1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

יש סם כלשהו שעוזר לך להפסיק לחשוב?

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י MishuMashu, ‏24/12/14.

1. MishuMashu

MishuMashu חבר חדש

לייקים:
    0
    אז ככה יש לי שריטה כזאת מאז שאני זוכר את עצמי שאני לא מפסיק לחשוב רק חושב חושב ומדמיין כל מיני דברים בראש.. בקיצר ירק לא עוזר רק אם אני עושה איתו מדיטציה ואפילו הוא יכול לחזק תמחשבות לפעמים.. חומרים פסיכדלייים זה לא הכיוון יש חומר כלשהו שיכול לעזור לך להפסיק לחשוב?? ואחרי ההשפעה משאיר קצת חותמת שתאזן אותי כאילו?? :eek: אשמח לעזרה ותודה לכם!

2. Biggie

Biggie חבר חדש

לייקים:
    2
    אולי אתה מעשן סאטיבה תנסה אינדיקה דומיננטית

3. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    אולי אם תיכנס לk hole של קטאמין תפסיק לחשוב אבל יכול להיות שתחשוב המון ופשוט לא תהיה מודע לזה שאתה חושב...
    להרואין ובכללי לאופיאטים יש "מצב זומבי" קצת אחרי שאתה צורך את המנה בה אתה לא חושב על כלום ורק חווה כיף טהור.
    אני רואה שאתה בחור רוחני אז אני משער ששתי האפשרויות האלה לא יעזרו לך כנראה...

4. hofmann25

hofmann25 חבר חדש

לייקים:
    0
    זו שאלה שלא מטרידה רק אותך חבר.
    אני מאוד סקפטי שיש סם שיצליח להשאיר חותם לטווח ארוך בנושא הזה, בין אם זה קטמין או אופיאטים.
    הייתי ממליץ לך על מדיטציה יומיומיות וקריאת ספרים בנושא, "כוחו של הרגע הזה" הוא ספר שעוסק בדיוק בשאלה שלך - מומלץ בחום.

5. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    Mdma/mda
    גם יוצר תופעה של מוח ריק

6. MishuMashu

MishuMashu חבר חדש

לייקים:
    0
    רגע אבל הקטמין זה בערך כמו אלכוהול לא?? אתה ממשיך כזה לחשוב אבל נדמה לך שאתה לא חושבמרוב שאתה חושב.. וקטמין יכול לעשות טריפ רע? אני חושב אם יש כזה דבר אנטגוניסט לדופמין זה דבר נפלא רק אני לא מכיר משו כזה בנתיים

7. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    סמים פסיכדלים זה ממש לא הכיוון בשביל להשתיק מחשבות חחח! ירוק לפעמים מציף מחשבות עד כדיי כך שאותם מחשבות נראות כמו הזיות בגלל שיש לו בכל זאת אפקט פסיכדלי והזייתי.

גם לי יש מחשבות מירוץ בראש!! אני יכול לשבת יום שלם על הכיסא ולא להשתעמם לרגע רק בגלל מחשבות מטורפות שרצות בראש כל הזמן!
    שאני מעשן אינדיקות המחשבות נהפכות לעמוקות יותר עד כדיי כך שאני חושב שאני הוזה ממש את המחשבות שלי וזה בדרך כלל מאוד מפחיד!

גם אני הייתי שמח לשמוע על איזה זן קנאביס או סם כלשהוא שהוא לא מסוכן שיכול להשתיק קצת את המחשבות.
    אבל האמת אצלי זה עניין של תקופות בחיים, לפעמים יש מחשבות ולפעמים אין.

אני מאמין שיש ירוק שיכול להשתיק את המחשבות ולעשות מצב זומבי, אבל הבעיה איפה תמצא זן כזה עכשיו.. רק מתיי שזה יהיה חוקי כאן כנראה יהיה אפשר להיתפס על זן כזה.

אבל אני חייב להגיד לך שעזוב אותך אל תתקרב לקוקאין או לאופייטים, הם ממכרים בצורה רצחנית לך תידע אם לא תהרוס לך את החיים בטעות.. Md יעשה לך חוויה נעימה לכמה רגעים, אבל אחרי זה יש דאון רצחני שפשוט לא שווה את זה! גם קטמין במינון לא נכון עלול להביא לחוויה לא כל כך נעימה.

אני לא בעד כימיכלים בכלל! תנסה להרגיע את המחשבות בכל מיני תעסוקה.. עבודה, משפחה, חברים, אצלי שאני תמיד עסוק אין לי בכלל מחשבות רק שאני יושב כמו בטלן ככה סתם על הספה פתאום באות לי כל מיני מחשבות שה' יודע איך אני מגיע אליהם בכלל.

#7 LarryOG, ‏26/12/14
    נערך לאחרונה ב: ‏26/12/14
  8. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    קארתום.
    לארי באלי שתחווה הזיות מאסיד ותראו מה זה הזיות.

9. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    mrkush אני האמת לא צריך אסיד כדיי לראות מה זה הזיות!

ברור שהזיות מאסיד זה משהוא שונה לגמרה והרבה יותר אינטנסיבי, אבל זה הזיות לגמרה שונות.
    יש הזיות שאתה ממש יכול לראות כאילו כל החפצים בבית שלך זזים או נושמים, או לראות כל מה שדומם הופך לחיי, וגם לראות פרצופים מתעווטים.. שזה מיוחס להזיות ממש קשות מאסיד או מפטריות.

ויש הזיות מחשבתיות, שזה משהוא שונה.. שפשוט כל מחשבה שאתה חושב עליה היא מרגישה לך מציאותית ואתה אוכל בעצם סרט שאותה מחשבה ממש אמיתית כאילו הרגע חווית אותה!
    תתפלא אבל יש אנשים מסוימים שמקבלים הזיות מחשבתיות כאלה אם הם יגמרו קינק סייז של ירוק משובח ומספיק חזק!

10. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    אני יודע על מה אתה מדבר. פסיכדלים גורמים להזיות מחשבתיות רק שמרגישים אותם באמת חזק והרבה יותר מוחשי. יצא לחתול שלי לאכול 15 ג' ולחוות הזיות שהגיעו למצב של עיוותים עם עיניים פתוחות... לא מתקרב עדיין תאמין לחתול

11. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    קנאביס עם ריכוז cbd גבוהה, ו thc נמוך, לא גורם לזה. יש סאטלה, אבל אין את הקטע של המחשבות, חפירות.
    להיפך, הוא מעלים חרדות, מפקס, מטפל בכאבי שרירים, ובכללי בהרגשה גופנית רעה.

12. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    אתה צודק!
    קנאביס עם ריכוז cbd גבוה, ו thc נמוך אכן לא יעשה לך בלאגן בראש, אבל ברחוב כמעט ואיאפשר להשיג ירוק כזה.

אני באמת הייתי מת לעשות את מידנייט של תיקון עולם שיש לו יחס שווה בין שתי הקניבואידים האלו.

13. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    בקיצור אפשר להגיד שיצרו פה מיתוס מופרז לא פחות מזה שגראס מסוכן - גראס מרפא הכל ויש זן לכל בעיה ומחלה. ממש.

14. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    במידנייט יש יחס שווה, אז עדיין יש את ההשפעות הפסיכואקטיביות של הthc נכון זה הרבה יותר מתון אבל זה שם.
    בזנים כמו רפאל, ואבידקל יש יחס של 13-14 אחוז cbd ואחוז בודד של thc. וזאת הסאטלה שרובנו רוצים בלי אפילו לדעת.
    משום מה זנים כאלו מוצגים כללא סאטלה, וזה ממש לא נכון. היא שם ובאופן חיובי ביותר, רק בלי הקטע של המחשבות\חפירות.

15. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    בן אדם
    תגיד ניסית את רפאל ואבידקל?, הם באמת ממסטלים מבחינת הרגשה של אופוריה מלטפת ותחושת ריחוף..? האם הם מועכים בסוף או שלא כזה..?
    אני ניסיתי את ארז ואת אלסקה, לארז הייתה סטלה דיי נחמדה עם צבעים שנראים יותר אינטנסיביים ונתן תחושת פוקוס יפה כזאת, וגם שמתי לב לאפקט נחמד של מוזיקה שנשמעה קצת יותר טוב, לא הרגשתי אופוריה בכלל מה שממש היה מבאס! כאילו לא משנה כמה הייתי מעשן, לא הייתה את האופוריה וריחוף שגורמת לאי שיווי משקל! היה קצת מחשבות אבל לא בקטע שגורם לך לצאת משליטה ולהתחיל לאכול סרטים.

לגבי האלסקה אני יכול להגיד שזה אחד הזנים המועכים שיצא לי לעשן, לא מבין איך העיזו להשוות את הזן הזה לסופר למון הייז האגדי שמתעלה עליו כמעט בכל דבר! האסלקה הזה פשוט מצד אחד מביא לך אפקטים מרהיבים של צבעים אינטסנסיביים ושמיעה חדה עד כדיי כך שהכול נראה ונשמע לך בhd, יש גם קצת אופוריה.. אבל היא לא שווה, כי היא בסופו של דבר מועכת ולא מרימה ומקפיצה! זאת הסאטיבה הכי מועכת שיצא לי להיתקל בה.

אני אישית גם לא מתחבר לבסמים פסיכדלים! מעדיף יותר אופוריה ואפקט משופר של מוזיקה.. וצבעים אינטנסיביים.. אבל סרטים ומחשבות תן לי ממש בקטנה..
    בכללי אני מעדיף גראס שימקד אותך ויעשה אותך יותר מרוכז וערני, ולא מפיל ומועך שהופך אותך למעורפל כאילו נחת עליך ערפל או משהוא.

16. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    בן אדם, תפסיק להציג זנים שונים של גראס כאילו הם סוגי סמים שונים לגמרי.

17. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    LarryOG כן, אני מדבר מניסיון אישי בלבד. גם לי היה קשה עם האלסקה, אבל איתו זה כבר קטע של מינון ממש נמוך אם לא בא לך לגמור את היום.

וכן רפאל ואבידקל הם די כמו שתיארת. למשל אחרי ראש אידוי אחד של רפאל, כל השרירים נמצאים בגן עדן, החרדות נעלמות, התיאבון נפתח אבל לא באופן
    אגרסיבי, הסאטלה עצמה ממש חיוביות, ושוב פעם לא מתעסקת לך בראש. הכל שם, הצבעים, השמיעה החדה הHD רק בלי ההיבט הפסיכודלי.

mrkush הסיבה שזה אולי מוצג כסוגי סמים שונים, זה בגלל שזה ככה מרגיש לי. כמובן שזה עדיין קנאביס, רק תחשוב שהוציאו מימנו את האלמנט הפסיכואקטיבי.

18. Enpo.ip

Enpo.ip קנאביסט

לייקים:
    177
    מצטרף לשאלה.
    מכיר את התופעה מקרוב..רוצה סטלה בשקט :)

19. CharlieBrown

CharlieBrown חבר חדש

לייקים:
    1
    כמו שgod כבר אמר
    רק אופיאטים ונגזרות שלהם
    או תרופות אנטי-דיכאוניות, בנזודיאזפינים כמו קלונקס

20. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    האם אתה שותה קפה/קפאין? כמה?
    תנסה להפסיק קפאין, ואחרי שבועיים אולי ההרגשה תשתפר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!