1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

יש לכם חומר טוב וחלש למתחיל?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Dani1244, ‏5/8/20.

1. Dani1244

Dani1244 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני לא יכול לקחת חומר חזק אם אחוזי thc וכל הדברים האלה שגבוהים מאוד .. יש למישהו חומר חלש באחוזים נמוכים?

2. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    מאיפה אתה יודע מה אתה יכול ומה אתה לא יכול?
    דבר ראשון תשאל את עצמך רגע למה אתה מתחיל, אם אתה באמת רוצה את זה או צריך את זה.
    הרבה מעשנים סתם לכיף אבל בנינו? זה לא הכי וואו... זה עולה כסף, זה הרבה פעמים הופך למשהו מרכזי בחיים, פתאום כל ישיבה זה שאכטה, זה הרבה פעמים יוצא מפרופורציות בלי שום פואנטה.

אם יש לך סיבה, גילית שזה עוזר לך במשהו, סבבה, מגניב. אני יודע שאני חייב המון לצמח הזה, אבל גם יודע שעכשיו אני מעדיף לשמור אותו לאירועים מיוחדים ולא כמשהו יום יומי.

ולתכלס:
    תעדיף אינדיקה, וממש לא מעניין אותי האחוזים, פשוט תעשן קצת ולאט.
    מה משמין יותר, 5 פרוסות של גבנצ 9%, או פרוסה אחת של 28%?
    תעשן לאט, זה מה ששומר על סאטלה חלשה.
    תתחיל מאינדיקה כי הסיכוי שתחטוף ממנה התקף חרדה הוא קטנטני. בהמשך תזרום על סאטיבות, ככה אם תאכל התקף או סטלה רעה לפחות אתה תהיה במצב תודעתי שמוכר לך - הרבה פחות מפחיד מאשר כשזה קורה בפעמים הראשונות שאתה מעשן.
    אנשים שחוטפים בשאכטות הראשונות שלהם התקף חרדה לפעמים נמנעים לגמרי מירוק, למרות שכנראה אינדיקה תעשה להם סבבה.

יש פה בפורום גם שרשור נוסף, עוד מישהו מתחיל ביקש טיפים ושאל שאלות, עניתי לו בפירוט יחסית וכמה חבר'ה שמו לייקים על מה שרשמתי שם... אז אם הם אומרים שכתובים שם דברים מועילים, אולי שווה להציץ :)
    וואלה הנה מצאתי לך קישור לשרשור

3. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    מאיפה אתה יודע מה אתה יכול ומה אתה לא יכול?
    דבר ראשון תשאל את עצמך רגע למה אתה מתחיל, אם אתה באמת רוצה את זה או צריך את זה.
    הרבה מעשנים סתם לכיף אבל בנינו? זה לא הכי וואו... זה עולה כסף, זה הרבה פעמים הופך למשהו מרכזי בחיים, פתאום כל ישיבה זה שאכטה, זה הרבה פעמים יוצא מפרופורציות בלי שום פואנטה.

אם יש לך סיבה, גילית שזה עוזר לך במשהו, סבבה, מגניב. אני יודע שאני חייב המון לצמח הזה, אבל גם יודע שעכשיו אני מעדיף לשמור אותו לאירועים מיוחדים ולא כמשהו יום יומי.

ולתכלס:
    תעדיף אינדיקה, וממש לא מעניין אותי האחוזים, פשוט תעשן קצת ולאט.
    מה משמין יותר, 5 פרוסות של גבנצ 9%, או פרוסה אחת של 28%?
    תעשן לאט, זה מה ששומר על סאטלה חלשה.
    תתחיל מאינדיקה כי הסיכוי שתחטוף ממנה התקף חרדה הוא קטנטני. בהמשך תזרום על סאטיבות, ככה אם תאכל התקף או סטלה רעה לפחות אתה תהיה במצב תודעתי שמוכר לך - הרבה פחות מפחיד מאשר כשזה קורה בפעמים הראשונות שאתה מעשן.
    אנשים שחוטפים בשאכטות הראשונות שלהם התקף חרדה לפעמים נמנעים לגמרי מירוק, למרות שכנראה אינדיקה תעשה להם סבבה.

יש פה בפורום גם שרשור נוסף, עוד מישהו מתחיל ביקש טיפים ושאל שאלות, עניתי לו בפירוט יחסית וכמה חבר'ה שמו לייקים על מה שרשמתי שם... אז אם הם אומרים שכתובים שם דברים מועילים, אולי שווה להציץ :)
    וואלה הנה מצאתי לך קישור לשרשור

אבו ג'וינט אוהב/ת את זה.
  4. Dani1244

Dani1244 חבר חדש

לייקים:
    0

5. Dani1244

Dani1244 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני כבר עישנתי פעם אחת קנאביס וקיבלתי סטלה רעה מאוד.. ואני רוצה לנסות את זה ולראות איך ההרגשה באמת כשמקבלים סטלה טובה..

6. repunzel 88

repunzel 88 חבר חדש

לייקים:
    0

7. repunzel 88

repunzel 88 חבר חדש

לייקים:
    0
    תתחיל עם t 3 c15
    משמע 15 אחוז סיבידי ורק 3 אחוז
    thc המינון הקטן שעושה סטלה.
    זאת הדרך למתחילים ..

8. אברהם נחום

אברהם נחום חבר חדש

לייקים:
    1
    מה זה משנה אחי פשוט שים פחות קנביס ויותר טבק איכותי גם חסכת כסף וגם שקית תחזיק לך לחודש

Pargo אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!