1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לכל בעלי המוצרים של - joyhydrogrow - נא להכנס

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י woogs, ‏25/6/14.

1. Hypothetic

Hypothetic חבר חדש

לייקים:
    0
    הם שקרנים והם משחקים מלוכלך.
    שים לב למה שהוא רשם ל avanon - "אני אפסיק למכור נורות בטכנולוגיה ישנה בהדרגה".

קח את ה50% החזר כספי ותקנה תאורה נוספת אם זאת לא תספק אותך.
    אם אתה צריך עזרה עם האנגלית שלח לי הודעה פרטית

2. avanon

avanon קנאביסט

לייקים:
    2
    זה מוכיח את זה.
    זה יהרוס לו את העסקים אם מישהו אחד יחשוף את התרמית.
    תגיד לו שאתה מוכן להסיר את הפידבק אם ישלח לך עוד נורה/יחזיר לך החזר כספי מלא או שיחלום על פידבק חיובי.
    ועד שלא מגיעה הנורה אתה לא משנה את הפידבק.
    ותפתח case באיביי.

3. jojo

jojo חבר חדש

לייקים:
    1
    אחים יקרים אין לי בעיה לעזור רק תגידו לי מה לעשות.. ותוסיפו אותי לסקייפ פשוט יותר נוח להתכתב שם..

4. meshi2016

meshi2016 חבר חדש

לייקים:
    0
    jojo
    אתה יודע מה, נעשה את זה צודק.
    במקום להיות אגואיסטים ולנצל אותו באותה דרך שהוא ניצל אותנו, ואז פשוט אנחנו לא הפסדנו, אבל הוא עדיין קיים.
    זה אומר שהוא ימשיך לרמות עוד ועוד אנשים, רק בגלל שאף אחד לא שם לזה סוף.
    הוא שקרן ורמאי והוא כבר "שיחד" כך עשרות אנשים כנראה, והוא ימשיך גם , אלא אם נעצור אותו. (זו הסיבה לכך שיש לו פידבקים חיוביים בלבד)

נפעל כדי למגר אותו בצורה נכונה. למען כל הקהילה בעולם ולא רק בארץ.

צריך לפעמים להיות חכם, ולא צודק.

תגידו לי מה אתם אומרים על הדרך שלי:
    אז הדרך שלי היא כזו:

דבר ראשון אתה אומר לו שאנחנו (הקהילה פה) לא מוכנים לרמאות הזו, נקודה. סוף פסוק. אין תירוצים.
    אנחנו אומרים לו שיש פה עוד כמה אנשים (כמוני למשל) שעדיין לא רשמו פידבק.
    עכשיו, בגלל כל הרגשנות פה לגבי מצבו הכספי, צריך למצוא פתרון יצירתי. (אני לא יודעת אם הוא משקר או לא)
    אנחנו צריכים לדרוש ממנו ש:
    1) יפסיק לייצר עכשיו את המוצרים הללו
    2) שיכתוב לנו בדיוק כמה נשאר לו במלאי. המספר המדוייק.
    3) את המספר הזה הוא מזין במלאי שלו שם ב-ebay.
    4) שייתן לנו תאריך יעד (3 חודשים מקסימום) שבו הוא יפסיק למכור את המוצרים הללו.

5) אחרי שכל זה קרה והוא הפסיק למכור את המוצרים הנ"ל, שלא יחשוב לרגע שהוא ימשיך למכור מוצרים בebay:
    אנחנו פונים לebay, כדי שלא יוכל יותר למכור כלום בebay יותר. (את זה אני אעשה) (הוא רימה מאות אנשים, ושיחד עשרות כנראה)
    אנחנו נפנה גם לPayPal.

6) אם כל אלו לא יקרו תוך שבעה ימים, אנחנו נשלח לו ביקורות שליליות שמסבירות על כך שהוא משחד את כולם כדי שיתנו ביקורת חיובית. וכמובן שאנחנו נפנה לebay.

7) צריך שהוא יבין, לא משנה באיזה דרך הוא יבחר, הוא יפסיק למכור באייבי, נקודה. הוא רק צריך לבחור האם הוא רוצה שזה יהייה בדרך תרבותית או בדרך המגעילה, בחירה שלו.

מה אתם אומרים?

