1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

יש פה בפורום שמועות על LSD מודרני וזה צריך להפסק.

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י MrGreen, ‏26/9/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. MrGreen

MrGreen חבר חדש

לייקים:
    22
    אין הבדל בין LSD של פעם לLSD של היום.

שולגין מפרסם פה מידע מטעה וזה הלך רחוק מידי.
    LSD-25 זה LSD-25 ואין הבדל בין מלקולה של פעם להיום אחרת זה כבר לא היה LSD-25.
    הערתי לגביי זה לשולגין והטענה שלו הייתה שהשיטות סינטוז של פעם השתנו והיום זה כי יש חומרים שונים.
    לעומת זאת כימאי תחת הכינוי Hofmanwouldbeproud מReddit שסינטז LSD-25 במעבדה ותיאר את כל התהליך בצורה מפורטת ומדוייקת טוען שלא משנה איזה חומרים תשתמש להפרדה או אפילו איזה תהליך תתחיל קודם עדיין יצא לך אותו הדבר ההבדל היחידי הוא רמות הטיהור שלו שכדי לעלות את רמת הטיהור צריך להעביר אותו עוד סינטוז (ולאבד חומר) אך לא יהיה הבדל בכלל במלקולה.
    מלקולה שהייתה קיימת בשנות ה60 לא תשנה את צורתה עם הזמן, כימיה פשוטה. יש בדיקות מעבדה שעושים וזה מראה לך איזה חומר אתה מחזיק.

העברתי את כל החודש האחרון בReddit ובפורומים פסיכודליים בDM כדי למצוא כמה שיותר משתמשים משנות ה80 וה90 וכל המשתמשים שיצא להם לקחת בשנים הללו לא דיווחו על שום הבדל חוץ מזה שהחומר היה יותר חזק והאווירה הייתה שונה.

מה בעצם כן השתנה?
    מה שקורה היום בשוק זה שהוא מוצף בהרבה מאוד RC (חומרי מחקר) שזה חומריים פסיכואקטיביים סינטטיים שנמכרים כLSD אך בפועל אין בינהם שום קשר קרוב אפילו.

בשנות ה90 ידוע שהיו שמים מנות הרבה יותר מרוכזות על קרטון מה שגרם לחוויות הרבה יותר חזקות ואינטואינסיביות. משתמשים מדווחים שבשנות ה90 בממוצע הניחו על קרטון 200+ מיקרו כמו גם בשנות ה60 שהיה את Owsley שהניחו כ270 מיקרו על קרטון אחד.
    היום שמים בממוצע כ100 ואפילו 70 מיקרו על קרטון שזה שליש ממה שהיה פעם.

אולי אפילו האווירה של פעם הייתה שונה כי היום אנשים מרוכזים יותר בפלאפון והכל נהיה יותר ויותר דיגיטלי מה שבעצם מרחיק אנשים אחד מהשני בצורה פיזית, כל אחד זוכר איך בתקופות של פעם הכל היה שונה ונדמה כאילו אנשים היו עושים יותר דברים ביחד, לא היה לך ספריית מידע ענקית בכיס ואפשר היה להתבסס רק על הסביבה. אני חושב שזה גם קשור לתחושה הנוסטלגית של התקופה.

בנוסף אני חושב אנשים אומרים שבשנות ה90 האסיד היה יותר טוב כדי להרגיש תחושת עליון להראות "הינה תראו אותי אני מבין בדבר ויש לי ניסיון" כמו שאנחנו רואים תמיד בהרבה דברים ומקומות. זה לא כזה קשה להשיג היום מנה לעניין, רק צריך סובלנות וחקר. הוא סתם מכניס תחושת עליונות כאילו הוא האסיד גורו של הפורום כבעצם הוא סטלן רגיל כמו כולנו שלוקח את המידע שלו מהסביבה שלו. שולגין מפרסם פה מידע לא הכי אמין ומשתמש במעמד המנהל שלו כדי לתת לכם ביטחון ואמון במה שהוא מפרסם. אני רואה אותו עוזר והרבה ואני מסכים עם רוב הדברים שלו הבן אדם ניסה ובדק ורואים שהוא לא סתם לוקח את המידע שלו, אך המיטוס הזה של הLSD מודרני ושל פעם חייב להפסק, לפעמים טועים.

לסיכום אל תהיו נאיביים ואל תאמינו לכל אחד באינטרנט כולל אותי, תלמדו לבדוק ולחקור לבד ורק ככה תוכלו להתקרב לאמת.

