1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מספר שאלות בנוגע לגידול

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Ray McCall, ‏26/2/14.

1. Ray McCall

Ray McCall חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חברים אני אוהב לעשן (אוהבים אותך גבר!) קיצר חשבתי על להתחיל לגדל בחוץ איזה שיח קטן אוטומטי כדי לא להתעסק בזה יותר מידי, ומן הסתם זה נטו לשימוש אישי.
    השאלה היא, אני גר באזור מרכז וקצת קשה למצוא מקום לגדל שהוא לא בבית (הורים מסוכן וכיו"ב) כמה באמת זה יכול להיות מסוכן בשבילי?
    בהנחה שאני עושה את כל הצעדים של בחירת מקום ונזהר מאד מה הסיכויי הצלחה שלי?
    נניח תפסו אותי, מה ההשלכות בתווך היותר רחוק? אני בן 19 ורוצה להגר לקנדה בשלב מסוים בחיי, אם תופסים אותי ישמצב אני לא יוכל להגר?
    תודה מראש לכל העוזרים,
    סטלן מיובש רצח.

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    באמת, מה אתה מצפה שיענו לך על זה ?
    בוא נראה - "אממממממממ יש סיכוי של 37 נקודה 7 אחוז שזה יהיה מסוכן בשבילך ויעקוץ אותך זבוב החול כשאתה בדרך לגדל את הצמח...."
    "סיכויי ההצלחה שלך הם 3 ל-47"
    "אם תפסו אותך אין לדעת מה יעשו לך, רק תיזהר שלא יאנסו אותך, ידוע ששוטרים אוהבים טוסיקים של סטלנים..."
    "סביר להניח שלא תוכל להגר כי הראיס לא אוהב סטלנים !"
    :|

מה קורה לעולם הזה ?

3. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    סיכוי גבוהה מאוד.
    זה בעיה שילדים מעשנים, תגדל קצת ושיהיה לך מקום משלך תגדל.
    בקשר להגירה מהארץ, יש לך דרכן קנדי? אם יש לך רק ישראלי אז כך או כך תישכח מזה ואם יש לך דרכון זר אז זה לא משנה.

4. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    עכשיו ברצינות - או שתמצא לך איזה מקום מבודד שאתה חושב שהסיכויים שמישהו יראה אותו שואפים ל-0, או שתגדל בבית בין אם תחליט להגיד להורים או להסתיר מהם - החלטה שלך.
    אם יש לך סיבה טובה להגר לקנדה יכול להיות שתצליח, אם יש לך דרכון זר אז הסיכויים אפילו יותר גבוהים, אבל אם רשומות לך עבירות פליליות - הסיכויים קטנים בהרבה.

עצה שלי - תנסה לשכוח מכל עניין העישונים והגידולים ותתרכז במה באמת היית רוצה לעשות עם החיים שלך.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!