הנה מכתב שאני רוצה שתשלח לו:

hello ***,
    We are very sorry about you'r financial problem, but it's not an excuse to rip off houndrends on Ebay.
    And this is not everything, you are bribing anyone that discovers that, and you still sell those products for years under false description on Ebay and on a sticker that glued to the products.
    There is no any doubt that this is a scam. it's a fact.
    We are a community in israel, that purchased from you many products and this scam cannot be tolerated.

Because of all the emotional issue about your story, we found a fine solution for this case:

1) You are - going to stop manufacture that products in this moment.
    2) You are - giving us the exact number of products that you have in your supply.
    3) You are - going to include this amount at the proper place on all your Ebay pages.
    4) You are - going to give us the exact date (3 mounths maximum) that you stop selling any products of that kind.
    5) After all that, don't think that you are going to continune selling ANY products on ebay:
    * We are still going to inform Ebay about that case, and about this letter. (in the date that you stop the sales)
    why? beacuse you can still sell other false products, and we can't track you. but Ebay can.

6) if you are not going to address all the 4 actions (noted above) in 7-10 days, we will comment a bad reviews and attach this letter to that reviews.
    of course that we will also inform ebay if you will not do that.

7) You must to understand, you will stop selling products on ebay. (under Ebay terms of course)
    You just have to choose in which way.

8) You just have to choose, the easy way, or the hard way. we are commited that you will stop selling products on ebay under false description. You cannot bribe us, and we are commited that ebay will know what you did.

9) Be responsible for your actions!

אתם לא מכירים אותי, אני משוגעת. @_@
    אני שונאת שאחרי שמרמים אותי, ממשיכים לרמות אחרים.
    צריך לשים לזה סוף.

כן? לא? שחור? לבן?

5. Hypothetic

Hypothetic חבר חדש

לייקים:
    0
    מאוד מבין ומתחבר לרצון למצות את הצדק, פחות חושב שזה ריאלי.
    היום בעידן הרשת, 2 אנשים וחצי ממש לא יכולים לעשות הרבה בנידון, ובטח שלא באיביי.
    אז הוא יבטיח? ולא יקיים. ואז נכתוב פידבק שלילי, ואז הוא ישנה את השם (כמו שהוא כבר עשה, מהיום זה greenhydroled) ואנשים ימשיכו לקנות.
    ואני בכלל לא מדבר על זה שיש לו כמה חנויות (joyhydrogrow-au, joyhydrogrow-uk וכו וכו שלכל אחת מערכת פידבק שונה) - אז קיבלת פידבק שלילי? לא נורא, סגור חנות ותפתח אחת אחרת ואנשים ימשיכו לקנות.
    אם באמת רוצים לפעול - פידבק זאת לא הדרך היעילה לדעתי. יותר נכון להתקשר לאיביי ולהודיע על רמאות, ועל הדרך גם לקבל חזרה את מה שמגיע לנו ממנו.

6. jojo

jojo חבר חדש

לייקים:
    1
    הי משי, שלחתי לו את ההודעת שכתבת למעלה... אני ממש עצבני עליו רואים שהוא נוכל ושקרן... יום אחד התחנן בשביל לפצות אותי... ויום למחרת אחרי שכנראה הצליח להוריד תפידבק..
    ככה הוא רשם לי:Michael Sunny
    [29/06/2014 16:12:05] Michael Sunny: I will offer your information to israel police for growing medical marijuana .
    [29/06/2014 16:12:19] Michael Sunny: I will provide your name and address ,phone number to them .
    [29/06/2014 16:14:25] Michael Sunny: I will call israel police for internet threatening ....
    [29/06/2014 16:14:42] Michael Sunny: and grow marijuana , I got all your pictures and conversation here .
    [29/06/2014 16:15:00] Michael Sunny: I have already contacted ebay removed my feedback .....

7. jojo

jojo חבר חדש

לייקים:
    1
    Dear ***
    ,

Hi ,
    I really do not want to sell my products to isrea customers at all any more .
    and why you israel people did this to me ? why ? could you please give me a reason ?? I never ever got problems with customers from other country .why you guys did this to me . I have already contacted ebay ,they helped me blocked your accounts .

here is my solution :
    please ship them back to me and tell me the return shipping fees . and I will pay them , and after receving the tracking number I will refund all your money .I do not need your money . please return them .I will contact ebay again now because of your threaten.

best regards

- greenhydroled

זאת התגובה שלו למה שאמרת לי לרשום לו

8. Jessy

Jessy קנאביסט

לייקים:
    3
    בן של זונה!!!!!!!!!