ציון אוהב/ת את זה.
  2. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אדון ירוק,

אתה מנסה לסתור את דבריי באמצעות שימוש באינפורמציה שאתה מוצא באינטרנט. איזו הוכחה יש לכך שה"כימאי" שמסתובב ב-Reddit הוא אכן כימאי? איזו הוכחה יש לכך שהוא סינתז משהו? אולי זה ונדור שמנסה לחזק את המכירות של עצמו, חשבת על זה? הוא פרסם את הפרוטוקול שלו?

אני לא היחיד שטוען שה-LSD המקורי לא קיים בשוק כבר המון זמן. אתה מסתובב במקומות הלא נכונים ומתייעץ עם האנשים הלא נכונים. נכון, חוויתי את הניינטיז ואת החומרים שהסתובבו באותה התקופה, זה לא הופך אותי לאדם מתנשא. אני כאן בשביל לעזור ועד היום רק עזרתי. להבדיל ממך שמפיץ האשמות שווא ומנסה להעליב במכוון בגלל שהבועה שלך התנפצה.

כמו שאמרתי, תאמין במה שאתה רוצה, תגיד מה שאתה רוצה. אל תרד לפסים אישיים, התנהגות כזו לא מקובלת כאן.

CostaElMalek, Coockies123 ו-Ronenamos אוהבים את זה.
  3. MrGreen

MrGreen חבר חדש

לייקים:
    22
    אני לא יורד לאישי זה אתה לוקח דברים אישית כמו שכבר מישהו פה ציין לגביך. ההתנהגות שלי מקובלת לגמריי ולא עברתי על שום חוקי הפורום.
    אני רואה שאתה משתדל לעזור אבל זה לא אומר שלא תעבור ביקורת על מידע לא אמין.
    הכימאי הוא לא וונדור הוא לא יצר את זה לצורך מכירה, נטו לצורך של התנסות ולשימוש עצמי שזה מספיק לו לכל החיים.
    יש לי חבר שיש לו תואר בכימיה והוא מסכים עם דברי. אני מסתמך על מחקר, מדע והיכולת שלי לסנן מידע. משם אני לוקח את הכל.

עריכה: תתפלא אבל באינטרנט יש הרבה מאוד אינפורמציה ונכון להיום זה מקור מידע הרבה יותר אינפורמטיבי ואמין מסתם אנשים שאתה מכיר ביום יום.

4. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אם לחבר שלך יש תואר בכימיה אז הוא יודע שכדי לייצר LSD צריך ארגוטמין, ובשביל להשיג ארגוטמין אתה חייב להיות מנהל מעבדה אחרת ה-DEA יבקרו אצלך 5 דקות אחרי שביצעת את העסקה. המחיר לגרם ארגוטמין הוא כמעט 1,500$ במקרה הטוב, ממנו מופקים בקושי 0.1 גרם של LSD, וזה בהנחה שאתה כימאי שיודע מה הוא עושה. תעשו את החשבון, אתה והחבר הכימאי שלך ותגידו לי איך מוכרים בכל העולם 0.1 גרם של LSD בפחות מ-1000$.

5. ptyahoo

ptyahoo קנאביסט

לייקים:
    31
    רוב דבריו של שולגין נכונים לאמיתם. רק מי שטעם LSD-25 אמיתי, יכול לדעת.
    התחושות הגופניות והמנטליות שונות, ומבחינה כימית אני לא יודע מה בדיוק קורה שם, אבל זה לא זה.

6. MrGreen

MrGreen חבר חדש

לייקים:
    22
    ללא ספק זה מוזר אבל יש לזה פתרונות פשוטים כמו שאפשר להשיג ביותר זול מהשוק השחור או סין. החומר קיים גם בהרבה תרופות מרשם ואני לא חושב שזה בעייתי לבנות רשת קנייה של תרופות ממי שמקבל זה יותר פשוט ממה שאתה מתאר שקורה לדעתי כי זה כבר בקנה מידה גלובלי. בנוסף סין תמיד שמחה למכור דברים בזול.

גם ברור שרוב מהדברים שמוכרים זה RC לכן המחיר נמוך. מחיר שהוא יחסית נמוך מדליק נורה אדומה אצלי תמיד.

התמונה שאתה מתאר נראת בעניי כקונספירציה עולמית של מעבדות ברחבי העולם שמשתפות פעולה עם מפיצי RC שנמכרים תחת LSD ומפיצים דוחות שקר לוונדורים שמשתפים איתם פעולה ומפרסמים חומר מסויים כLSD-25, למרות שאין להם מושג מאיפה קנית (במקרה של קרטוני WOW לא מסומנים)
    אבל מה שנראה שקורה זה שוק חדש שמתפתח במקביל לשוק הRC וזה שוק של חברות המתעסקות בבדיקות מעבדה ומכירת ערכות בדיקה כי תופעת הRC יוצרת כוח נגדי לתופעה זו המקימה שוק חדש של שירותי בדיקה כי תמיד יש ביקוש לLSD אמיתי ולכן גם יהיה אנשים שיעשו הרבה כדי לוודאות שזה מה שהם צורכים.
    כל עוד יהיה ביקוש למשהו מסויים יהיה גם מי שיספק אותו.

