1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מס' שאלות לגבי תהליך מתן קבלת אישור רפואי

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י סמואל רגימוב, ‏18/2/14.

1. סמואל רגימוב

סמואל רגימוב חבר חדש

לייקים:
    0
    אני סמואל רגימוב בן 18.5 סובל ממחלה נדירה מאוד שנקראת chondrodysplasia הסבר על המחלה- המחלה עוצרת את גדילתי גובהיי כרגע הוא 1.05
    אני סובל מכאבים חזקים בגב וברגליים, יש לי קושי בפעולות פיזיות כגון להתרצח, להתלבש, אחרי הליכה של מטר אחד או ירידה מהבית (15 רמות יש במדרגה) גורמת לי להתעייף מאוד עד כדי סחרחורת וקשיי נשימה.
    גם איך אוכל לשכוח את העקמת המסובכת שנוצר בעמוד השדרה שלי (זוהי לא עקמת ממוצעת רגילה).

1. האם הבעיה שלי נמצאת באחת התוויות?
    2. האם היא בחריג ואם כן מה משמועתה?
    3. האם גילאי הוא עוד אמצעי לשיקול לאם לתת לי אישור או לא או שאין קשר לגיל כלל?
    4. האם אוכל לדרוש שלא אעבור שנה של טיפולים מתוקף התנגדותי מסמים כימיים (תרופות) כי זה פוגע בגופי במיוחד בגופי הקט והחלש שכל דבר קטן מחליש אותי בצורה קיצונית.
    5. האם אוכל לדרוש על רישום וי בטופס על מתן אישור בנוסף לעישון לגדל בזכות עצמי?
    6. איפה אוכל למצוא רופא כאב התומך במתן קנאביס שיאשר לי. (אזור מגורים חולון- מנוי בקופת חולים כללית)
    7. האם התהליך דורשת גם אישור מהורה או אפוטרופוס? האם אוכל לעשות את כל התהליך לבד בשל גילאי 18.

תודה לעונים.

2. סמואל רגימוב

סמואל רגימוב חבר חדש

לייקים:
    0
    8. האם התהליך כרוך בתשלום?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!