1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לא להתארגן בקבוצה בטלגרם בשם מולקולה - עוקצים כסף

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י Micrograms, ‏1/5/20.

1. Micrograms

Micrograms קנאביסט

לייקים:
    21
    שמעו קטע, אז אני מנסה להתארגן על אמדי ואיזה אחד בקבוצה בטלגרם בשם מולקולה, קבוצה שמתנהלת באופן סגור עם עשרות אלפי משתתפים והפוסטים סגורים ל"משתמשים מאומתים בלבד", בקיצור הבן אדם אם אפשר לקרוא לו ככה בשם pablo ascobar מפיל אותי בהונאת משיכת בנק, עוקץ אותי 400 שקל, סבבה, אומר טעות במערכת תעשה עוד משיכה של 400 שקל ותבטל תקוד הקודם, עוד מדבר איתי בטלפון, בקיצור מפה לשם ביטלתי את ה"פקודת משיכת מזומן" והכסף לא חוזר לחשבון, מנסה לחרטט אותי, אני מברר על הקבוצה ומסתבר שזה קבוצה של עוקצים,
    אומר לי אני האקר, שולח לי הודעה ברוך הבא לhall of shame או משהו וכותב שאני מלשין סמוי, שהוא הולך לפרסם תמונה שלי בכיתוב שאני שוטר לקבוצה עם אלפי משתמשים, סבבה, דיי מתוחכם בקיצור תזהרו מקבוצות כאלה לא מאמין שנפלתי לזה תזהרו יש שם חבורת נוכלים אפסים שגונבים כסף ואז מאיימים באקדח ויכתבו עליי דברים, תזהרו מלא נוכלים בטלגרם.

2. Master

Master חבר חדש

לייקים:
    5
    אנחנו חברים קרובים, עם האחווה לא מתעסקים והעניין בטיפול כבר אמרתי לך אישית. גם מאחורי VPN נתפוס אותם אל תדאג.

#2 Master, ‏2/5/20
    נערך לאחרונה ב: ‏2/5/20
    Lhy95 אוהב/ת את זה.
  3. Lhy95

Lhy95 חבר חדש

לייקים:
    1
    הם חארות שם,קבוצה עם אלפי אנשים ומלא עקיצות..ממש כמעט הזמנתי לטריפ ראשון ואז חברים הזהירו אותי..טוב שכתבת

4. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    כלל לחיים:
    אל תקנו סמים בטלגרם.
    קנאביס סבבה.

כל דבר מעבר לקנאביס, אתם לוקחים פה סיכון שאתם לא תאמינו

טלגרם זה המקום הכי מלוכלך ורווי עוקצים שיש בעולם הזה. רווי בעולם תחתון ועבריינים מהסוג שממש ממש לא בא לכם להתעסק איתם.

להעקץ זה עוד סיטואציה סימפטית בטלגרם.

אתם יכולים חלילה לקבל רעל במקום מה שהזמנתם ולהפגע קשות. מכיר אנשים שזה קרה להם.

מה שאני כותב כאן מתייחס לא לקבוצה הספציפית הזאת, אלא לכל הקבוצות הטלגרם באשר הם.
    המקום הזה פרוץ ומסוכן לאנושות.

5. Lhy95

Lhy95 חבר חדש

לייקים:
    1
    כן,בהחלט צודק.אבל יש רצון נורא גדול לנסות דברים אחרים חוץ מקנאביס,והדברים האלה הם דברים שבאופן כללי,אם אתה לא מקושר במעגל כלשהו,של אנשים שבזה שנים,לא תמצא באיכות טובה באמת ובלי חרטא..מצד שני,אם אתה רק מתחיל,אין לך איך להיות מקושר(אלא אם כן אתה מכיר מישהו ש..) ואז מהרצון נגררים לכמעט לקנות במקומות כאלה..מאוד מסוכן,מדובר בכימיקלים על כימיקלים..זו הסיבה היחידה שעד היום לא עברתי את גבולות הקנאביס,לצערי

6. GreenPeace

GreenPeace חבר חדש

לייקים:
    2
    יש מאין קטע חדש כזה של אנשים לפתוח קבוצה עם שם של קהילה אחרת ולהוסיף לשם בוטים כדי שיראה שהקבוצה מלאה , ואז בפועל הם מבקשים ממך לעשות משיכה מבנקט (שהם ימשכו) , ומוחקים את כל הזכר שהיה לך ואם אתה אומר להם לא הם מפרסמים את הפרטים שלך . (בחלק מן המקרים) יש עוד כמובן מלא דרכים להעקץ.

לצערנו הדרך הפשוטה ביותר היא אם זה לא אמין לא לקנות.
    למרות שלא חסרים אנשים טובים בטלגרם

7. mrblotter

mrblotter חבר חדש

לייקים:
    0
    חבל שאתה לא בודק את ״הקבוצה״ שהתארגנת ממנה
    ככל הנראה התארגנת מקבוצת פייק
    מולקולה קיימת משנת 2018
    וזה אחלה של קבוצת סמים בפיקוח
    נפלת לעוקץ אף סוחר מאומת לא יבקש ממך קוד כספומט להבא תבדוק שהסוחר באמת מאומת בבוט הגזע בכפתור בדיקת סוחרים
    @mulekulabot

#7 mrblotter, ‏3/8/20
    נערך לאחרונה ב: ‏3/8/20
  8. אנה479595

אנה479595 חבר חדש

לייקים:
    0
    אחי קרה לי אותו הדבר רק בקבוצה אחד לאחד של טלגרס, עם בוט מסודר, מנהלים וביקורות רמה מאוד גבוהה הבן אדם גנב ממני סכום מכובד רק מהכספומט כי כל פעם משהו אחר "לא עבד"...וגם הבן אדם שולח לי תמונות מסודרות מהבוט סוחרים שהתשלום כביכול "לא עבר". ואחרי שאמרתי שאני לא מוכן לשלם יותר הוא לא הפסיק לאיים עליי שימכור אותי בדרקנט הוא והמנהל של הקבוצה רק מאשימים אותי שאני שוטר וסמוי והתשלום בכלל לא עבר.. בקיצור חוויה הזויה עד עכשיו לא מאמין איך נפלתי.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!