ועוד פעם אני לא חושב שאתה טרולר או משהו אני חושב שתרומתך לפורום היא חיובית ותמשיך בכך אולי קצת אפילו התעצבנתי עלייך מקודם בגלל שאתה לא רואה את התמונה מהזווית שלי שאני בא להציג :p
    פשוט לא מסכים איתך בנושא זה כי זה ממש לא מסתדר לי. אין לנו פה שוק מסודר כי זה לא חוקי ובעולם כזה קשה להסכים על משהו שהוא חד וחלק המצב הוא הבעייה.

7. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אין לזה פתרון פשוט, ופה נכנס לתמונה הנסיון שלי - לא בצריכת החומר אלא בבדיקות שביצעתי.

א. הארגוטמין שמגיע מסין זו סחורה פגומה שחברות פארמה לא היו מוכנות לרכוש, לכן זה נמכר בשוק השחור. לרוב המוצר מקולקל או מזוהם. כדי להבין כמה המוצר מזוהם, היצרן צריך לשלוח את החומר לאנליזה במעבדה שעולה כמה אלפי דולרים, וכמובן לבצע טיהור, שיכול להתבצע אך ורק על ידי כימאי אורגני מנוסה.

ב. המחיר בשוק השחור יקר כמעט בפי-2 מהמחיר בחברת פארמה. שוב מגיעים לנקודה שהחומר הזה הופך להיות לא כלכלי ולא שווה לאף יצרן או מפיץ להתעסק איתו בעוד שיש בשוק עשרות חומרים אחרים שעולים עשירית מחיר.

ג. אתה לא יודע מהן ההשפעות של LSD כי מעולם לא ניסית את החומר המקורי. כמוך רוב הצרכנים של הדור הצעיר. מבחינתכם מה שצרכתם זה LSD מכיוון שזה תואם לתיאורים ולטריפ ריפורטס שאתם קוראים באינטרנט. אין לכם שום דרך לדעת שמה שלקחתם זה לא LSD עד שתנסו LSD אמיתי, ולכן אין לחומר המקורי ביקוש וככל שעובר הזמן הוא נקבר עמוק יותר. היחידים שיכולים לדעת הם אנשים שצרכו LSD אמיתי לפני 15 שנה ומעלה, וניסו גם את מה שמסתובב היום. שוב, לא אומר את זה בשביל לפגוע או להתנשא, זו פשוט עובדה קיימת.

ד. להזמין כדורי "קפרגוט" ולמצות מהם את הארגוטמין זו משימה לא פשוטה ויקרה. התייעצתי עם שני כימאים אורגניים בנושא. שוב, לא כלכלי.

כמו שאמרתי בפוסטים קודמים, במקום להתווכח ולהתלהם, תמתין קצת, יש LSD אמיתי בדרך. סבלנות, אם אחרי שתנסה אותו עדיין תחשוב שאני טועה, אני אשמח להוציא את האשכול מנעיצה. בינתיים אנחנו מנהלים פה ויכוח סרק, כי אני כן ניסיתי LSD לפני 15 שנים ואת מה שמסתובב היום, אתה לא. אתה באמת לא במקום של להתווכח איתי על הנושא רק בגלל שקראת כמה מאמרים באינטרנט.

#7 שולגין, ‏26/9/16
    נערך לאחרונה ב: ‏26/9/16
  8. research

research חבר חדש

לייקים:
    21
    אשמח לטעום מLSD הזה שבדרך, מקווה להפגש איתו כבר.

תראה חבר בתור אחד שעשה אסיד מודרני וכן הוא מודרני אני יודע בוודאות שהאסיד של היום הוא שונה משל פעם.
    אתה בעצמך אומר שקיימת רשת של שוק ה-RC, אז איפה כאן הבעיה?
    כימית אפשר להתווכח עם העובדה שN-boom 25 או 25i ועוד כל מיני נגזרות שונות הם באמת LSD?!
    זה לא LSD וכן רוב החומרים שנמצאים היום בשוק ולא רק LSD גם הMDMA זה חומרים שכמו שאמרת נמכרים כ...ואינם באמת הדבר אותו אתה מעוניין לרכוש, זה דומה, זה מגיע כמו, זה מר כמו, אבל לא משנה כמה תשקיע שורה תחתונה זה. לא. זה.

