לגמרי הממוצע וזה הסכום שתקבל בערך על 4 מנורות 600 וואט

מה שהמשטרה תפסה לאחרונה זה חשבונות של 30 אלף שקלים , בחישוב זריז מנורת 400 וואט תעלה בערך 161 שקלים חשמל בחודשיים.

אגב, עדיף שתקנה 250 וואט לצמיחה ותשאיר את ה400 לפריחה . 250 תקנה מטאל הליד ובפעם הבאה שאתה מחליף נורה תעבור מדואלית לhps

8. student86

student86 חבר חדש

לייקים:
    0
    שיחה שבהחלט השאירה חומר למחשבה...

תודה!

9. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    בכיף , שיהיה לך בהצלחה :)

10. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
  11. גימי

גימי חבר חדש

לייקים:
    0
    אגרונום מה נסגר?עושה הרושם שאתה איש שיווק של לדים!!!אגב בפוסט קודם כתבת המכון הוולקני ואני מחזיק ממך,אז אומרים מכון וולקני ולא ה...,דש מאיתמר גלזר!!

12. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    גימי,
    אבל כל הזמן מבקשים ממני לתת שם של דגם!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!