ומשי, סבבה. לפני כל הצדק הזה, בא לי לקבל את מה ששילמתי עבורו, לכן אין מה להתנגש, יש ותמיד יהיו רמאים, לתת ביקורת שלילית ולהזהיר אנשים זה לעניין אבל גם איכשהו לנסות להשיג פיצוי הולם. לא בעצבים. תראי איזה איומים ולמה...
    סתם מיותר. מעדיפה לחסוך את זה.

בכל אופן הוא אמר לי שישלח לי כאבל שיספק יותר חשמל. נראה..

אני לא חושבת שצריך להפנות לסיני הזה את כל העצבים. יש מלא רמאים.
    אני אישית עצבנית יותר על המלצות שהסתמכתי עליהן. פשוט אל תמליצו אם לא ניסיתם בבקשה.
    כל כך הרבה אנשים מהפורום הזה קנו את החרא הזה בגלל המלצות סרק.
    זו הבעיה.

9. Hypothetic

Hypothetic חבר חדש

לייקים:
    0
    הוא בטח התקשר לאיביי וטען שעושים עליו אמבוש מכוון.
    תתקשר לאיביי ותסביר להם שהוא מרמה אנשים ושלא היו צריכים להוריד לך את הפידבק.

אני לא חושב שיש לך מה להלחץ מהשטויות שהוא רושם.

10. jojo

jojo חבר חדש

לייקים:
    1
    להלחץ ממש אין לי ממה אחי...

פשוט המום מההתנהגות הזאתת כמה רוע

ולהתקשר לאיביי ישלי בעיה עם האנגלית..

11. Hypothetic

Hypothetic חבר חדש

לייקים:
    0
    איביי ישראל.

ואמרתי כבר,
    אין ממה להיות מופתע - ברגע שאתה לא מאיים עליו עם פידבק הוא שם עליך זין.

12. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון: 1700700991 או בכתובת אימייל: info@ebayhelp.co.il.

Jessy לא יודע אם כבל חדש "שיספק יותר חשמל" נשמע לי אמין... :/ נשמע כמו עוד קשקוש שלו.

בהצלחה חברים...הכי חשוב רק ללמוד ממקרים כאלה להבא !

13. meshi2016

meshi2016 חבר חדש

לייקים:
    0
    קודם כל,
    כמה הבהרות.
    הוא סיני, וקשה לא לבטא את עצמו. סתם לידע כללי.

עכשיו, למי שקשה לו עם האנגלית, הוא אמר:

הוא נראה דיי משוכנע בצדקתו, בכל מקרה.
    באופן אישי, אני חושבת שהאיום שנתנו לו הוא היה לגיטימי, והיה צודק, אנחנו איימנו להשתמש בצינורות המקובלים של ebay ולא איימנו לעשות דבר אחר.
    להבדיל ממנו, הוא מנסה לשחד אותנו ולסחוט אותנו, והוא בלחץ היסטרי. (על ראש הגנב בוער הכובע)

אז ככה:
    הטיעון שלו חזק. יש לו הרבה ביקורות חיוביות ואפס שליליות (או אחת)
    מה גם שהחשבונות שלנו לא אמינים כמו שלו, ואנחנו יותר "אנונימים" ממנו.

לי יש כמה הוכחות בשרוול, ואני מוכנה לשאת את הנטל לפתרון הבעיה.

דא עקה, עכשיו אין לי זמן, ואני אתפנה רק היום בלילה.

אני אשלח פה היום בלילה את ההוכחות לכך שהוא מרמה ואת הסיבות לכך שאין לו ביקורות שליליות.
    אני אצור קשר עם ebay ואנסה לטפל בזה.

יכול להיות שאלו כמה אנשים שונים.

בקיצור, אני מבטיחה שאני אטפל בזה היום בלילה. בכל הצינורות המקובלים. ואני אתייחס לכל מה שכתבתם, גם לשיחות סקייפ.

אני רוצה שכל אחד מכם ישלח לי את השם והעמוד של מי שהוא קנה ממנו בebay!
    זה הכי חשוב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

חוזרת, זה הכי חשוב! אנא שלחו לי בהקדם! (גם לינק לעמוד, וגם את השם של המוכר!)

תודה ויום טוב.

נ.ב
    אם יש לכם איזו שיחה או תמליל איתו, שלא כתוב פה, שאתם חושבים שאני צריכה לדעת. (או כל דבר אחר) כתבו זאת פה בבקשה.

14. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    לא חסרים עוד כאלף רמאים כמוהו..אבל עדיין
    כל הכבוד לך meshi על היוזמה והנחישות.