שולגין אני באמת חושב ומהמקום הכי כנה, שכל הדברים שאמרת כאן ויצא לי לקרוא עד היום שנכתבו על יידך הם דברים בעליי בסיס ידע ונסיון!

שולגין אוהב/ת את זה.
  9. MrGreen

MrGreen חבר חדש

לייקים:
    22
    זה שבן אדם כנה לא אומר שהוא צודק.

כל RC קיים הוא לא LSD בכלל גם זה שהכי דומה לו שזה ה1P-LSD - הוא לפחות דומה בצורתו המלקולרית לLSD-25 אמיתי. כל שאר הRC בכלל לא קרובים להיות LSD.
    כל השוק מופצץ בהם וזה ידוע וזה מה שאני מציין כל הזמן אבל מדברים פה בפורום כאילו הדבר האמיתי לא קיים למרות העובדה שהוא חיי וקיים ואפשר להשיג אותו לא בכזו בקלות רק אם תחפש במקומות נכונים ואמינים, כי מנסים לדחוף RC בכל מקום כמעת.

כמישהו פה אומר LSD מודרני הוא מתייחס לכל הRC למינהם שזה בכלל לא נכון לקרוא לזה LSD. החומרי מחקר לא החליפו את כל השוק כמו שזה קורה עם MDMA כי ההשפעות הפסיכודליות לא מזכירות אפילו אחת את השנייה בגלל אי הדימיון בין המלקולה של החומר והשפעתה על המוח.
    תשלח קרטון לבדיקת מעבדה ויגידו לך מה קיבלת, הכי פשוט. אני סומך על דו"ח של מעבדה יותר מאשר השוואת תחושות של לפני 15 שנה של אנשים במיוחד כשידוע שהיו מימונים יותר חזקים פי2 ו3 ולא הסתובבו RC בכל פינה. אני לא אישית לא סומך על מה אני הרגשתי וחשבתי לפני שנתיים אנחנו בני אדם לא מכונות על.
    גראס פעם היה בשבילי הרבה יותר חזק ועוצמתי, היה משנה לי את הצורה שאני שומע מוזיקה, אופן מחשבה ובכללי תחושה אופורית חזקה, אפילו מזכיר את מה שLSD עושה לי היום בכמה דברים.
    היום אני בכלל לא מרגיש אותו כמו אז, גם אחרי הפסקות ארוכות אני בחיים לא אחזור לתחושה של הפעמים הראשונות של הגראס, זה שינה לי הכל באותה תקופה.
    אני יודע שמה שמוכרים היום זה אותו דבר כמו פעם אפילו יותר חזק כי כיוונים השתפרו עם הזמן, אבל זה מרגיש לי שונה לגמריי לעומת מה שהרגשתי פעם בשנה-שנתיים הראשונות.
    אפשר בקלות לקשר את הניסיון הזה עם הגראס ואיך שאני מרגיש אותו שונה מפעם, אם מה שחלק מצרכני שנות ה90 שטוענים שהאסיד פעם היה אחר, אי אפשר לסמוך על תחושה של בן אדם אחרי תקופה כזו.

10. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    שמע, או שתמתין ל-LSD האמיתי שיגיע או שתשלח בעצמך דגימה למעבדה (לא "אנרג'י קונטרול" בספרד), תשלם על הבדיקה כמה מאות דולרים אם לא יותר, כמו שניתוח מעבדה באמת עולה ולא כמו שמספרים בדארקנט, ותווכח בעצמך שכל הסיפורים על בדיקות מעבדה בדארנקנט דמיוניים. עד שלא תעשה לפחות אחד מהם, אני מבקש ממך להפסיק להגיב כאן כי אתה מתחיל להישמע כמו מישהו שמנותק מהמציאות, לטובתך.

11. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    תודה חבר, מעריך את זה!

research אוהב/ת את זה.
  12. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    ועוד משהו, במשך למעלה משנה שלחתי דגימות של קרטונים שנרכשו בדארקנט למעבדה בשם "אנרג'י קונטרול" בספרד. עבור כל בדיקה שילמתי 50 אירו מכיסי. למעלה מ-20 דגימות מ-20 ונדורים "אמינים" שונים נשלחו למעבדה הזו, למה? מכיוון שכל הונדורים בדארקנט, ללא יוצא מן הכלל, המליצו על המעבדה הזו בטענה שהבדיקות שם מסובסדות ולכן המחיר כל כך נמוך.

