1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה שאלות על מי כסף לייצור זרעים feminized

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Hizky434, ‏12/3/16.

1. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    אני זוכר שקראתי פעם שלשם הכנת זרעי פמינייזד מרססים מי כסף על נקבה בשלבים במוקדמים של הפריחה, ובכך גורמים לה לפתח פרחים זכרים שהם למעשה xx. רציתי אם אפשר הסבר לכמה שאלות בנושא הזה:
    1. איזה מי כסף משתמשים ומאיפה משיגים? חיפשתי בחנויות טבע אמרו לי שלא מחזיקים את זה. מצאתי רק את זה באיביי: http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=131744708098&alt=web
    זה טוב? בשום מקום לא כתוב ריכוזים וכאלה, גם בארץ מצאתי רק אתר אחד בלי מחירים שנשמע לי קצת תמהוני.
    2. באיזה שלב בדיוק מרססים, איפה וכמה? ממה שאני מבין זה מרגע שיוצאות שערות ראשונות שמסמנות שנקבה, ועד שכבר מתפתחים פרחים זכרים מלאים?
    3. מהשערות שיוצאות בראשית הפריחה לא יתפתחו פרחים נקביים? זה ייראה כזכר מלא או כדו מיני?
    ובאופן כללי הסבר על התהליך יעזור לי

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    1. איביי זה מקור טוב. אתה לא תמצא בארץ מי כסף.
    אם אתה מחפש בארץ, שווה לך לנסות לחפש הורמון גדילה בשם ג'יברלין (GA3). כעיקרון תמיסה המכילה ג'יברלין בריכוז של 100 PPM אמורה לעשות את העבודה ביעילות דומה וללא זיהום של יוני כסף.

2. ריסוס בשבועיים הראשונים לאחר מעבר למשטר תאורה 12/12.

3. אתה תקבל צמח דו-מיני. זה בהנחה שהשתמשת בצמח נקבי כמקור גנטי.

3. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    אפשר גם להכין מי כסף עם שני חפצים מכסף, כמו מטבעות:

4. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    כמה לרסס? קראתי ששלוש פעמים ביום?
    ולגבי הזיהום -נראה לי אלך על מי כסף כי הכי פשוט להזמין בתרסיס באיביי, השאלה אם אני מוציא את הנקבה המרוססת מהארון לריסוס ואז מחזיר זה מסכן את הנקבות האחרות שהיא אמורה להפרות? גם מבחינת זה שלא יפתחו גם פרחים זכרים וגם מבחינת הזיהום, כי מהן חבל לא לעשן מה שייצא
    חחח מצחיק אני שלושת עלמות החן רק בנות שבוע ואני כבר מתכנן... טוב יש 50% סיכוי שייצאו לפחות 2 נקבות אז נחזיק להן אצבעות

5. Enpo.ip

Enpo.ip קנאביסט

לייקים:
    177
    1.איפה רוכשים כזה דבר?
    2.הריסוס מתבצע על כל הצמח?
    3.בעצם מקבלים פרחים נקביים עם הרבה זרעים נקביים?

6. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    מה לעזאזל אתה מנסה לעשות בדיוק?
    אתה מודע לעובדה שהצמח שתקבל יהיה שונה מהותית מצמח האם?

- מרססים פעם אחת ביום.
    - עדיף לא לבוא במגע עם נקבות אחרות.
    - ג'יברלין ומי כסף אפשר לרכוש באיביי.
    - ריסוס טוב.
    - מקבלים אברי מין זכריים על צמח נקבי. מפרים את הפרחים הנקביים באמצעות אברי המין הזכריים. לאחר מכן מקבלים פרחים עם זרעים נקביים.

Enpo.ip ו-hydrotony אוהבים את זה.
  7. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    תודה על התשובות.
    כן אני יודע מה המטרה ומה אני מנסה לעשות. עוד מישהו שאל פה שאלות בנושא אז אולי היה בלבול.

8. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    לא נראה לי שהבנת.
    אני שואל אותך מה המטרה שלך?

9. T-REX CO

T-REX CO קנאביסט

לייקים:
    21
    תופס גם על זרעים אוטומטיים רגילים?

#9 T-REX CO, ‏12/4/16
    נערך לאחרונה ב: ‏12/4/16
  10. yaya

yaya קנאביסט

לייקים:
    113
    מעניין ?

מה זות אומרת שונה מצמח האם?
    הגנטיקה של הזרעים שיצאו לא יהיה כמו האימא ? אז מה זה שווה ??
    שאלה אחרונה
    ההורמון גדילה ג'יברלין (GA3
    מה יקרה אם אני ישקה איתו את הצמח ???
    ואיך כותבים ג'יברלין (GA3 באנגלית ???

11. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    המטרה שלי לייצר אספקה ארוכת טווח של זרעים נקביים.
    כן, אני מודע שבהפריה שכזו הגנטיקה של הזרעים עשויה להיות שונה מהותית משל האימהות, בעיקר שמדובר בזנים היברידיים. כלומר, הזרעים שייצאו עשויים לקחת גנים שונים מהאימהות מאלו שיש לאימהות - למשל גנים רצסיביים שבאו לידי ביטוי אצל כל אחת מהאימהות (בגלל שהיו בגנטיקה של שתי האימהות של אותה אם) לא בוודאות יבואו לידי ביטוי בזרעים שייווצרו בגלל שלא בטוח שלאמא השנייה יש אותם גנים רצסיביים. ומצד שני יש גנים רצסיביים אצל כל אחת מהאימהות שלא באים לידי ביטוי באימהות אבל עשויים לבוא לידי ביטוי אצל הצאצאים אם הגנים הרצסיביים הללו נוכחים אצל שתי האימהות.
    ברור לי שזה לא שיעתוק ושלא בהכרח, או רוב הסיכויים, שלא אקבל זרעים של אותו הזן בדיוק - אבל כן אקבל הרבה זרעים נקביים. יכול להיות שההכלאה תתברר כמוצלחת ואולי לא. אם תתברר כמוצלחת - יהיו לי הרבה הרבה זרעים נקביים מוצלחים. ואם לא - יהיו לי הרבה זרעים נקביים של קנאביס מעפאן. במקרה הכי גרוע אשתול אותם בשדות באיזור, להזיק זה לא יזיק ומבחינתי זה שווה את המאמץ

12. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    טוב, בגנטיקה אתה לא כ"כ מבין.
    אבל השורה התחתונה נכונה. יצאו צמחים מאוד שונים מצמח האם.

hydrotony אוהב/ת את זה.
  13. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    שאלת קיטבג, עד כמה באחוזים יצאו שונים? יכול להיות גם ב100 אחוז?

14. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    קראתי איפשהו שבשביל זרעים נקביים 99% צריך לעשות את התהליך מספר פעמים כלומר כמה דורות ברציפות פעם אחת רק תגדיל את הסיכויים לנקבה (נניח מ50% נקבה ל75%) אבל הנושא הזה הרבה יותר עמוק ואני גם לא זוכר איפה קראתי את זה אז אני גם לא יודע עד כמה המידע אמין אבל ההיגיון אומר שהנגלה הראשנה תצא מאוד הפכפכה ורגישה ותצתרך לעשות את התהליך מספר דורות עד שיצא לך זן נקבי חזק ויציב.

15. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אני לא מדבר על המיניות. אם זן היבריד של 50\50, עד כמה יכולה להשתנות הגנטיקה? ז"א שסטיבה או אינדיקה יותר דומיננטיות מאשר צמח האמא. מה תהיה רמת השינוי? והאם זה יהיה דרסטי מאוד?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!