15. NonCivilized

NonCivilized חבר חדש

לייקים:
    0
    אתם מגזימים בצורה מטורפתתתת יש כל כך הרבה כמוהו הוא היחיד שמוכר ברידג'לוקס פשוט.
    אנחנו יצאנו טמבלים שהמלצנו אחד לשני על החרא הזה מבלי לבדוק, אבל אלוהים תנו לבנאדם למכור.
    גם אם זה לא הכי טוב שיש, זה זול בצורה מטורפתתתת, האעלק 150 וואט האלה מחזיקים את הצמח שלי יפה מאד.
    בבקשה תפסיקו עם האמבוש הזה הבנאדם אשכרה שלח לי ufo 180 וואט נוסף על החשבון.
    מי שקונה ממנו לא צריך לצפות לאיכות מדהימה זה לא החברות הגדולות בשוק, ובשביל מה שהוא מוכר יחסית לשאר הסיניות זה סבבה וזה מאד זול,
    חלאס!!!!

16. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    לא-מתורבת גם צודק.
    זה גם לא תמיד עובד שיש מוצר זול באיכות גבוהה ...

תכלס הנורת לד שלי שילמתי הרבה יותר ממכם באיזה 150 שקל ועוד על 90w זה סיני זול , אבל היא עושה ועשת את העבודה שלה יפה מאוד...

17. NonCivilized

NonCivilized חבר חדש

לייקים:
    0
    בסופו של דבר מה שהכי אבסורדי זה הניסיון לדחוק אותו לפינה ושלא ימכור יותר, חוץ מהטעיה בגלל שהוא כתב כמה וואטים פוטנציאל יש הוא לא עשה כלום והוא היה פייר כשאמרנו לו שזה לא הוואט האמיתי, מכאן ועד לדרוש שלא ימכור יותר זה סוג
    של הפרת זכויות, בבקשה תפסיקו להיות הזויים.

18. jojo

jojo חבר חדש

לייקים:
    1
    אחי הוא היה נחמד אלי והציע לי גם הצעה מכובדת.. אחרי שהוא הצליח להסיר תפידבק השלילי שלי

הוא פשוט התחיל לאיים עלי ולא רצה לשלוח תפיצוי. וזה מה שמרגיז אותי שדקה לפני שהפידבק ירד הוא היה הכי נחמד שיש..

אז מה הקטע למה לי הוא לא שולח פיצוי?

19. Hypothetic

Hypothetic חבר חדש

לייקים:
    0
    בגדול,
    אני חושב שנוצרה פה אי הבנה אחת גדולה.
    מצד אחד הוא כביכול בטוח בחפותו ולא מבין למה אנחנו נופלים עליו ומצד שני אנחנו בטוחים שאנחנו דוקטורים לחשמל ויודעים הכל.
    התשובה היא איפשהו באמצע.

אני לא מתיימר להבין בחשמל, אבל אני יודע לזהות מתי משהו מריח רע.
    אני בהחלט מאמין שהמוצר שלו עושה את העבודה, אבל לא כמו שהוא הבטיח(!), ועל זה אני מוחה.

רוצה למכור? תן לי את הנתונים האמיתיים, ואני אחליט אם זה מתאים לי במחיר הזול שאתה מוכר. אבל אל תתיימר להיות משהו שאתה לא.
    ולכן, אני לא מקבל את התשובה של "זה יחסית טוב למוצר סיני". ואני בטח לא מקבל את התשובות שלו של "אני אפסיק למכור בהדרגה נורות בטכנולוגיה ישנה" - זה רק מראה על הודאה באשמה.

ובפן האישי - מה שהכי מפריע לי הוא ש"הרצון הטוב" של המוכר תלוי אם כבר נתת לו פידבק או לא.
    לא מתורבת, תאמין לי שהוא לא שלח לך את הנורה הזאת מטוב לב. אני שמתי פידבק חיובי והוא אפילו לא טורח לענות לי בחזרה על ההודעות.

20. Jessy

Jessy קנאביסט

לייקים:
    3
    תשאל אותו.
    ואלכס יש מצב, מה לעשות.. משתדלת לבדוק דברים לפני אבל אין מה לעשות, לפעמים נדפקים.

אוף השותף שלי דיבר איתו, הייתי חמומת מוח והוא אמר שעדיף שהוא יטפל בזה..
    אני גם רוצה מתנה לד נוסף.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!