1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מה מצב שלכם בשתייה אלכוהול וסגריות לפני ואחרי שגילתם את צמח הפלא?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י niv, ‏17/10/13.

1. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אני לפני שגלתי את הקנאביס הייתי שתיין ואפילו בדרך ליהות אלכוהליסט ושאחרי שגלתי אני לא נוגע בשלוק (כבר 8 שנים)
    שאני לא מעשן קנאביס אני מגיע אפילו לשני קופסאות ביום ואפילו יותר,שאני כן 15-20 סגריות אם תחשיב את מה שזרקתי לקסס גם (זה שאתה מקסס טבק זה לא אומר שאתה לא מעשן אותו ואת אותה כמוט)

אתם??? דיון מהנה ושיהיה לנו יום בריא ואם הרבה חלומות ירוקים

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    ללא ספק גאנג'ה מפחיתה את ה"השתוקקות" הזאת (התמכרות מחורבנת) לסיגריות ואלכוהול,
    אני עדיין אוהב לעשן (סיגריות) ולשתות (אלכוהול) מידי פעם גם בתקופות ובזמן שיש לי ירק או חשיש לעשן וגם בזמן שאני מעושן, אבל בזמן שאני מעושן אני עושה את זה בטעם ולא מתוך מין השתוקקות חייתית כזאת
    אבל היופי שבשאכטות הוא שאם יש לי את הצורך הזה ללאבד תחושה, והרבה פעמים זה לא משנה לי ממה כי אני באמת אוהב סמים, ויש לי שאכטה בהישג יד, אני תמיד יעדיף אותה על פני כל דבר אחר, ואם (ולפעמים זה קורה) אני עדיין רוצה ממש להדפק קשות אני פשוט שותה לי עראק או משהו,
    היופי בגאנג'ה זה שהיא לא דופקת אותך בכלל, להפך - רוב הפעמים היא רוצה לגרום לך פשוט להרגע ולא להשתגע יותר מידי עם כל מיני דברים חזקים יותר
    כי גאנג'ה היא נורא נורא עדינה ביחס לדברים אחרים כמו אלכוהול וסיגריות וmdma וכאלה, אבל לא כמו אסיד או דברים דומים שזה פשוט משהו אחר לגמרי
    הרבה פעמים יש לי את הדודה הזאת לסמים פסיכדליים, שהיא דרך אגב ממש שונה מהדודה לאלכוהול שאז אני פשוט מרגיש שאני רוצה לשתות עד שאני יוכל לדפוק את הראש בקיר ולא ירגיש, אבל גיליתי על עצמי שאני לא אוהב את הדרך שבה אני צריך להשיג אותם - כי בדרך כלל זה הרגשה שאתה רוצה לעשות את זה ומחר היא יכולה לעבור וזה לא ממש ללכת לחנות ולקנות בול. חוץ מזה שאני גם לא סומך על הדרך שבה מוכרים את זה כי אין לך שום סיכוי שבעולם לדעת אם מה שאתה מקבל זה אסיד טהור (במקרה של אסיד.. במקרה של פטריות או דברים אחרים זה אחרת)
    זאת אומרת זה נכון לגבי הרבה סוגים של סמים וזה עוד דבר מחורבן בעולם הלא החוקי הזה
    כי הדברים האלה באמת לא כאלה רעים, וזה בכלל גם לא קשור לזה, זה עניין של - מי שרוצה לעשות שיעשה - אבל -
    הנימוק המטופש של המלחמה בסמים זה שזה לא חוקי כי זה מזיק לבריאות (כן ובעל פוטנציאל להזיק לאחרים שזה עוד שטות גמורה) הוא פשוט מטומטם כי בצורה הזאת ש"הם" עושים את זה לא חוקי הם גורמים לזה שאנשים יצרכו דברים באמת רעים שמערבבים לנו עם הסמים כמו אלוהים יודע מה

טוב איבדתי את קו המחשבה שלי ...
    אמממ נמשיך את זה בפעם אחרת

3. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    בגיל 14 גיליתי את הוודקה אם חברים מהשכונה , התחלנו להשתכר פעם בשבוע , עברנו לפעמיים בשבוע אחרי תקופה , פתאום בגיל 15~16 התחלתי לשתות מתי שרק התאפשר ובאירועים כאלה ואחרים , אחרי שגיליתי שיש חשיש , פשוט במכה אחת שחכתי מהאלכוהול ואפילו לא רציתי לשתות יותר , גם שהציעו בחינם .
    מבחינת הסיגריות שאני מעושן אני יכול לשרוד אם הקופסא גם שלוש וארבע ימים [כמובן שהיא תיגמר על הקססה ולא בגלל שאני יעשן]
    ביום רגיל כמו עכשיו בלי עישון , קופסא מתפרקת לי ..
    היום אני שותה רק באירועים , או בירה לפני שינה .

4. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    תאמת אני כבר לא שותה אלכוהול אבל במסיבות טבע ( ) כאלה של נערים בלילה לא עם
    טריפים וכל זה אני מעדיף אלכוהול

5. BibiAlt

BibiAlt חבר חדש

לייקים:
    3
    ללא ספק אחרי שהתחלתי לעשן אני בקושי נוגע באלכוהול, פעם הייתי שותה לפחות פעם פעמיים בשבוע עד למצב שאני מסטול תחת וקם עם כאבי בטן, מאז שהתחלתי לעשן בקושי נוגע לרוב עוברים חודשים שאני לא נוגע בכלום, עכשיו יוצא לי לשתות רק באירועים, ופאק זה מרגיש הרבה יותר טוב מרגיש בריא.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!