1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מחפש לקנות זרעים אוטומטיים

הנושא בפורום 'מוכרים - קונים' פורסם ע"י Umus, ‏29/2/16.

1. Umus

Umus קנאביסט

לייקים:
    48
    אהלן אם מישהו יכול למכור לי זרעים אוטומטיים באיזור ירושלים לא משנה של איזה זן אני אשמח שידבר איתי.. אני פשוט לא יכול להזמין מהאינטרנט... תודה רבה!

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    זה לא פורום התארגנות.
    לא על חומר ולא על זרעים.

_Godw אוהב/ת את זה.
  3. _Godw

_Godw חבר חדש

לייקים:
    7
    הדרך היחידה להשיג בארץ זה להזמין אם אתה לא יכול תבקש מחבר אין לך יותר מדי ברירות

ההוא משם אוהב/ת את זה.
  4. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    יש עוד כמה דרכים..
    פוסט שיצא לי לכתוב השנה.. :

הינה כמה דרכים איך להשיג זרעים:

1. הגראס שיש היום בשוק השחור לרוב האיכות שלו לא הכי גבוה ולא מעט פעמים יש בוא גם זרעים, קניתם פרח עם זרעים? תשמרו אותם גם אם האיכות של הפרח בריצפה, לפעמים הפרחים חלשים בגלל איך שגידלו אותם ולא בגלל הגנטיקה.

2. לבקש מחברים, הרבה פעמים חברים שומרים זרעים שהם מוצאים בפרחים ואני בטוח שהם לא יתנגדו לתרום לכם כמה זרעים..

3. להזמין מחו"ל, אומנם הדרך אם הכי הרבה סיכון אבל גם הכי מומלצת. כשאתם מזמינים מאתרים כמו "זרע ישראל" "seeds city"... אתם יכולים לבחור איזה זן שבא/שמתאים לכם, עם אחוז THC וCBD ידועים. ואתם יודעים בדיוק מה הולך לצאת לכם מהזרע (ניקבי, אוטומט, סאטיבה, אינדיקה, כמה יבול וכו...)

כדי לא להיתפס על "יבוא סם מסוכן" אפשר להזמין עם שם בדוי לתיבת דואר של דירה בלי דיירים (אפשר לחפש תיבה שיש בא הרבה פליירים ככה אפשר לדעת שאף אחד לא משתמש בא) או לקנות תיבת דואר בהום סנטר ולהדביק באחד הבניינים ולהזדמין לשם ככה גם עם החבילה תיתפס במכס לשוטרים לא יהיה איך להגיע/לשייך את החבילה אליכם.

4. אם חבר או אתם קפצתם לביקור בהולנד אפשר לקנות שם בקופי שופ כמה זרעים בודדים ולהבריח אותם לארץ (גם מומלץ). הדרך הכי טובה להבריח זה להשים אותם אליכם בכיסים או בכיסים של בגדים במזוודה, מומלץ לפזר אותם בכיסים שונים של הבגדים או בתוך הגרביים, ומקסימום אם מגלים את זה תמיד אפשר להגיד ששכחתם אותם ולא שמתם לב.

5. _Godw

_Godw חבר חדש

לייקים:
    7
    אם לא שמת לב הוא ביקש אוטומטיים ואם הוא יגדל זרע מפרח שקנה יש גם סיכוי שיצא לו צמח זכר מה שמעדיפים להימנע ממנו

6. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    צודק לא שמתי לב..

7. killkod

killkod חבר חדש

לייקים:
    2
    בקשה מוזרה קצת, אבל אתה יכול לבקש שחבר יקנה לך או משהו כזה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!