1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

למנוסים בפסיכיאטריה

הנושא בפורום 'תרופות מרשם' פורסם ע"י לירוי, ‏4/10/18.

1. לירוי

לירוי חבר חדש

לייקים:
    4
    מישהו מכיר את התרופות ברינטליקס ,מירו וקלונקס? איך הם משתלבות ביחד עם טיפול קנאביס?

2. eliran

eliran קנאביסט

לייקים:
    27
    משפחת SRI (נוגדי חרדה /דיכאון ) יחדלו לפעול בשילוב עם קנאביס בדרך כלל או יקטינו את עוצמת השפעתם .

3. לירוי

לירוי חבר חדש

לייקים:
    4
    וזה מסוכן? אתה מכיר אנשים שניסו?

4. eliran

eliran קנאביסט

לייקים:
    27
    לא , זה לא מסוכן ..זה אפילו קצת כיף תחושת הבאזז בראש שזה נותן (לי לפחות )

5. לירוי

לירוי חבר חדש

לייקים:
    4
    לקחת תרופות פסיכיאטריות עם קנאביס?

6. hyperbulloid

hyperbulloid חבר חדש

לייקים:
    1
    לא מסוכן? שמעתי על תסמונת סרוטונין? יותר מדי מהתרופות שהוזכרו וזה יכול להוביל לזה...
    לירוי, על ה2 תרופות הראשונות לא שמעתי אבל אני מטופל בקלונקס 4 מג' ביום, זה ממשפחת הבנזודיאזפינים ומרדים ולמיטב ידיעתי גם קנאביס מרדים אבל אני לא יודע אם זה רעיון טוב לשלב את שניהם אלא אם פיתחת סיבולת לקלונקס.. אני ממליץ להביט בcombination chart באתר של tripsit נקודה me, יש שם מלא מידע על סמים וכל הדברים שצריך לדעת כדי להיות בטוח וזהיר עם כל מיני תרופות, אני לא רופא או רוקח או מומחה אבל זו שאלה שצריך לשאול רוקח או מישהו שקיבל תעודה כלשהי, במינונים רפואיים כל השילוב הזה אינו מסוכן ממה שהבנתי באתר שציינתי, אבל עדיין רצוי לבדוק עם בעל מקצוע.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!