1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כיצד החורף משפיע על זנים אוטומטיים?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י SexDrugsAndTalMuseri, ‏28/11/14.

1. SexDrugsAndTalMuseri

SexDrugsAndTalMuseri חבר חדש

לייקים:
    0
    היי חברים!
    כרגע בבעלותי שלושה עציצים נחמדים שנשתלו בהם זנים אוטומטיים.
    העציצים ממוקמים במין מרפסת שמש גדולה ומקורה, כאשר אינם חשופים לגשם, אך חשופים לקור עז (ורוח ברמה סבירה) מכיוון שאחד הקירות בחדר בעל חלון ענק שלא ניתן לסגירה.
    מיקמתי פרוג'קטור קטן של 300w שיאיר את החמודים.
    הזרעים נשתלו לפני שבועיים וכעת הצמחים מטפסים לגובה של 7-8 ס"מ, עם אשכול עלים אחד (הראשוני) שמטפס לו אט אט למעלה.
    מכיוון שאני נמצא בהרי ירושלים והחורף התחיל לתת את השפעותיו, אני פוחד שהקור יפריע לצמחים לגדול.

על אף חיפושיי הרבים בפורום ובאתר, לא הצלחתי למצוא תשובות -
    1. הבנתי שלזנים האוטומטיים לא חשוב שעות האור, אך האם בכל זאת הם זקוקים לו? כרגע הפרוג'קטור עובד 18/6, אך האם פרוג'קטור כזה מספיק לשלושה צמחים בשלב הצמיחה?
    2. כיצד הקור משפיע על הצמחים? אין לי דרך לחמם את האיזור יותר מדי, במיוחד לא בעזרת תנור או מפזר חום שייקחו המון חשמל והחום שלהם יתפזר בחלל הגדול והפתוח...

תודה!

#1 SexDrugsAndTalMuseri, ‏28/11/14
    נערך לאחרונה ב: ‏28/11/14
  2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    חמודים ביותר :)

לשאלות:

1. אני לא יודע מה הספקטרום של הפרוזקטור שלך ככה שאין לי מושג האם הוא מפיק תאורה יעילה לצמחים, מבחינת ההספק 300 וואט בהחלט אמור להספיק אבל כאמור אם אתה בונה על תאורה מלאכותית הייתי ממליץ לך לרכוש נורת נל"ג או לד.

2. באופן עקרוני קור מעכב גדילה, אבל אם הצמים מספיק בריאים וחזקים הם יסתדרו בחוץ - החורף הישראלי בדרך-כלל לא מגיע לרמות קור קיצוניות...

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    מגדל יקר,
    אתה תהיה הבבעיה רצינית.
    פרוזקטור יכול לעבוד, אך בצורה מאוד מוגבלת.

הקור העז יאט מאוד את גדילת הצמחים. ככה שתקבל מעט מאוד יבול בסוף.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!