נחש מה, כל הדגימות ששלחתי נמצאו תקינות. כלומר כל הקרטונים ספוגים ב-LSD, אפילו שני קרטונים ריקים ששלחתי לשם לפני 3 חודשים.

אחרי התייעצויות עם אנשי מקצוע הבנתי שעובדים עלי בעיניים. ניתוח אמיתי במעבדה עולה מאות דולרים, וזה רק כדי לדעת מהו החומר הפעיל. הניתוח מגיע לאלפי דולרים אם אתה מעוניין לדעת גם אילו מזהמים קיימים בדגימה ששלחת. עוד לא ראיתי תוצאות של בדיקה אחת על מוצר בדארקנט שלא הגיעו מאנרג'י קונטרול. מה לדעתך זה אומר?

אדון ירוק, אני עושה הרבה מעבר למה שנראה לעין בפורום. אני בין האנשים האחרונים בעולם שאכפת להם מאנשים אחרים ורוצים שהמולקולה המקורית תחזור לשוק. אתה לא מכיר אותי באופן אישי, אבל מי שכן מכיר יודע בדיוק מי אני ומהי האג'נדה שלי. אם היתה לי היכולת וזה היה חוקי הייתי מפיץ את החומר הזה בקילוגרמים בחינם, כי זוהי המהות שלו, להגיע לכולם בחינם!

כבר אין אנשים כאלה בעולם. כל מי שמעורב בתעשייה הזו עושה את זה בשביל כסף. אין לו שום מניע אחר כי החומר שהוא מוכר לא שינה אצלו כלום בחשיבה. כולם רודפי בצע, לא אכפת להם למכור לך שקרים בשביל עוד קצת כסף. אדם שצרך LSD אמיתי לא מתנהג ככה, כסף לא מעניין אותו. הוא יהיה מוכן לחלק את מה שיש לו בחינם רק כדי שעוד אנשים יחוו את מה שהוא חווה. זה מה שכל כך יפה בחומר המקורי!

#12 שולגין, ‏28/9/16
    נערך לאחרונה ב: ‏15/12/16
    research אוהב/ת את זה.
  13. Emit

Emit חבר חדש

לייקים:
    10
    אתה אומר שעובדים על להחזיר אותו לשוק, עוד כמה זמן בערך ואיפה אני אוכל להזמין?

יש לי קצת מהBA של pickles ואין לי מושג מאיפה כדאי להזמין כשייגמר

14. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    לא אמרתי שעובדים על להחזיר אותו לשוק. זה מוצר יקר, בסביבות 30$ למנה של 100ug. כל עוד המחיר של הארגוטמין בשמיים, הזמינות שואפת לאפס, והשוק רווי בחומרים זולים יותר - אף יצרן לא ייקח סיכון בסדר גודל כזה. מה גם שרשויות האכיפה מחפשות את אלה שמייצרים LSD אמיתי, כי זה החומר היחיד שיש לו את היכולת ליצור אנרכיה מאורגנת ולחולל מהפכה. כל שאר היצרנים לא מעניינים אף אחד מכיוון שהחומרים שהם מפיצים רק מטגנים את המוח למי שצורך אותם וזה טוב לממשל.

#14 שולגין, ‏28/9/16
  15. Emit

Emit חבר חדש

לייקים:
    10
    אז למה רשמת:

"כמו שאמרתי בפוסטים קודמים, במקום להתווכח ולהתלהם, תמתין קצת, יש LSD אמיתי בדרך. סבלנות, אם אחרי שתנסה אותו עדיין תחשוב שאני טועה, אני אשמח להוציא את האשכול מנעיצה. בינתיים אנחנו מנהלים פה ויכוח סרק, כי אני כן ניסיתי LSD לפני 15 שנים ואת מה שמסתובב היום, אתה לא. אתה באמת לא במקום של להתווכח איתי על הנושא רק בגלל שקראת כמה מאמרים באינטרנט."

ותודה אני אדבר איתך

16. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    יש בדרך כמות מאוד קטנה, זה לא אומר שעובדים על להחזיר אותו לשוק. יש הבדל עצום בין לייצר באץ' של 200 גרם כל שנתיים לבין לייצר 10 קילו בחודש.

17. Emit

Emit חבר חדש

לייקים:
    10
    אז אתה אומר אין לי כל כל סיכוי להשיג:(

18. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    להיפך, אני אומר שלכמה אנשים מיוחדים תהיה הזכות להתנסות בחומר הכי נדיר שקיים עלי אדמות.

#18 שולגין, ‏29/9/16
  19. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    יותר מקורי טהור מבלאק אמבר ?

20. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    בלאק אמבר זה לא D-LSD-25. מה שמגיע כן :)

מצב נושא:
הנושא נעול.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!