1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מיש מעשן בתדירות גבוהה, איך יש לכם הרבה כסף בשביל זה ?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Fuzer, ‏26/6/14.

1. Fuzer

Fuzer קנאביסט

לייקים:
    2
    עכשיו שאני חושב על זה אני רוצה ללמוד ממכם איך להתנהל, להיות מחושב עם הכסף,
    אני צעיר, לא שיש לי הוצאות ענקיות עכשיו אבל יש כאלו שמעשנים הרבה הרבהה איך אתם מחושבים עם הכסף כדי לא להיות עם הוצאות ?
    הבעיה שאני לא עובד גם ואני עצלן אין לי כוח לזה...

2. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    תגדל, אני גידלתי ואמנם לא יצא לי את התוצרת הכי ענקית אבל זה מספיק לי עד שאתחיל לגדל שוב.

3. קאסיוס

קאסיוס קנאביסט

לייקים:
    1
    1. אתה יכול לעבוד מהבית, אם יש לך מיומנות התוכנות מחשב מסויימות זה יכול להיות בן זונה להתחיל לעשות עבודות מחשב תמורת כסף (עריכת סרטונים וכאלה..)

2. אישית אני אוהב למצוא את העבודות עם המינימום פעולה מקסימום כסף, ממליץ לך לפחות לחפש.

3. אתה חייב להתחיל לעבוד מתישהו, עדיף לך להתחיל עכשיו ממאוחר יותר, תצבור נסיון, תעשה כסף לוויד ולא תצטרך להתקמצן בקניות :)

4. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    הכל שאלה של סדר עדיפויות.
    אם גראס יותר חשוב לך מאשר שיהיה אוכל במקרר, אז תמיד יהיה לך גראס.
    ככל שאתה מרוויח יותר אתה יכול להרשות לעצמך להתפזר יותר בכיוון הזה.
    אני עוסק בעסק דינמי שלפעמים פורח ולפעמים צובר חובות.. ככה שכל העניין הזה של סדר עדיפויות חשוב.
    פשוט לפעמים בחיים אנחנו לא מכניסים מספיק כסף בשביל לכסות את המחיה שלנו, ואם זה ככה הדבר הראשון שיש לקצץ בו זה העישונים.

5. hashish_master

hashish_master חבר חדש

לייקים:
    0
    תשיג כייון טוב
    אני לא יודע כמה אתה מעשן
    אבל בתור אחד שמעיף כל יום 10 ראשים פחות או יותר 12 סיגריות ב100 לא מזיז מבחינה כלכלית

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!