1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

יעוץ אחרי חוויה די רעה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י e_a, ‏28/10/15.

1. e_a

e_a חבר חדש

לייקים:
    2
    צריך עזרה אחרי סטלה רעה עם דפיקות לב מואצותת וחרדות שמלוות במחשבותת מלחיצות במיוחד מחשבות שאני הולך להתחרפן שזה ממש הכניס אותי לחרדותת כי דוד שלי עם עבר פסיכיאטרי בעקבות תאונה ופגיעת ראש חזקה אבל אני לא יודע עם זה מה שהכניס לו פסיכוזה או ההתנסות שלו אחרי התאונה עם סמי פיצוציות הפחד הכי גדול זה שזה קרה לו בעקבות טריגר וזה הכניס לי פחד שגם לי יכול להתפרץ משהו ועכשיו זה לא פעם ראשונה שאני מעשן ולא פעמיים אבל המחשבה הזאת לא יצא לי מהראש והכניסה אותי להפסקה של די הרבה זמן כבר מה את אומרם יש מה לפחד כי ניראה לי עם היה צריך להתפרץ משהן זה כבר היה לפני

2. DarkWing

DarkWing קנאביסט

לייקים:
    16
    אח שלי תעשן זה הכל בראש וכמה שתחשוב על זה יותר ככה זה ירדוף אותך יותר פשוט תשתחרר ותן לטבע לעשות את שלו

3. BibiAlt

BibiAlt חבר חדש

לייקים:
    3
    הלחצת את עצמך אחי, פשוט היה לך נפילת סוכר ואתה הלחצת את עצמך עם סיפורים אלף לילה ולילה חסרי כל בסיס, לא מכיר איש אחד שקיבל פסיכוזה ואם יש לך פסיכוזה אז יש לך בלי קשר לקנאביס. אל תילחץ הכל בסדר איתך.

4. ג'וני נוקסויל

ג'וני נוקסויל חבר חדש

לייקים:
    0
    מה שנקרא בסלנג 'אכלת סרט'.
    לא קרה כלום אחי אל תילחץ זה די נפוץ לאכול סרט תאמין לי הרבה אנשים שעישנת איתם סביר להניח שחלקם גם אכלו סרטים בעבר אפילו אם הם לא יודו בזה..
    בכל מקרה אחי, תכלס, הכל בראש..
    תקנה את הראש ממחשבות רעות ויהיה טוב.. ותפסיק להילחץ כנס לפרופורציות תפתח את העיניים תראה שהכל בסדר אתה בריא ואתה פשוט הכל אצלך בראש....
    תחשוב טוב יהיה טוב

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!