1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מחתרת

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י cooldude1212, ‏11/8/16.

1. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    משרתים אותנו? הדבר היחידי שהם משרתים זה את הכיס שלהם.

2. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אם הם היו מחפשים לשרת את הכיס שלהם. היית משלם 100 שקל ומקבל 0.8 שנראים כמו חרא.

הם מחפשים להתפרנס בדיוק כמוני וכמוך, רק שבניגוד לאנשים אחרים - הם לא פוגעים באף אחד בדרך שלהם.

יותר טובים מכל דילר שכונתי שתמצא או אפילו דילר מוכר.
    בשביל 100 שקל אתה מקבל את החומר אולי הכי טוב בארץ. גם אם היה קנאביס חוקי בארץ, היית משלם לפחות 80 שקל על חומר באיכות כזאת.

ganja farmer אוהב/ת את זה.
  3. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    לא משנה מה האיכות ומה האמינות, על גרם צמח אנשים לא אמורים לשלם 100 שקל וגם לא 80. אם הם מגדלים בעצמם הם יכולים למכור גם ב20 ואז באמת הם ישרתו את האנשים במחיר שווה ערך למוצר ולא 100 שקלים וגרם של פרח

4. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    לא מצדיק את המחיר אבל לדעתי הם עושים אחלה עבודה וההשקעה והעלויות והסיכון וכל מה שעושים כדי לא להתפס ולהמשיך לעבוד לא בא ברגל... הם או המגדלים שלהם לא עובדים בחדר שינה שלהם בחלל של 60.60
    ואל תשכח שעד לםני שאתה התחלת לגדל גם אתה היית נחפש בנרות כיוון, יש פה חברה שהרימו את הכפפה ולעתי מגיע להם כל הכבוד

Dread Pirate Roberts אוהב/ת את זה.
  5. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    בסופו של דבר הם נכנסו לדבר הזה לא בשביל האנשים או בשביל לעשות טובה הם נכנסו לזה בשביל הכסף וזהו. אני יגיד לך את האמת בתקופה שהייתי קטן ומעושן הייתי מחפש כמו לא יודע מה כיוון והייתי משלם גם 120 ל0.7 לגרם כי הייתי אדיוט. בשורה התחתונה צמח לא אמור לעלות ככה ואני בטוח שאתה מסכים איתי על זה, מלא המחירים היו 40 שקל לגרם הייתי אומר לך אין טעם לגדל אבל שאתה מגדל אתה משלם 50 שקלים במקרה הגרוע על זרע ועוד 200 על אדמה ומים ויש לך 30 גרם

6. deezy

deezy חבר חדש

לייקים:
    15
    אדון בלע הנכבד !!! לעולם לא נדע מי שוטר ומי לא
    בכל אופן פה בפורום...אני מצידי לא מעונין שאף אחד יראה אותי ולהפך
    אם החברה האלה משרתים אותנו הם כנראה יודעים מה
    הם עושים לא? אחרת הם לא היו משתמשים בפייס לשם פירסום ויצירת קשר עם הציבור..
    אם אתה יכול לעזור סבבה אולי בפרטי במייל מוצפן

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!