1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כאבי גב כרוניים

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י ביגבן, ‏5/7/20.

1. ביגבן

ביגבן חבר חדש

לייקים:
    0
    הי לכולם,
    קיבלתי רשיון לפני כ-3 חודשים לכאבי גב כרוניים רבי שנים, T15/C3.
    עישנתי במשך חודשיים ולא ראיתי שיפור בכאבי בגב ולא אוהב את הסטלה, בשילוב עם האופייאטים שאני לוקח. (Targin 40mm ליום).
    האם למישהו יש נסיון עם שמן T15C3 להפחתת כאב, או מינון אחר? לוקח טיפה ביום לפני השינה והאמת עוזר לי מאוד לישון.
    המטרות שלי: 1. הפחתת כאב מירבית 2. גמילה מאופיאטים- ירידה הדרגתית במינון האופיאטי לאורך זמן
    3. להישאר חיוני ולא לשקוע להיי במהלך היום.

אשמח לסיוע, תודה ביגבן

2. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    שלום ביגבן,
    הייתי ממליץ לנסות סאטיבה חזקה במינונים קטנים לאורך היום. הסאטיבה מעוררת, אך במינון גדול היא תמסטל אותך. בערב כשפחות חשוב לתפקד תוכל אולי לקחת מינון מעט גדול יותר של אינדיקה מובהקת שכן ההשפעה על הגוף והשרירים חזקה יותר עם אינדיקה, והיא משרה רוגע על המשתמש.

אתה ניסית להוריד את מינון האופאטיים או אפילו להפסיק אותם לחלוטין ולתת לקנאביס להשפיע במקום? או שאתה לוקח במקביל? אמא שלי הייתה עם אופיודים במשך שנים ודווקא היה לה קל להפסיק מרגע שנכנס הקנאביס לתמונה... אבל אצלה הכאב הוא ממחלת שרירים כללית בגוף.

סלח לי על ההתערבות, אבל בגלל שמדובר בכאבי גב אני רוצה לשאול אם ניסית טיפולים פיזיותרפיים או תרגילים לחיזוק ויציבות של שרירי הליבה? הליכה בנעליים מרופדות מאוד במיוחד עם מדרסים גם כן מאלצות את הגוף ללכת ולנוע בצורה שמפעילה את שרירי הגב התחתון שלא לצורך ומתישה אותם.
    אני לא רופא ולא מומחה גדול בנושא, אבל אני למשל נגמלתי ממדרסים והיום אני יכול לרוץ יחף אפילו.
    לכאבי גב יש הרבה גורמים, לחלקם כל מה שאמרתי לא רלוונטי אך ברוב האוכלוסיה כאבי גב נובעים מתנועה לא נכונה שניתן לתקן! (עדיף לתקן לפני שמתחילים הכאבים, אבל אין מה לעשות). אם תרצה שארחיב כאן בפרטי אעשה זאת בשמחה.
    לא במקום קנאביס כמובן! בנוסף :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!